Digital Freedom Festival izsludina pirmos konferences runātājus un žurnālistu akreditāciju

Otrais globālais tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls Digital Freedom Festival, kas notiks 27. un 28. novembrī Rīgā, izsludina pirmos runātājus un žurnālistu akreditāciju. Konferencē uzstāsies pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja Katrīna Mironuka; investors, automašīnu koplietošanas uzņēmuma Uber konsultatīvās padomes loceklis Pauls Bragels (ASV); sabiedrisko attiecību profesionāle tehnoloģiju jomā Ajelete Nofa (Izraēla) un citi.

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Arī šogad festivālā pulcēsim spilgtus runātājus, pasaules tehnoloģiju haizivis, no kurām iedvesmoties un smelties pieredzi un zināšanas. Jaunums vakar, ir realitātes šodien, bet rītdien, iespējams, tā jau būs pagātne - tik lielā un galvu reibinošā ātrumā šobrīd notiek attīstība tehnoloģiju jomā. Ja vēlamies būt konkurētspējīgi, mums jābūt attīstības plūsmas epicentrā.”

Katrīna Mironuka (Kathryn Myronuk) ir pasaulē vadošās domnīcas Singularity University NASA izpētes centra Silīcija ielejā (ASV) dibinātāja, kuru telekanāls CNN minējis kā vienu no pasaules tehnoloģiju slavenībām. Katrīna Mironuka ir eksperte eksponenciāli augošo tehnoloģiju jomā un piedalījusies Sigularity University revolucionārās pieejas izveidē par mācīšanos no pieredzes (experiential learning), lai risinātu globālas problēmas.

Pauls Bragels (Paul Bragiel) ir pieredzējis uzņēmējs, automašīnu koplietošanas uzņēmuma Uber konsultatīvās padomes loceklis un investīciju fonda Bragiel Brothers dibinātājs, kurš investējis vairāk nekā 200 pasaules uzņēmumos. Viņš ir izveidojis reģionālos fondus Āfrikā un Āzijā.

Ajelete Nofa (Ayelet Noff) ir atzinību ieguvušā sabiedrisko attiecību uzņēmuma Blonde 2.0 dibinātāja un vadītāja, kas veido publicitāti startup, riska kapitāla un dzīvesstila uzņēmumiem. ASV ietekmīgais ziņu portāls Business Insider viņu minējis kā vienu no labākajām sabiedrisko attiecību profesionālēm tehnoloģiju nozarē, savukārt žurnāls Forbes Ajeleti Nofu nodēvējis par vienu no pasaules startup kopienas ievērojamākām aktīvistēm.

Vasko Pedro (Vasco Pedro) no Portugāles ir startup uzņēmuma Unbabe līdzdibinātājs un vadītājs. Iepriekš darbojies kā startup uzņēmumu mentors, tos atbalstot uzņēmuma izveidošanas stadijā, palīdzējis veidot uzņēmuma komandu, risināt tehnoloģiskos izaicinājumus un radīt minimālo darbspējīgo produktu (minimum viable product).

Šī gada konferences centrālās tēmas būs - viedās pilsētas un kiberdrošība, mākslīgais intelekts, zaļās tehnoloģijas, FinTech un digitālā detoksikācija jeb digital detox. Diskusijas notiks uz 6 paralēlajām skatuvēm, pulcējot vairāk nekā 100 iedvesmojošu runātāju no visas pasaules, savukārt kopējais dalībnieku skaits sasniegs 1300.

Festivāla ietvaros sadarbībā ar pasaulē ietekmīgiem akceleratoriem 500 Startups (ASV) un Rockstart (Nīderlande), kā arī ar biedrību Latvijas Biznesa enģeļu tīkls (LatBAN) tiks meklēti labākie Eiropas startup uzņēmumi. Tāpat startup uzņēmumiem būs iespēja piedalīties Expo un prezentēt savu ideju pasaulē ietekmīgiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem.

Digital Freedom Festival izsludina arī mediju akreditāciju. Pieteikuma anketa pieejama šeit: http://www.digitalfreedomfestival.com/why-join/media/

Par Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivālu atbalsta stratēģiskais partneris Lattelecom, oficiālā banka - Norvik Banka, startup konkursa partneris 500 Startups, Eiropas Komisija, LR Ekonomikas ministrija, LR Ārlietu ministrija, airBaltic, PINS, Latvijas valsts simtgades birojs, Latvijas Komercbanku asociācija, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), Rockstart akselerators, Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, SAMSUNG, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrs, Izraēlas vēstniecība Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Nīderlandes vēstniecība Latvijā, Slush, Mailigen, Printful, Coffee Pixels, S/B PRO Startup Studio, LETA, Diena, Star FM, CoFounder, IR, BerlinBalticNordic.net, LabsofLatvia, The Baltic Times u.c.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

INGA TAURIŅA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana