Digital Freedom Festival un Lattelecom vairos sinerģiju starp startup uzņēmumiem un korporācijām


DFF_Lattelecom_Ilmars_Znotins
Tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom kļuvis par startup, tehnoloģiju un dzīvesstila festivāla Digital Freedom Festival stratēģisko partneri, lai vairotu ciešāku sadarbību starp startup uzņēmumiem un korporācijām. Turpinot jau pagājušajā gadā iesākto iniciatīvu, Lattelecom galvenais šī gada pasākuma vadmotīvs ir "Suits meet Hoodies"1, uzsverot, ka sinerģijā starp biznesa un startup uzņēmumiem var dzimt jaunas un perspektīvas idejas biznesa attīstībai un straujākai inovatīvu tehnoloģiju ieviešanai.

Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis: “Lattelecom jau otro gadu sadarbojas ar Digital Freedom Festival, jo tikai kopīgā startup uzņēmumu, korporāciju un valsts dialogā mēs varam rast atbildes uz to, kāda ir mūsu valsts nākotne digitālajā pasaulē un kā sadarboties, lai kopīgi izmantotu tehnoloģiju radītās priekšrocības. Šajā gadā ir panākts nozīmīgs valsts atbalsts startup vides attīstībai – gada sākumā apstiprināts startup likums un Latvija pirmā no Baltijas valstīm ir izvēlējusies Akcelerācijas fondu pārvaldītājus, kas dos jaunu izrāvienu daudzsološiem talantiem un augstas pievienotās vērtības idejām. Līdz ar ko ir sperts būtisks solis, lai Latvija kļūtu par vienu no ietekmīgākajām pasaules tehnoloģiju un startup kopienas izaugsmes vietām.”

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Tehnoloģiju attīstība notiek galvu reibinošā ātrumā, tāpēc, lai nezaudētu konkurentiem, biznesa uzņēmumiem ir jābūt soli priekšā. Startup uzņēmēji, kuriem ir drosmīgas idejas un degsme, un korporācijas ar savu pieredzi, zināšanām un līdzekļiem ideju īstenošanai, ir lieliski sadarbības partneri. Esam gandarīti, ka Lattelecom jau atkārtoti kļuvis par Digital Freedom Festival stratēģisko partneri - kopīgiem spēkiem jāpanāk, ka tehnoloģiju revolūcija atstāj maksimāli pozitīvu nospiedumu Latvijas izaugsmē.”

Pirms festivāla notiks Lattelecom meistarklases par inovācijām, piemēram, par digitālajām prasmēm, lielo uzņēmumu inovāciju akseleratoriem u.c. Pasākumā uz Lattelecom Open Stage skatuves nozares eksperti un viedokļi līderi dalīsies ar savām zināšanām par jaunākajām tendencēm digitālo tehnoloģiju attīstībā un to izmantošanu biznesa procesu efektivizācijai. Savukārt uzņēmumu vadītājiem un pārstāvjiem būs iespēja tikties ar startup uzņēmējiem, iesaistīties diskusijās un apmainīties ar viedokļiem par digitālās transformācijas procesu organizācijās un rast jaunus sadarbības partnerus, lai to piedāvātos pakalpojumus un produktus izveidotu inovatīvākus un klientiem draudzīgākus.

Par Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival ir globāls tehnoloģiju, politikas, startup un dzīvesstila festivāls, kurā no 27.-28. novembrim Rīgā pulcēsies 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā sabiedrība, politikas veidotāji un uzņēmēji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivāla oficiālā banka - Norvik Banka, stratēģiskais partneris – Lattelecom.

Divu dienu festivāla biļetes var iegādāties mājaslapā www.digitalfreedomfestival.com.

Aicinām sekot jaunumiem līdzi arī Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival).

Inga Tauriņa,
Digital Freedom Festival preses sekretāre
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana