Darbosies ilgāk: Kaspersky Lab iepazīstina ar jaunu bezmaksas lietotni Android ierīču akumulatoriem

2017. gada 5. jūlijā
Kaspersky Lab ir izlaidis jaunu risinājumu Android ierīču lietotājiem – Battery Life. Šī bezmaksas lietotne ir paredzēta lietotāja pasargāšanai no briesmīgi nepatīkamas situācijas, kad tālruņa akumulatora uzlādes līmenis pazeminās visnepiemērotākajā brīdī.

Aptauja liecina, ka deviņas desmitdaļas respondentu krīt panikā, kad viņu tālruņa akumulatora uzlādes līmenis kļūst zems. Tas nepārsteidz, ņemot vērā, ka ļaudis jūtas vairāk noraizējušies, kad ir bez šiem mobilajiem pavadoņiem nekā bez saviem īstajiem partneriem.

Bieži vien neuzlādēts viedtālrunis nav tikai nepatīkams piedzīvojums, bet tas var būt arī nedroši, piemēram, var būt bīstami atrasties bez mobilajiem sakariem ārkārtas situācijā vai ja lietotājs ir nonācis nepazīstamā vidē. Battery Life ir izstrādāta, lai reizi par visām reizēm atrisinātu šo problēmu.

Kaspersky Lab risinājums analizē visas lietojumprogrammas lietotāja ierīcē un identificē tās, kas patērē visvairāk enerģijas. Tas ir īpaši svarīgi, ņemot vērā, ka 96 % lietotņu Android ierīcēs darbojas fonā, pat ja lietotājs tās nav palaidis. Battery Life ar vienu pieskārienu var apturēt šīs enerģijas rijējas, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku. Turklāt Battery Life lietotājam parādīs steidzamu paziņojumu, ja kāda lietotne sāks izmantot vairāk enerģijas nekā parasti.

Vēl viena noderīga Battery Life funkcija ļauj aprēķināt laiku, cik atlicis līdz pilnīgai akumulatora izlādei. Šī informācija lietotājam dod iespēju steidzami atrast veidu, kā uzlādēt tālruni, lai nepaliktu bez mobilajiem sakariem tad, kad tie var būt visvairāk vajadzīgi. Tāpat uzlādēšanas laikā Battery Life aprēķina, cik atlicis līdz pilnīgai akumulatora uzlādei.

«Mūsu pieeja lietotāju aizsardzībai ietver digitālo risku samazināšanu līdz minimumam visās frontēs, nevis kiberdraudu jomā vien. Battery Life palīdz ļaudīm nezaudēt sakarus. Tomēr ir svarīgi neaizmirst par drošību internetā ikreiz, kad esat tiešsaistē. Un ir īpaši svarīgi ievērot sava privātuma aizsardzību no svešām acīm, kā arī ierīces aizsardzību pret nozaudēšanu vai zādzību. Arī visās šajās jomās mēs esam sagatavojuši risinājumus,» atgādina Kaspersky Lab patēriņa preču pārvaldības vadītāja Jeļena Harčenko.

Kaspersky Battery Life aizņem tikai 15 Mb un ierobežotā skaitā valodu darbojas platformās Android 4.1–6.0.1. Lai lejupielādētu lietotni, apmeklējiet linku šeit.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir pasaulē lielākais informācijas drošības jomā strādājošais privātuzņēmums un viens no visstraujāk augošajiem aizsardzības risinājumu piegādātājiem. Uzņēmums ir viens no četriem nozīmīgākajiem galiekārtu lietotāju IT drošības risinājumu ražotājiem pasaulē (IDC, 2014). Kopš 1997. gada Kaspersky Lab rada inovatīvus un efektīvus aizsardzības risinājumus un pakalpojumus lielām korporācijām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājas lietotājiem. Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas gandrīz 200 pasaules valstīs un teritorijās; tā tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonu lietotāju visā pasaulē.

Papildu informācija

www.kaspersky.com

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja tīmekļa vietnē kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana