Konfidencialitātes nodrošināšana tiešsaistē: Kaspersky Lab iepazīstina ar Mac un PC datoriem domātu savrupo virtuālo...

Konfidencialitātes nodrošināšana tiešsaistē: Kaspersky Lab iepazīstina ar Mac un PC datoriem domātu savrupo virtuālo privāto tīklu

2017. gada 26. maijā
Kaspersky Lab ir izlaidis Secure Connection — tas ir risinājums datplūsmas šifrēšanai Windows un Mac datoros. Balstoties uz virtuālā privātā tīkla tehnoloģiju, tas automātiski nodrošina šifrēšanu, kad datu pārtveršanas draudi ir visbīstamākie lietotājam, piemēram, veidojot savienojumu ar publisko Wi-Fi tīklu vai izmantojot internetbanku vai citas vietnes ar konfidenciālu informāciju.

Neaizsargāta vai slikti aizsargāta datu pārsūtīšana apdraud personu privātumu, datus un pat naudu. Lietojot internetā brīvi pieejamus rīkus, uzbrucēji var izlasīt un izmantot pa šādiem savienojumiem pārsūtīto informāciju, tostarp ziņas, paroles un datnes.

Kaspersky Lab Secure Connection sniedz nosūtīto datu drošu šifrēšanu, un, ja lietotājs ir aizmirsis to ieslēgt, risinājums parādīs atgādinājumu, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Piemēram, tas piedāvās savus pakalpojumus, ja Wi-Fi tīkls nav drošs vai — Windows versijā — ja lietotājs bez šifrēšanas mēģina atvērt vietni ar svarīgu informāciju (e-pastu, internetbanku, e-maksājumu sistēmu, interneta veikalu vai sociālo tīklu). Ja nepieciešams, var iestatīt arī Secure Connection manuālo vadību vai nepārtrauktu šifrēšanu.

Secure Connection pārvaldību ir vērts pieminēt atsevišķi. Izmantojot My Kaspersky personīgo kontu, ir viegli pārraudzīt katram savienojumam pārsūtītās šifrētās datplūsmas laiku, ilgumu un apjomu, un to pašu portālu var izmantot, lai kontrolētu atlikušos megabaitus bezmaksas versijā.

«Mūsu prioritāte ir lietotāju drošība, tāpēc mēs cenšamies sniegt daudzlīmeņu aizsardzību katrā posmā, kurā lietotāji riskē kaut ko zaudēt,» komentē Kaspersky Lab patērētāju komercijas vadītājs Andrejs Mohoļa. «Datplūsmas šifrēšana ir svarīga digitālās aizsardzības sastāvdaļa, un mēs ar prieku to tagad nodrošinām visiem Windows un Mac datoru īpašniekiem un līdz gada beigām — arī visiem mobilo ierīču lietotājiem.»

Secure Connection tiek nodrošināts, balstoties uz freemium modeli (iespēja, kas pamatfunkcijas piedāvā par brīvu, bet papildpakalpojumus — par maksu). Bezmaksas versija atļauj 200 MB šifrētas datplūsmas vienai ierīcei dienā bez ierīču skaita ierobežojuma. Par samaksu 4,99 USD mēnesī vai 29,99 USD gadā lietotāji var iegūt neierobežotu datplūsmu piecām ierīcēm.

Uzziniet vairāk par risinājumu šeit.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir pasaulē lielākais informācijas drošības jomā strādājošais privātuzņēmums un viens no visstraujāk augošajiem aizsardzības risinājumu piegādātājiem. Uzņēmums ir viens no četriem nozīmīgākajiem galiekārtu lietotāju IT drošības risinājumu ražotājiem pasaulē (IDC, 2014). Kopš 1997. gada Kaspersky Lab rada inovatīvus un efektīvus aizsardzības risinājumus un pakalpojumus lielām korporācijām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājas lietotājiem. Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas gandrīz 200 pasaules valstīs un teritorijās; tā tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonu lietotāju visā pasaulē.

Papildu informācija

www.kaspersky.com

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja tīmekļa vietnē kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi