Kosmonauts vadīs Latvijā pirmās darba pārrunas jaunajiem talantiem


Squalio Kosmonauts
"Strādā jebkur!" dienas ietvaros, kas norisināsies šodien 26. maijā Sporta ielā 2, ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt uzņēmuma Squalio pop-up filiāli, kurā apmeklētājus gaidīs Latvijā pirmais kosmonauts un aicinās pieteikties darbam perspektīvajā IT jomā.

Kosmonauts ir Squalio jaunā zīmola simbols un lielisks piemērs sauklim – strādā jebkur. Iespēja iepazīties ar unikāliem IT risinājumiem un pievienoties starptautiskā komandā, ir jebkuram jaunietim vai speciālistam. Ja tehnoloģiju bizness un valodas ir mērķis, tad strādā Gruzijā jau šodien.

Pasākuma mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu, skaidrot tā priekšrocības un darba organizēšanas principus. Savukārt jauniešiem tā būs izdevība klātienē redzēt, kā tiek risināti dažādi darba procesi un pie reizes gūt vērtīgu informāciju par aktuālākajām vakancēm, padomiem kā sagatavoties darba intervijām un citas noderīgas lietas.

Ar kosmonautu varēs fotografēties, uzdot jautājumus un sākt veidot komandu pie jaunā projekta realizēšanas. Mūsdienās ne tikai strādāt var jebkur, bet arī darba intervijas var notikt jebkur!

“Mums uzņēmumā šobrīd ir vairākas aktuālas vakances uz dažādiem jauniem projektiem. Parasti darba pārrunas veicu uzņēmumā uz vietas, taču šodien ar dažiem potenciālajiem kandidātiem intervijas norisināsies mūsu uzņēmuma pop-up filiālē,” stāsta Squalio Reģionālā personāla direktore Evita Tauriņa.

"Strādā jebkur!" pop-up pilsētā tiks pārstāvētas visdažādākās nozares, kopumā pulcējot vairāk nekā 300 dalībnieku no 100 organizācijām. Pasākums šogad tiek organizēts jau sesto gadu pēc kārtas.

SQUALIO ir starptautiska informācijas tehnoloģiju grupa, dibināta 1997. gadā Latvijā. Uzņēmums ikdienā palīdz saviem klientiem - gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem un valsts iestādēm - atrast un iegādāties vispiemērotākos programmatūras risinājumus un rīkus dažādām biznesa vajadzībām, kā arī nodrošina to ieviešanu, darbinieku apmācības un tehnisko atbalstu.

Pēteris Tārs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi