Kaspersky Lab patur pirmo vietu gadskārtējā drošības testēšanas pirmā trijnieka mērījumā

Kaspersky Lab turpina apsteigt konkurentus tā veiktajā interneta drošības pirmā trijnieka mērījumā, ceturto gadu pēc kārtas ieņemot pirmo vietu neatkarīgajās testēšanās gada laikā. Šī pastāvība un darbības kvalitāte apliecina, ka Kaspersky Lab neapšaubāmi piedāvā labāko pieejamo kiberaizsardzību. Taču pat vēl svarīgāk, ka gadu no gada ir audzis Kaspersky Lab izstrādājumu iegūto pirmo triju vietu īpatsvars, nostiprinot uzņēmuma līderpozīcijas tirgū.

Attīstoties līdztekus kiberdraudu un noziedzības sarežģītībai, Kaspersky Lab izstrādājumi ir sasnieguši neatkarīgu pētniecības laboratoriju testos iegūto pirmo triju vietu visaugstāko īpatsvaru salīdzinājumā ar visiem citiem piegādātājiem — 90 %, tādējādi pārsniedzot savu veikumu visos iepriekšējos gados un par 8 % — sniegumu 2015. gadā.

Pirmā trijnieka mērījums, ko nosaka Kaspersky Lab, ir piegādātāju snieguma dažādos IT drošības jomas neatkarīgajos testos regulārs, gadskārtējs vērtējums. Pirmā trijnieka mērījumā tiek salīdzināti patērētājiem un uzņēmumiem domātie izstrādājumi, kas gada laikā ir iesniegti neatkarīgai testēšanai, un piegādātāji tiek novērtēti pēc aizsardzības, ko tie nodrošina pret zināmiem, nezināmiem un sarežģītiem apdraudējumiem. Jau nosaukums liecina, ka pirmā trijnieka mērījums atzīmē novērtējumu trim labākajiem uzņēmumiem ar vislabākajiem rezultātiem gada laikā. Katrs piegādātājs saņem punktus, pamatojoties uz attiecību starp pirmo triju vietu skaitu, ko tas ir ieguvis neatkarīgā testēšanā, un testu skaitu, kuros tas ir bijis iesaistīts.

Testēšanas process ir stingrs, un katra piegādātāja kopvērtējumā tiek ņemti vērā tikai caurredzami un skaidri testi. Novērtējumā dominē AV-Test un AV-Comparatives testi, kā arī laboratoriju, tostarp SELabs un VirusBulletin, veiktā testēšana. Visas laboratorijas ir atzītas par testēšanas caurredzamību un ieņem stabilas pozīcijas nozarē, kam var uzticēties un uz ko var paļauties.

2016. gadā Kaspersky Lab ir piedalījies 78 atsevišķos testos, kuros tika analizēta tā spēja aizsargāt lietotājus no izspiedējvīrusiem, mūķiem, finanšu ļaunprogrammatūrām, sarežģītiem mērķuzbrukumiem, pikšķerēšanas u. c. No tiem 70 testos uzņēmuma izstrādājumi ir ieņēmuši vietu pirmajā trijniekā. Vēl zīmīgāk, ka 55 no šiem testiem uzņēmums ir ieguvis pirmo vietu, kas ir par 35 vairāk nekā tuvākajam konkurentam. Kaspersky Lab ne vien sasniedz labākos rezultātus nozarē, bet arī ievērojami apsteidz konkurentus, nodrošinot sev vietu tabulas pirmajā rindā ceturto gadu pēc kārtas.

«2017. gadā uzsākot pasaules kiberdrošības pakalpojumu un izstrādājumu piegādātāja divdesmito darbības gadu, mūsu atrašanās pirmā trijnieka mērījuma pirmajā vietā ir vēl viens mūsu risinājumu spēka un spēju apliecinājums. Tas vēl vairāk nostiprina mūsu centienus nodrošināt visu lielumu klientus, sākot no mājas drošības programmatūras patērētājiem līdz starptautiskiem zīmoliem, ar drošu, pārbaudītu un uzticamu kiberdrošības aizsardzību.

Mūsu unikālā pieeja pašreizējo un nākamo apdraudējumu apkarošanai nozīmē, ka mūsu izstrādājumi turpina piedāvāt visplašāko pieejamo aizsardzību. Saplūdinot cilvēka intelektu un tehnoloģijas — pieeja, ko mēs dēvējam par HuMachine, — mūsu izstrādājumi ir pierādījuši spēju aizsargāt mūsu klientus visās viņu digitālās dzīves jomās,» sacīja Kaspersky Lab pretļaunprogrammatūru pētījumu direktors Timurs Bijačujevs.

Lai uzzinātu vairāk par metodiku un testēšanas procesu, kā arī iepazītos ar visu piegādātāju sarakstu, kuri piedalījās 2016. gada pirmā trijnieka novērtējumā, lūdzu apmeklējiet http://media.kaspersky.com/en/TOP3_2016.pdf.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky Lab dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības portfelī ietilpst vadošā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem draudiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky Lab tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais.

Papildu informācija: www.kaspersky.com

Papildu informācija par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja mājaslapā kaspersky.lv.

Kaspersky Lab
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi