Valdība apstiprina izmaiņas Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras cenrādī


Zemkopības ministrija foto;.vieglicelot.lv
Valdība otrdien, 9. oktobrī, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras maksas pakalpojumu cenrādī.

Grozījumi paredz, ka turpmāk personām, kuras mācīsies vadīt traktortehniku, būs nepieciešama traktortehnikas vadītāja braukšanas mācību atļauja, ja šo personu rīcībā jau nav transportlīdzekļu vai traktortehnikas vadītāju apliecība. Mācību atļauju izsniegs Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (VTUA).

Noteikumos precizēts traktortehnikas apmācību pakalpojuma nosaukums. Izglītības iestādes, kuras apmāca traktortehnikas vadītājus, līdz šim izņēma mācību atļauju. Turpmāk mācību atļauja tiks aizstāta ar mācību karti. Līdz ar to izglītības iestādēm būs jāmaina mācību atļauja pret mācību karti, un cena par atļaujas nomaiņu pret mācību karti būs mazāka nekā par atkārtotas mācību kartes izsniegšanu.

Samazināsies cena par elektroniskās izziņas izsniegšanu no valsts informācijas sistēmas par traktortehniku vai tās piekabi.

Mainīsies arī viena mēneša abonēšanas maksa komersantiem par valsts informācijas sistēmas starpsistēmu datu apmaiņu. Izvērtējot komersantu vidējo informācijas pieprasījuma apmēru mēnesī, abonēšanas maksa paaugstināsies.

Noteikumi “Grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 17. aprīļa noteikumos Nr. 225 “Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras maksas pakalpojumu cenrādis”” stāsies spēkā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Ar pakalpojumu gala cenas kalkulāciju pēc noteikumu spēkā stāšanās spēkā varēsit iepazīties VTUA tīmekļvietnē http://www.vtua.gov.lv.

Zemkopības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli