Slimību profilakses un kontroles centra direktora amatā pārcelta Inga Šmate

Ar 2.jūliju Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) direktora amatā tiks pārcelta līdzšinējā Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktore Inga Šmate.

Inga Šmate no 2005.gada, strādājot Veselības ministrijā, ir sekmīgi vadījusi sabiedrības veselības nozari un nodrošinājusi politikas veidošanu un īstenošanu šajā jomā. Savas darbības laikā viņa ir vadījusi vairākas komisijas, piemēram, HIV/AIDS, tuberkulozes un Seksuāli transmisīvo komisiju, veiksmīgi sadarbojusies ar Latvijas Pašvaldību savienību un sabiedriskajām organizācijām. Viņas vadībā izstrādāts veselības nozares politikas plānošanas dokuments "Sabiedrības veselības pamatnostādnes 2011.-2017.gadam".

SPKC ir veselības ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras darbības mērķis ir sabiedrības veselības politikas īstenošana valstī epidemioloģiskās drošības un slimību profilakses apakšjomās. SPKC veic valsts pārvaldes funkcijas sabiedrības veselības un epidemioloģiskās drošības jomā, kā arī funkcijas, kas saistās ar sabiedrības veselības monitoringu, slimību uzraudzību un profilaksi.

VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders

     
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja