Akcijā "Elpo ZAĻI" aicina aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu

No 19. marta līdz 11. maijam norisināsies interaktīvā informēšanas kampaņa "Elpo ZAĻI!". Kampaņas norises laikā galvenā uzmanība tiks vērsta uz vienu no aktuālākajām infekcijas slimībām – tuberkulozi.

Sabiedrības informēšanas kampaņas ietvaros tiks rīkoti semināri, erudīcijas spēles Rīgas skolās, Rīgas Sociālā dienesta dienas centros, dienas centrā bezpajumtniekiem, grupu dzīvokļu jauniešiem par tēmām: tuberkuloze, imunitāte, smēķēšana un zaļā domāšana. Aicinām Rīgas skolas pieteikt savu līdzdalību projektā "Elpa ZAĻI", rakstot uz e-pastu: ra.trepes@inbox.lv.

Sabiedrības informēšanas kampaņa "Elpo ZAĻI!" Rīgā noritēs jau trešo gadu. To atbalsta Rīgas domes Labklājības departaments, Latvijas Tuberkulozes fonds un ziedotāji.

Kampaņas mērķis ir ar dažādu interaktīvu metožu palīdzību atgādināt cilvēkiem, ka ir jārūpējas par savu veselību, ikdienā uzlabojot organisma imunitāti, domājot un dzīvojot "zaļāk": nesmēķējot, ievērojot un sabalansējot ēšanas, fizisko, brīvā laika aktivitāšu un higiēnas ieradumus. Pēdējo gadu laikā akcijā iesaistījušies vairāk nekā 25 000 Latvijas iedzīvotāju.

Rīgas pašvaldība atbalstīja finansējuma piešķiršanu biedrībai "Radošā apvienība jauniešiem TREPES" informēšanas kampaņai "Elpo ZAĻI" budžeta programmas "Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām" ietvaros.

www.ld.riga.l

Informāciju sagatavoja: Sergejs Truhanovs, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi