Aicina uz uztura speciālistes tiešsaistes lekciju par ēšanas amnēziju

Šobrīd ievērojami vairāk laika pavadām mājās, kas nozīmē daudzus izaicinājumus ikdienas režīmam. Īpaši aktuāls kļūst jautājums, kā nodrošināt pareizu uzturu, ja virtuve, ledusskapis un našķis ir soļa attālumā?

Lai uzzinātu, kā veselīgu ēšanas paradumu ievērošanu padarīt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, 29. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz uztura speciālistes Gunas Bīlandes tiešsaites vieslekciju “Ēšanas amnēzija jeb kur paliek ½ mana ledusskapja satura”. Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi augstskolas Facebook lapā.

“Esmu ir trīs bērnu mamma, uztura speciāliste, doktorantūras studente un arī mazā biznesa īpašniece. Tieši daudzveidīgās lomas un to maiņa man palīdz neieslīgt vienveidīgā rutīnā un papildina viena otru. Manas vājība ir gatavošana un citu iesaistīšana gatavošanas un ēdiena baudīšanas procesā,” stāsta uztura speciāliste Guna Bīlande.

Vieslekcijā uztura speciāliste stāstīs, kādi ir tipiskākie “grābekļi”, uz kuriem kāpjam, pavadot laiku mājas režīmā, kā arī sniegs rekomendācijas, kā no tiem izvairīties, lai pēc bezgalīgi garā laika mājās nav nepatīkams pārsteigums, konstatējot faktu, ka vairs nevaram tikt laukā pa mājas durvīm. Speciāliste dalīsies ieteikumos, kā jāplāno ēdienreizes un kas jāņem vērā, lai nebūtu lieku reizi jāvirina ledusskapja durvis. Sabalansēts un veselīgs uzturs, pilnvērtīgs dienas režīms, kā arī miega kvalitāte stiprina mūsu imunitāti, kam ir īpaša nozīme vīrusa laikā.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 29. aprīlī, plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

Elvijs Mičulis
Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums