Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem atklās īpašu rotaļu laukumu!


public. foto
5.novembrī plkst.10 kopā ar ziedotājiem, nodaļas personālu un pacientiem tiks atklāts jauns, speciāli veidots rotaļu un atpūtas laukums Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem! Līdz šim nodaļas pacientiem nebija iespējas interesanti un veselībai droši pavadīt laiku ārpus nodaļas telpām. Ņemot vērā nodaļas pacientu ilgstošo ārstniecības periodu slimnīcā, ir realizējusies iecere par īpašu, tikai šīs nodaļas pacientiem veidotu vidi, kurā pacienti un arī viņu vecāki dažādos laika apstākļos var pilnvērtīgi pavadīt laiku ārpus telpām.

Bērnu slimnīcas fonds aicina uz Hematoonkoloģijas nodaļas rotaļu laukuma atklāšanas pasākumu otrdien, 5.novembrī, plkst. 10 Bērnu slimnīcas novietnē Torņakalns (Vienības gatve 45, Rīgā).

Dalībnieki:

  • Ziedotāju - uzņēmuma Mikrotīkls pārstāvji

  • Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji

  • Hematoonkoloģijas nodaļas personāls

Par Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļu

Katru gadu Latvijā vidēji 40-50 bērniem tiek diagnosticēta hematoonkoloģiska saslimšana. Ārstēšanās bieži vien ir nepieciešama atkārtoti, līdz ar to gadā notiek aptuveni 900 pacientu ārstēšanas epizodes. Mazajiem pacientiem slimnīcā jāpavada vismaz 1-2 mēneši, taču nereti slimnīcā pavadāmais laiks var ilgt arī pat pusgadu un vairāk.

1989. gadā Bērnu slimnīcā tika atklāta bērnu onkoloģijas nodaļa un uzsākta kompleksa ļaundabīgu audzēju ārstēšana. Bērnu slimnīcas 20.nodaļa bija un joprojām ir vienīgā vieta Latvijā, kurā tiek ārstēti bērni ar šādām saslimšanām.

 

Bērnu slimnīcas fonds
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums