Latvijas Amerikas acu centrs iegulda miljonu eiro inovatīvā redzes korekcijas iekārtā


public. foto
Latvijas Amerikas acu centrs (LAAC) ieguldījis vairāk kā miljonu eiro redzes korekcijas iekārtas iegādē un ārstu kvalifikāciju celšanā, kļūstot par vienīgo acu klīniku Baltijā, kas nodrošinās pacienta acu anatomijai un dzīvesveidam piemērotāko redzes korekcijas metodi.

“Redzes korekcija ar lāzeru ļauj ilgtermiņā atbrīvoties no redzes traucējumiem, taču cilvēku redzes problēmas, anatomiskās īpatnības ir individuālas, un ir svarīgi, lai pacientiem nav jāpielāgojas klīnikas iespējām, bet tiek sniegta iespēja nodrošināt pacientam piemērotāko redzes korekcijas veidu. Redzes korekcijai ar lāzeru ir svarīgs iekārtas tehniskais nodrošinājums, programmu pieejamība, spēja interpretēt un analizēt pieejamos datus. Jaunākās paaudzes lāzeriekārtas redzes korekciju veic dažu sekunžu laikā, līdz ar to tiek izskausti ar operāciju saistītie iespējamie riski,” skaidro klīnikas vadītāja Una Brūna.

 

“Ik dienu pie mums klīnikā vēršas vairāk kā 100 dažādu pacientu, un katra acis, veselības stāvoklis un dzīvesveids prasa individuālu redzes korekcijas veidu. Interese par redzes korekcijas iespējām ir liela, un esam pārliecināti, ka veiktās investīcijas klīnikas inovāciju attīstībā atpelnīsies,” norāda U. Brūna.

 

Pilnvērtīgai redzes lāzerkorekcijai ir nepieciešami divi lāzeri - eksimerlāzers un femtosekunžu lāzers.  Jaunā Carl Zeiss lāzeriekārtu  "VisuMax" un "MEL 90" lāzeru komplektācija sniegs iespēju izvēlēties no četru veidu redzes lāzerkorekcijas metodēm – LASIK, Tran-Epi LASIK jeb PRK, Femto-LASIK un SMILE pacientam piemērotāko.

 

Par uzņēmumu:

Latvijas Amerikas acu centrs ir dibināts 1993.gadā, to dibinājis profesors Džons Džozefs Makdermots (John Joseph McDermott), (1932–2013) no Kalifornijas, ASV. Klīnikas darbības modelis ir balstīts uz ASV izstrādātiem pacienta aprūpes principiem un tehnoloģijām. Latvijas Amerikas acu centrā darbojas vairāk kā 20 acu un redzes speciālisti – oftalmologi un optometristi. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir pacientu acu un redzes veselības aprūpe – diagnostika, ambulatora un ķirurģiska saslimšanu ārstēšana gan pieaugušajiem, gan zīdaiņiem un bērniem. Klīnikā tiek veiktas kataraktas, glaukomas, šķielēšanas labošanas operācijas, tīklenes saslimšanu ārstēšana, radzeņu transplantācijas, acu plakstiņu plastiskās operācijas, tiek nodrošināta pilna spektra redzes korekcijas iespēja – ar un bez lāzera ikviena vecuma pacientam. Latvijas Amerikas acu centrs ir Rīgas Stradiņa universitātes oftalmoloģijas rezidentu apmācību centrs un dalībnieks vairākos starptautiska mēroga klīniskajos pētījumos. Uzņēmums veiksmīgi darbojas arī oftalmoloģisko preču tirdzniecības jomā.

Tā apgrozījums 2018.gadā pārsniedza četrus miljonus eiro.

Latvijas Amerikas acu centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums