Bērnu rehabilitācijai saziedoti teju 60 000 eiro


FOTO_Bernu_rehabilitacijai_saziedoti_teju_sesdesmit_tukstosi_eiro public. foto
Šodien, 7. novembrī tika atzīmēts uzņēmuma "Maxima Latvija" un rehabilitācijas centra "Poga" kopīgās labdarības akcijas "Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga" noslēgums. Akcija tika rīkota kopš pagājušā gada rudens visos "Maxima Latvija" veikalos, lai kopā ar sadarbības partneriem atbalstītu bērnu rehabilitāciju Latvijā.

Akcijā kopumā piedalījās 58 uzņēmumi no Latvijas un citām valstīm, ziedojot no katra produkta, kas pārdots jebkurā “Maxima” veikalā Latvijā, lai palīdzētu nodrošināt dažādas terapeitiskās nodarbības rehabilitācijas centrā “Poga”. Kopā akcijas laikā tika saziedoti 57 360 eiro, un šie līdzekļi palīdzēs nodrošināt 886 nodarbības “Pogas” pacientiem.

“Esam pateicīgi visiem uzņēmumiem, kas piedalījušies akcijā un snieguši palīdzīgu roku, lai kopā parūpētos par labāku nākotni tiem bērniem, kam tas nepieciešams visvairāk. Tāpat vēlamies izteikt lielu pateicību mūsu pircējiem, bez kuriem šis nebūtu izdevies. Akcija lieliski pierādījusi, ka mēs visi kopā, iegādājoties ikdienas pārtikas preces, spējam sniegt ieguldījumu labākai nākotnei,” atklāj uzņēmuma “Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Gundega Laugale.

“Ar “Maxima Latvija”, uzņēmumu un pircēju atbalstu rehabilitācijas centrs “Poga” ir kļuvis par dāvanu Latvijas bērniem Latvijas simtgadē,” bērnu un vecāku vārdā sirsnīgu paldies saka Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

No 2017.gada 3.oktobra līdz 2018.gada novembrim norisinājās trīs labdarības akcijas “Starp cilvēku un labu darbu ir viena poga”, kurās piedalījās 58 Latvijas un ārvalstu ražotāji un uzņēmumi. Akcijas laikā lielākie ziedotāji ir bijuši uzņēmumi “Žemaitijos pienas” AB (5212,28 eur), “Vilniaus Pergale” AB (4390,97 eur), “ORKLA Confectionery & Snacks Latvija” SIA (4186,57 eur), “Vilkiškiu pienine” AB (4132,94 eur) un “Fazer Latvija” SIA (3981,27 eur). Akcijas laikā pirktākie produkti bija no uzņēmumiem “Žemaitijos pienas” AB (521228 pārdotās vienības), “Fazer Latvija” SIA (270741 pārdotās vienības), “Gaļas nams Ādaži” SIA (251371 pārdotās vienības) un “ORKLA Confectionery & Snacks Latvija” SIA 243607 pārdotās vienības).

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA „Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 158 veikaliem Latvijā, no kuriem 127 ir „X” formāta veikali, 24 ir „XX” un pieci ir „XXX” formāta veikali, kā arī divi ir „Maxima Express" veikali. Šogad „Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. „Maxima" veikalu sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. „Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas „Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbiniekiem piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli