Rīgas 1. slimnīcā pie zobārsta varēs doties bez pieraksta


Zobārstniecības kabite aprīkojums
No 1.septembra katram zobārstam ir izveidotas akūtās pieņemšanas stundas. Pieraksts tiek veidots ne ātrāk kā iepriekšējā darba dienā. Arī bērniem!

Lai uzlabotu palīdzības sniegšanu akūtos gadījumos un samazinātu gaidīšanas rindas, no 1.septembra ir izveidotas akūtās pieņemšanas stundas katram ārstam. Uz akūtās pieņemšanas stundām tiek veidots pieraksts ne ātrāk kā iepriekšējā darba dienā. Katra ārsta pieņemto pacientu skaits ir limitēts, nevar tikt garantēts pieraksts pie konkrēta ārsta.

Atgādinām, kādos gadījumos pacientu pieņem akūtajās stundās:

  • ir akūtas, nepārejošas zobu sāpes;
  • zobu traumas;
  • vaiga vai (un) smaganu tūska.

Akūtajā stundā ārsts var veikt apskati, lai noformētu izziņu par mutes dobuma stāvokli. Akūtajā stundā ārsts neveic kanālu ārstēšanu (otrais vai nākamais seanss)!

Zobu kanālu tālākai ārstēšanai, pēc pirmās palīdzības sniegšanas, pacientiem jāmeklē zobārstniecības iestāde, kur iespējams pierakstīties uz šo procedūru.

Informācija par iestādēm, kas ir noslēgušas līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu zobārstniecības palīdzību bērniem līdz 18 gadiem un gaidīšanas rindas pieejama šeit un reģistratūrā. Tālr. 67366323 vai registratura.poliklinika@1slimnica.lv.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana