Skaistumkopšanas salons Nofrete vizuālajam un emocionālajam baudījumam

Senās Ēģiptes varenību pierāda ne vien piramīdas un sfinksas, bet arī dažādas skaistumkopšanas procedūras, kas joprojām tiek izmantotas ikdienā: epilācija, manikīrs un nagu laka, acu kontūras iezīmēšana, krēmi, smaržas un daudzas citas. Gadu tūkstošiem ilgās tradīcijas pilnveidojušās, lai mūsdienu cilvēkam ļautu just sirdsmieru un izbaudīt atpūtu.

Skaistumkopšanas salons Nofrete Rīgā jau vairāk kā 17 gadus sniedzSenās Ēģiptes pieskārienu apvienojumā armūsdienu risinājumiem, piedāvājotdaudzpusīgasķermeņa un sejas procedūras. Skaistumkopšanas salons ikdienas skriešanā un stresa pārņemtajā rutīnā sniedz harmoniju, pozitīvismu un iekšējo starojumu. Uzņēmuma galvenā vērtība ir individuāla pieeja un patiesas rūpes par katru klientam.

Papildus tradicionālajām procedūrām un pakalpojumiem, salons piedāvā inovatīvas un citur Latvijā vēl neizmantotas metodes, lai klientiem sniegtu vēl ātrāku un efektīvāku rezultātu. Medicīniski izglītots un uz klientu vajadzību apmierināšanu orientēts personāls ieteiks un konsultēs par skaistumkopšanas procedūrām arī mājas apstākļos.

Skaistumkopšanas salons ir domāts arī vīriešiem!

Par sevi jārūpējas ne tikai sievietēm, tāpēc estētiskās skaistuma procedūras piemērotas arī vīriešiem. Stereotipiskā domāšana par skaistuma industriju kā sieviešu zonu ir maldīga.Patiesībā, Senajā Ēģiptē skaistumkopšana tika uztverta pat dievišķā līmenī, tāpēc sākotnēji tās piekopa tikai vīrieši, kas vairāk līdzinājās dieviem. Pieredzējušais Nofrete personāls palīdzēs arī ikvienam vīrietim justies un izskatīties labāk!

Sejas procedūras ir skaistumkopšanas pamats

Seja ir pirmais, ko ieraugām otrā cilvēkā un tā visvairāk tiek pakļauta ārējās vides kaitīgajai ietekmei, tāpēc prasa īpašas rūpes un kopšanu. Skaistumkopšanas salonā Nofrete tiek piedāvātas efektīvu procedūru kopums ikvienai gaumei un nepieciešamībai:

  • Sejas tīrīšana ar mikrodermabrāziju, pīlingu,augļskābēm u.c.;
  • Makeupveidošana, permanentais grims, skropstu pieaudzēšana, uzacu korekcija;
  • Skaistuma injekcijas, lūpu palielināšana, plazmoliftings, mezoterapija;
  • Botulīna injekcijas;
  • Sejas maskas;
  • Fotoatjaunošana;
  • Pigmentācijas normalizācija;
  • Pieejami dermatologa pakalpojumi.

 

Ķermeņa procedūras sapņu auguma iegūšanai

Skaistumkopšanas salonā iespējams gan modelēt, gan veikt figūras korekciju, izmantot vakuuma terapijas priekšrocības, izbaudītkavitāciju un ietīšanas procedūras. Lai atvieglotu ikdienas rūpes par ķermeni, pieejami dažādi vaksācijas veidi katrai gaumei, piemēram, cukura vaksācija, fotoepilācija un epilācija.

Masāžas uzlabo asinsriti un rada labsajūtu

Nevienam nav šaubu par masāžas nozīmi ķermeņa fiziskās un garīgas veselības nodrošināšanā, jo jebkuras masāžas laikā uzlabojas asinsrite, aktivizējas limfātiskā sistēma, kā arī aktīvi tiek stimulēti nervu gali. Tas veicina gan fiziskās, gan garīgās veselības uzlabošanos.Skaistumkopšanas salonā tiek piedāvāta klasiskā, karsto akmeņu, pretcelulīta, Taizemes pēdu masāža, kā arī pēdu masāža ar čaumalām.

Salons Nofrete ir droša un pārbaudīta izvēle

Skaistumkopšanas salona pastāvēšanas laikā tas ir palīdzējis vairāk kā 30 000 klientiem, no kuriem 96% klientu rekomendē salonu saviem draugiem. Tas ir labākais pierādījums, kāpēc izvēlēties Nofrete! Lai izjustu patiesas rūpes un uzlabotu pašsajūtu, atliek vien piezvanīt 27292200 vai 26827243 un pieteikties vizītei. Lai vizīte būtu vēl baudāmāka, īpašām rūpēm par klientu ērtībāmsalons piedāvā apsargājamu autostāvvietu. 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi