Lielākā dermatoloģijas klīnika - prof.J. Ķīša radītā un lolotā klīnika

Āda un tās veselības profilakses nozīme sabiedrībā ir nenovērtēta, jo tā kā lielākais orgāns ir noteicošais faktors kopējā veselības stāvokļa uzturēšanā. Tāpēc ādas kopšana jāuztic profesionāliem un zinošiem augstākās raudzes speciālistiem.

Nemitīga izaugsme un plašs profesionāļu loks

Lielākā dermatoloģijas klīnika Latvijā, kuru 2006. gadā dibinājaprof.Jānis Ķīsis, ir izaugusi no divu cilvēku komandas līdz ievērojamai medicīnas iestādei dermatoloģijas jomā. Ar dažādām inovācijām tā ir ievērojama arī visā Baltijas reģionā. Klientsir lielākā klīnikas vērtība,tāpēc lai veiktu veselības pārbaudi, pacients tiek aplūkots kopumā, meklējot slimības cēloņus, nevis ārstējot tikai sekas.

Dažādi speciālisti veic nepieciešamos izmeklējumus, ķirurģiskas manipulācijas, lāzerterapijas, un krioterapijas procedūras. Pacientu ērtībai klīnikā pieejami:

  • Dermatologi un bērnu dermatologi,
  • Dermatovenerologi,
  • Kosmetologi,
  • Pēdu speciālisti podologi,
  • Uztura speciālisti, kas var palīdzēt ar uztura jautājumiem,
  • Fizioterapeiti fiziskā stāvokļa uzlabošanai, muskuļu un locītavu traumu ārstēšanai,
  • Mūzikas terapeiti, kas palīdz uzlabot arī garīgo, psihisko, sociāloveselību ar zinātniskām un radošām psiholoģijā, medicīnā un mākslā balstītām metodēm.

Estētiskais skaistums

Par ādas veselību rūpējas ne tikai dermatologi, bet arī kosmetologs, kura funkcijas neaprobežojas vien ar ādas uzlabošanu, bet arī atveseļošanu pēc ādas saslimšanām, dziļi attīrot ādu, veicot augu un ķīmiskos pīlingus, kā arī palīdzot ar ādu nomierinošām procedūrām.

Tāpat klīnika lepojas ar vienīgo Latvijā un Baltijā pieejamo CoolSculpting jeb ķermeņa skulpturēšanas iekārtu, kas palīdz veidot skaistu ķermeni un atbrīvoties no liekajiem taukiem, izmantojot aukstuma terapiju jeb kriolipolīzi. CoolSculpting ir klīniskajos pētījumos pierādīta iekārta, kas iznīcina liekos taukus ar ķirurģiskas operācijas efektu un saglabā ilglaicīgu un spēcīgu efektu.

Kāpēc izvēlēties prof. Ķīša komandu ādas ārstēšanai?

Prof. Jānis Ķīsis 35 darba gadu gaitā ir devis nenovērtējumu ieguldījumu dermatologu un dermatoloģijas nozares attīstībai. Profesora spējas apliecina valdes locekļa statuss Latvijasdermatovenerologu asociācijā, Baltijas dermatovenerologu asociācijā, Latvijas Flebologu un Latvijas dermoskopijas asociācijā, Eiropas dermatoloģijas un veneroloģijas Akadēmijā un Amerikas Dermatoloģijas Akadēmijā. Profesors pats apmācījis un pilnveidojis savu komandu.

Dermatoloģijas klīnika ir vadošais psoriāzes ārstēšanas centrs Latvijā, kas domā nākotnes formā, piedāvājot efektīvāko ārstēšanu ar jaunu un unikālu mūzikas medicīniskās rezonanses terapiju un tradicionālajām metodēm. Prof. J.Ķīsim ir vairāk kā 30 gadus ilga pieredze medicīnisko pētījumu veikšanā - zinoš dermatologi var būtiski uzlabot psoriāzes pacientu dzīves kvalitāti.

Digitālās novitātes

Sekojot klientu vajadzībām un digitālajai attīstībai, klīnika daudz līdzekļu iegulda arī tehnoloģiskajās inovācijās:

  • Vizītei iespējams pieteikties tiešsaistē, izvēloties sev vērtāko laiku un nepieciešamo speciālistu, netērējot laiku telefona zvanam;
  • Pacientu izglītošanai, funkcionālās mājas lapas enciklopēdijā iespējams iepazīties ar aktuālu, kvalitatīvu, ārstu veidotu saturu par ādas slimībām un uzdot sev interesējošu jautājumu forumā.

Pacientam pienākas īpašākās rūpes

Lielākā dermatoloģijas klīnika atrodas Rīgā, Sadovņikova ielā 20, un izbraukuma vizītēs piedāvā individuālu un personalizētu pieeju ne tikai ādas veselībai, bet arī skaistumam un labsajūtai. Vizītei var pieteikties zvanot +371 28699111, rakstot info@dermatologs.com, kā arī klīnikas mājas lapā. 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi