BENU Akadēmija aprīlī aicina uz lekciju par sirds veselību


„BENU aptieka”foto;puaro.lv
Jau vairāk nekā gadu ik mēnesi ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt "BENU veselības un skaistuma akadēmijas" organizētos bezmaksas seminārus.* Turpinot iesākto, šomēnes ikviens apmeklētājs varēs noklausīties speciālistu lekciju par sirds veselību.

Sirds slimības ir viens no izplatītākajiem nāves iemesliem visā pasaulē - ik gadu no sirds un asinsvadu slimībām mirst 17,5 miljoni cilvēku. Diemžēl arī Latvija nav izņēmums – sirds un asinsvadu slimības ir viens no galvenajiem priekšlaicīgas nāves cēloņiem. Tieši tāpēc šī mēneša seminārs veltīts sirds veselības tematam.

Gaidāmajā seminārā klausītāji varēs sastapt Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas kardiologu, plaušu hipertensijas speciālistu un Latvijas Reto slimību speciālistu asociācijas vadītāju Andri Skridi. Par sirds veselības tematu runās arī RSU ķīmijas katedras docente, Dr.Pharm. Inga Urtāne.

Seminārs notiks 27. aprīlī viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Tas sāksies plkst. 18.00 un norisināsies līdz plkst. 20.00, iekļaujot arī jautājumu un atbilžu sadaļu. Interesenti aicināti dalību semināram pieteikt, zvanot pa tālruni 25748140.

*BENU veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus bez maksas aicināts noklausīties ikviens interesents, kura īpašumā ir BENU lojalitātes karte. Savukārt tiem, kuriem kartes vēl nav, iespējams bez maksas to saņemt pirms semināra. Plašāka informācija par gaidāmajiem semināriem meklējama šeit: https://www.benu.lv/akademija/.

Māra Kondrāte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana