Uzsāktas sarunas par efektīvāku zobārstniecības pakalpojumu saņemšanu audžuģimenēs ievietotiem bērniem


foto;skaties.lv
Uzsāktas sarunas par Labklājības ministrijas sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Studentu klīniku un Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļu.

Labklājības ministrs Jānis Reirs uzsver: „Tiekoties ar jau esošajām audžuģimenēm, regulāri dzirdu par dažādām veselības problēmām, ar kurām ikdienā sastopas ģimenes, tai skaitā par zobārsta nepieciešamību bērniem, nereti krietni ielaistās situācijās. Tāpēc esam uzsākuši sarunas ar jauno Studentu klīniku un tieši Bērnu nodaļu par iespējām veicināt informācijas apmaiņu, izglītojot un motivējot bērnus un viņu audžuģimenes. Tāpat vērtējam iespējas, kā labāk koordinēt un pakāpeniski piedāvāt iespējas nodrošināt savlaicīgus un pieejamus zobārstniecības pakalpojumus brīdī, kad ģimenē tiek uzņemts audžubērns. Šis ir viens no praktiskiem soļiem, lai jau drīzākajā laikā ievērojami un efektīvi uzlabotu audžuģimeņu ikdienas dzīvi.”

RSU Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas vadītāja profesore Anda Brinkmane, kuras pārziņā ir arī Studentu klīnika un Bērnu nodaļa, norāda: ”Jaunās telpas jau tuvākajā nākotnē ļaus gan attīstīt pasākumus un konsultācijas ģimenēm zobu veselības profilaksei, gan nodrošināt mūsdienīgu pieeju mazo pacientu ārstēšanai.”

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtā 2017. gada 22. februārī atklāja paplašināto RSU Zobārstniecības fakultātes Studentu klīniku, kā arī institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļu. Jaunajās telpās ir uzstādītas papildu zobārstniecības darba vietas un paplašināts pieejamo pakalpojumu klāsts, kā arī modernizēta infrastruktūra. 

 

Labklājības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana