Otrdienas aktualitātes

Dienas pirmajā pusē tirgus dalībnieku uzmanība tiks pievērsta Šveices tirdzniecības bilances izmaiņām par jūnija mēnesi. Bet svarīgākie notikumi norisināsies dienas otrajā pusē, kad tiks publicētas ASV patērētāju cenu indeksa izmaiņas. Analītiķi prognozē, ka patērētāju cenu indekss saglabās līdzšinējo 2,1% pieaugumu. Bet jau Āzijas tirgus sesijas laikā tiks publicētas Austrālijas patērētāju cenu indeksa izmaiņas.

Valūtu pāris EUR/USD vēl joprojām atrodas pie nozīmīgā atbalsta līmeņa, kotējuma 1,3520 robežas. Tirgus dalībnieki šonedēļ gaida, kad tiks novērots pirmais straujais pāra kustības impulss. Atkarībā no tā, uz kuru pusi šis impulss tiks novērots, var tikt sagaidīta arī turpmāko pozīciju atvēršana.

Valūtu pāris USD/JPY Āzijas tirgus sesijas laikā uzrādīja straujākus vērtību kāpumus. Valūtu pāris šobrīd atrodas 20 punktu attālumā no pretestības līmeņa, kotējuma 101,75 robežas. Arī šoreiz pastāv augsta varbūtība, ka tiks novērots atlēciens no šī līmeņa.

Valūtu pāris GBP/USD vakar atkārtoti sasniedza atbalsta līmeni, kotējuma 1,7055 robežu. Šobrīd pāris veicis 25 punktu vērtību atlēcienu no šī līmeņa un pamazām tuvojas pretestības līnijai, kotējuma 1,7110 robežai.

Valūtu pāris AUD/USD šorīt uzrāda nelielu augšupejošas kustības impulsu. Valūtu pāris pamazām tuvojas pretestības līmenim, kotējuma 0,9415 robežai. Nākamais nozīmīgais pretestības līmenis atrodas kotējuma 0,9440 robežā.

Zelta vērtība šobrīd ir 1307 ASV dolāri par Trojas unci. Šorīt zelts uzrāda lejupejošas kustības impulsu. Zelts šorīt samazinājies vērtībā par 0,35%, jeb par 5 ASV dolāriem.

ASV fondu indeksi vakar aizvadīja mierīgu tirgošanās sesiju, vidēji noslēdzoties ar 0,22% vērtību kāpumiem. Straujākais pieaugums tika novērots „Dow Jones” indeksam, kas sesijas beigās noslēdzās ar 0,28% pieaugumu.

Straujāks akciju vērtību kāpums tika novērots kompānijai „EMC Corporation”. Kompānijas akciju vērtība tirgus sesijas laikā palielinājās par 5%. Toties 13% vērtību kritums tika novērtos kompānijas „Herbalife” akcijām. Straujais akciju vērtību kritums saistīts ar izteiktiem ļoti svarīgiem komentāriem no viena no ietekmīgākajiem un atpazīstamākajiem investoriem Amerikas Savienotajās Valstīs – Bila Akmana. Viņš izteicās, ka šodien uzstāsies ar savas karjeras laikā nozīmīgāko prezentāciju, kas sagraus kompāniju „Herbalife”. Bils Akmans jau vairāk kā gadu ir atvēris ļoti apjomīgas akciju pārdošanas pozīcijas, spekulējot uz to, ka „Herbalife” akciju vērtība kritīsies. Tā kā 2013. gadā Akmans kritumus nesagaidīja, tad šodien viņa plāns ir visai pasaulei pierādīt to, ka viņa lēmums pirms gada bija pilnībā pamatots un vēl joprojām ir aktuāls.

Eiropas fondu indeksi šodien atvērušies ar straujākiem vērtību kāpumiem. Lielbritānijas „FTSE 100” indekss sesijas sākumā atvērās ar 0,40% vērtību pieaugumu; Vācijas „DAX” indekss -  ar 0,70% vērtību kāpumiem, bet Francijas „CAC 40” – ar 0,50% pieaugumu.

 

TeleTrade – DJ International Consulting Ltd pārstāvniecība Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums