Ziņas | Latvija | TeleTrade finanšu ziņas


Uzmanības centrā GBP

Āzijas sesijas laikā iznāca Japānas IKP rādītāji. Rādītāji, kā jau analītiķi prognozēja, iznāca negatīvi ar kritumu 1.7% par otro ceturksni. Šīs ziņas būtiski neietekmēja Japānas jēnas kursu.

Trešdiena – uzmanības centrā GBP

Naktī tika publiskoti Japānas ceturkšņa IKP rādītāji, tie atbilda analītiķu prognozēm. Rādītāji nokrita no 1.6% uz -1.7%. Būtiskas svārstības valūtas pārī USDJPY tas neradīja.

Pozitīvi fondu sniegumi

Āzijas sesijas laikā iznāca Austrālijas Nacionālās bankas biznesa redzējuma ziņas. Šis indikators pieauga no 8 līdz 11. Tas pozitīvi ietekme Austrālijas ekonomiku, līdz ar to ir paredzama Austrālijas dolāra nostiprināšanās.
Dienas laikā Eirozonai iznāca ZEW Patērētāju noskaņojuma indekss uzņēmējdarbības vidē, šis indeks iznāca daudz sliktāks nekā prognozēts, līdz ar to tas var negatīvi ietekmēt Eiro vērtību nākotnē.

Otrdiena – uzmanības centrā EUR

Naktī tika publiskots Austrālijas Nacionālās bankas biznesa redzējums, kur indikators palielinājās no 8 uz 11, tādā veidā parādot, ekonomikas situācijas uzlabojumu Austrālijā. Šīs ziņas būtiski neietekmēja AUD/USD valūtas pāri.

Šīs nedēļas aktualitātes

Šīs dienas ziņu kalendārs nav ar notikumiem bagāts. Plkst. 15.15 tiek publicēta Jauno ēku celtniecība Kanādā, kas var radīt svārstības uz valūtas pāra USDCAD.

Eiro vērtību kāpumi

Ļoti straujas eiro vērtības izmaiņas šodien tika novērotas plkst. 9:45, kad tika publicēti Francijas rūpnieciskās ražošanas rādītāji. Mēneša griezumā Francijas rūpnieciskā ražošana palielinājusies par 1,6%, pretēji līdzšinējam 1,7% kritumam. Toties gada griezumā rūpnieciskā ražošana palielinājusies par 0,1%, pretēji līdzšinējam 4,5% kritumam.

Šodien uzmanības centrā Kanāda

Rīta pusē uzmanība tiks pievērsta Francijas rūpnieciskās ražošanas izmaiņām gada griezumā. Bet dienas otrajā pusē norisināsies centrālie notikumi. Tiks publicētas Kanādas nodarbinātības un bezdarba līmeņa izmaiņas par jūlija mēnesi. Tā kā tiek prognozēts, ka rādītāji uzlabosies, var tikt sagaidīti Kanādas dolāra vērtību kāpumi.

Centrālo banku procentu likmes

Anglijas Centrālās bankas komiteja nolēmusi nemainīt līdzšinējo monetāro politiku. Līdz ar to bankas procentu likme tiek saglabāta 0,50% vērtībā, bet finanšu aktīvu programma – 375 miljardu Lielbritānijas mārciņu vērtībā. Arī priekšsēdētāja preses konferences laikā netika novērotas straujas Lielbritānijas mārciņas vērtību izmaiņas.

Uzmanības centrā Lielbritānija un eirozona

Jau rīta pusē tirgus dalībnieki uzmanību pievērsīs Vācijas rūpnieciskās ražošanas rādītāju izmaiņām. Toties svarīgākie notikumi norisināsies dienas vidū. Tiks publicēti gan Anglijas Centrālās bankas, gan Eiropas Centrālās bankas procentu likmju lēmumi. Lai gan netiek prognozēts, ka banku komitejas izmainīs līdzšinējās likmes, tomēr ļoti nozīmīgi būs komentāri no priekšsēdētāju puses. Jau iepriekš novērots, ka priekšsēdētāju komentāri nozīmīgi ietekmē gan Lielbritānijas, gan Eiro vērtību izmaiņas. Tāpēc centrālā uzmanība tiks pievērsta preses konferencēm.

Jaunzēlandes bezdarba līmeņa samazināšanās

Jaunzēlandes bezdarba līmenis otrajā ceturksnī samazinājies līdz 5,6%, pretēji līdzšinējiem 6%. Toties nodarbināto skaits ceturkšņa ietvaros palielinājies tikai par 0,4%, pretēji līdzšinējiem 0,9%. Tā kā publicētie rādītāji katrs deva dažādus signālus, netika novērotas straujas Jaunzēlandes dolāra vērtību izmaiņas.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums