ERC rallijs: Kuldīgas ātrumposmos ārzemju pilotiem nāksies pasvīst..

Autosporta komentētājs Andris Grīnvalds pastāstīja: "Domāju, ka lielākā daļa ārzemju piloti tikai atbraucot uz Kuldīgas ātrumposmiem sapratīs, ka te nāksies pasvīst.. Neko tādu daudzi no viņiem nebūs gaidījuši. Šie ceļi ir mūsu nacionālā bagātība un Kurzemes smeķis. Ātrumposmos ir iespaidīgi trampalīni un ārkārtīgi daudz asu līkumu. Iespējams, tieši Kuldīgas ātrumposmi, būs vieni no visinteresantākajiem šajās sacīkstēs.

Jau padomju laikos Maskavas rallija braucēji teikuši, ka nespēj noticēt, ka vecais Suitu ceļš ir domāts ikdienas braukšanai, bet domāja, ka tas būvēts speciāli autosacīkstēm to daudzo līkumu un trampalīnu dēļ.

Svētdien tieši Īvandes un Mežvaldes pusē pie Kuldīgas norisināsies divi ļoti interesanti ERC rallija ātrumposmi.

Mežvaldes apkārtnes ātrumposms raksturīgs ar to, ka ceļš ir ārkārtīgi šaurs, ar augstu uzbērumu, dziļiem grāvjiem un ļoti daudz līkumiem. Savukārt Īvandes pusē ātrumposms veidots pa tautā dēvēto veco Suitu ceļu, kas ved no Alsungas uz Kuldīgu un pārsteidz ne tikai ar neskaitāmiem līkumiem, bet tikpat daudz dabiskiem trampalīniem.

Jau iepriekš ziņots, ka Kuldīgas novada dome ir viens no ERC rallija oficiālajiem atbalstītājiem, tāpēc Kuldīgas novadā norisināsies atsevišķi Eiropas Rallija Čempionāta kvalifikācijas ātrumposmi, no kuriem viens nosaukts Kuldīgas vārdā. Kuldīgas novada dome aicina skatītājus ralliju vērot Kuldīgas skatu punktā Īvandes pagastā, Svētdien, 03.01.13. no 8.00 līdz 14.30 (vecā suitu ceļa un ceļa uz Īvandes dzirnavām krustojumā).

Kuldīga ir īpaši gatavojusies arī ERC rallija viesu uzņemšanai. Nesteidzīgas atpūtas cienītājiem iesakām apmeklēt romantisku ērģeļmūzikas koncertu Sv.Katrīnas baznīcā, kura no plkst. 20.00 būs atvērta apmeklētājiem. Pie ērģelēm – Daina Lancmane.

Restorānā "Kuldīgas Metropole" atpūtas vakars omulīgā gaisotnē ar Laura Amantova trio. Plkst.21.00 brīvdabas kino "Goldingen Cinema" Pilsētas dārzā kino programma "Sajūti Kuldīgu". Krodziņā "Pagrabiņš", 2.februāra vakarā, no plkst. 22.00, būs iespēja klausīties, dejot un dziedāt kopā ar dziedošo ugunsdzēsēju, vienu no TV šova "Okartes skatuve" finālistiem – leģendāro Jāni Buķeli.

Jauniešu iecienītā atpūtas vieta bārs – klubs "Stender`s" 2.februārī, no plkst. 22.00 – 4.00, aicina uz pasākumu "Eletronic live disco". Populārākās Kuldīgas naktsmītnes uz rallija dienām ir jau piepildītas.

Rallija norisei līdzjutēji varēs sekot līdzi ne tikai klātienē, bet arī "Eurosport" kanālā 59 pasaules valstīs, jo katras sacensību dienas vakarā būs raidījums par Latvijas posmu. Papildus tam Latvijā, Lietuvā un Igaunijā šos raidījumus retranslēs TV6 kanāls.

Kuldīgas tūrisma attīstības centrā ikdienu tiek izpirkts liels skaits rallija biļešu. Gan tagad, gan rallija dienās te varēs iegādāties arī ERC rallija atribūtiku, t.i. stilīgas ziemas cepures un cimdus, u.c.

Rallija dienās (sestdien (02.01.)un svētdien 03.01.)) centrs darbosies līdz plkst. 19.00. Jebkurš interesents, uzrādot rallija biļeti, varēs saņemt bezmaksas tēju. Sekojiet informācijai internetā: http://www.visit.kuldiga.lv , http://www.kuldiga.lv , http://www.lvrally.com
Gaidīsim Jūs Kuldīgā!

www.visit.kuldiga.lv
Facebook.com/Kuldiga Tourism

Kuldīgas tūrisma attīstības centrs
Baznicas 5, Kuldiga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli