Latvijā izstrādāta sporta treniņu reģistrācijas sistēma ar NFC tehnoloģijām

Internet Marketing Group un NFC Team izstrādājuši unikālu sporta treniņu reģistrācijas sistēmu ar NFC (near field communication) tehnoloģijām. Sistēma nodrošina sporta labdarības pasākuma Nike Riga Run treniņu dalībnieku registrēšanos, to profilu sasaisti ar radio-frequency identification (RFID), kā arī treniņu rezutātu nosūtīšanu ar SMS vai e-pastu, kā arī to atspoguļošanu portāla profilā.

Sistēma NRR Training sastāv no vairākām komponentēm – NFC aprocēm, kurā iestrādāta, jau pierastajam sabiedriskā transporta e-talonam līdzīga RFID karte, Samsung Galaxy Nexus mobilajiem tālruņiem ar īpaši izstrādātu aplikāciju Android OS plaformai, web saskarnes, kura nodrošina treniņu menedžmentu, kā arī datu savienojumiem ar Nike Riga Run portālu un Internet Marketing Group E-pastu un SMS māketinga plaformu Sales Traffic, kura nodrošina treniņu rezultātu un citu servisa paziņojumu izsūtīšanu dalībniekiem, kas izmanto NRR Training sistēmu.

"Mēs vienmēr esam vēlējušies skatīties uz priekšu un meklēt interneta mārketinga un tehnoloģisko inovāciju virzienus, kuros ir nākotne. Šis ir viens no tiem projektiem kurā šis mērķis ir īstenojies par visiem simts procentiem. Pēc vairāku mēnešu sadarbības ar Nike Riga Run organizētājiem, kopā ar mūsu partneriem NFC Team, esam radījuši pasaules mērogā unikālu sistēmu.", tā Internet Marketing Group biznesa attīstības vadītājs Mairis Skuja.

Sistēmu NRR Training šobrīd lieto jau aptuveni 70 treniņu dalībnieki un paredzams, ka tuvākās nedēļas laikā šādi treniņu dalībnieki pārsniegs simtu.

Kopā plānots izsniegt aproces un reģistrēt datus aptuveni 300 – 500 dalībniekiem šī gada laikā. Pēc šī gada rezultātu analīzes NRR Training sistēmu paredzēts attīstīt arī turpmākajos gados, to papildinot ar jaunām iespējām.

"Mūsu lielākais izaicinājums bija padarīt NRR Training sistēmu ērtu un saprotamu tās lietotājiem. Lai šo sasniegtu tika veltīts vislielākais laiks, gan strādājot pie projekta mobilās aplikācijas intefeisa, gan visiem aspektiem, kas saistās ar treniņu rezultātu mērīšanu. Lai arī šis ir sarežģīts tehnoloģisks projekts, mēs uz to skatāmies ne tik daudz tehnoloģiju aspekta, bet tās uztveram, kā līdzekli mūsu klientu mērķu sasniegšanai.

Ir daudz ideju, ko realizēsim nākotnē izmantojot jau esošās iestrādnes un pieredzi. Esošos risinājumus mēs varam tālāk izmantot nākotnē arī ārpus treniņiem, gan veicinot Nike Riga Run dalībnieku lojalitāti, gan risinot dažādus servisa jautājumus ārpus pašiem treniņiem, gan citos aspektos",
piebilst Skuja.

NFC Team komandas līderis, Aivars Ritovs komentē: "NRR Training ir viens no mūsu pirmajiem plašāk redzamajiem projektiem, kurā esam izmantojuši mūsu komandas pieredzi NFC risinājumu izstrādē, līdztekus citiem projektiem, kurus attīstam cilvēkresursu menedžmenta, inventāra uzskaites un drošības jomām. Tuvākajā nākotnē, sadarbībā ar Internet Marketing Group, mēs plānojam arī vairākus citus projektus, kas saistīti ar NFC tehnoloģiju izmantošanu tirdzniecības tīklu lolajitātes programmās un elektonisko norēķinu jomā."

Internet Marketing Group, SIA ir Latvijas uzņēmums, kurš izveidots 2008. gadā. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir e-pastu un SMS mārketings, meklēšanas mārketings, sociālo mediju mārketings, www resursu, sociālo mediju aplikāciju, mobilo aplikāciju izstrāde un konsultāciju pakalpojumi.

NFC Team, SIA ir Latvijas uzņēmums, kurš izveidots 2011. gadā. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir risinājumu izstāde ar NFC tehnoloģijām.

Austra Jāvalde, Internet Marketing Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi