"Riga Open" pamatturnīrā spēlēs 44 Latvijas tenisisti

RĪGA (Riga Open 2012) - Svētdien, 17. jūnijā, "Rīgas satiksmes" tenisa kluba kortos Mežaparkā, Ezermalas ielā 32, tika atklāts piecpadsmitais starptautiskais "ITF Junior Circuit" un "Tennis Europe Junior tour" otrās kategorijas tenisa turnīrs "Riga Open 2012".

Atklāšanās parādē dalībniekus no četriem kontinentiem centrālajā sacensību laukumā ieveda trīs supervaroņi – Drosme (Courage), Ātrums (Speed) un Uzvara (Victory). Daudz uzvaru jaunajiem tenisistiem novēlēja Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis un SEB bankas valdes priekšsēdētājs Ainārs Ozols. Pēc simboliskās serves ar nestandarta izmēra "Wilson" tenisa raketēm un bumbu turnīru atklāja "Riga Open" direktors Osvalds Sausverds.

Par atklāšanas programmas naglu kļuva ielu vingrotāju priekšnesumi. Uzstāšanās noslēgumā viesi izaicināja tenisistus uz atraktīvām sacensībām, labākajiem sarūpējot pārsteiguma balvas. Noslēgumā visi sacensību dalībnieki un viesi tika cienāti ar lielo jubilejas kliņģeri.

Pēc kvalifikācijas sacensībām pamatturnīrā iekļuva 22 valstu pārstāvji, tai skaitā no tādām valstīm kā Austrālija, Indija un ASV.

Cīņas turpina 44 Latvijas tenisisti – 20 jaunieši un 24 jaunietes. Izsēto spēlētāju vidū visaugstāk tikuši Arkādijs Slobodkins (U18 grupa, #1) un Madara Straume (U18 grupa, #3). Interesanti, ka izlikto spēlētāju vidū ir 2010. gada "Riga Open" uzvarētāji Daniels Soifers (ASV), Hanna Jedzeļkina (Baltkrievija) un Mantas Bugailišķis (Lietuva).

"Riga Open 2012" laikā Latvijas Tenisa Savienība un SEB banka aicina skatītājus uzmanīgi sekot līdzi jauno tenisistu spēlēm, piedalīties apmeklētāju konkursā, aizpildot speciālas anketas, un saņemt pārsteiguma balvas no SEB bankas un "Riga Open 2012".

"Riga Open 2012" sacensības notiek četrās vecuma grupās U12, U14, U16, U18 zēnu un meiteņu konkurencē vienspēlēs un dubultspēlēs. Pamatturnīram kvalificējās 32 labākie dalībnieki, kuri uzvarētāju nosaka pēc izslēgšanas spēļu sistēmas, zaudētājiem no cīņas izstājoties.

Sacensības notiek "Rīgas Satiksmes" tenisa kortos Mežaparkā, Ezermalas ielā 32 (U12 - U16 vecuma grupas) un Viesturdārzā (U18 vecuma grupa līdz pusfināliem), Rūpniecības ielā 21.

"Riga Open 2012" atbalsta Itera Latvija, SEB banka, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments.

Priecāsimies jūs redzēt "Riga Open 2012",

"Riga Open" preses dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana