"Skrējienā pēc naudas" piedalās vairāk nekā 600 skrējēju, pieveicot 6426 km


RRM Skrējiens pēc naudas
Latvijā unikālā skriešanas izaicinājumā "Skrējiens pēc naudas", ko organizēja Rimi Rīgas maratons sadarbībā ar "Ferratum Bank", reģistrējās 634 skrējēji un kopā tika pieveikti 6426 km, kas tika konvertēti eiro un ieskaitīti skrējēju virtuālajos maciņos Ferratum lietotnē, tādējādi visi izaicinājuma dalībnieki kopā nopelnījuši 6426 eur.

“Esam gandarīti par dalībnieku skaitu “Skrējienā pēc naudas”, kas Latvijā norisinājās pirmo reizi. Turklāt īpaši iepriecina sabiedrības aktivitāte, jo vairāk nekā trešā daļa no izaicinājuma dalībniekiem ir sasnieguši maksimālo mērķi, proti, 226 dalībnieki ir noskrējuši vismaz 21 km, tādējādi nopelnot 21 eur. Priecājamies, ka varam šādā interesantā, unikālā un motivējošā veidā veicināt veselīga dzīvesveida kā ieraduma veidošanos,” stāsta “Ferratum Group” pārstāvniecības Latvijā vadītājs Artis Bērziņš.

 

Jau vēstīts, ka bezmaksas izaicinājumā “Skrējiens pēc naudas” tika aicināts piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, no 11. līdz 13. spetembrim dodoties skrējienā vai gājienā, lai vienā reizē pieveiktu pēc iespējas lielāku attālumu. Noskrieto vai noieto kilometru skaits tiktu konvertēts eiro un ieskaitīts skrējēja virtuālajā maciņā Ferratum lietotnē, ļaujot izaicinājuma dalībniekiem saņemt līdz pat 21 eiro.

 

Plašāka informācija par izaicinājumu “Skrējiens pēc naudas” Rimi Rīgas maratona Skriešanas klubā: https://app.rimirigamarathonvc.com/lv/challenges/details/20-09-moneyrun

 

 

Par Rimi Rīgas maratonu:

Maratons Rīgā notiek kopš 1991. gada. 30. Rimi Rīgas maratons notiks 2020. gada 10.-11. oktobrī. 2019. gadā Rimi Rīgas maratons sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu un Rimi izveidojis "Kustību par kustību" bērniem ar kustību traucējumiem, lai ar skrējēju aktīvu līdzdalību savāktu 35 000 eiro ziedojumu. 2019. gadā pasākums pulcēja 38 398 dalībniekus, t. sk. 4 632 ārvalstniekus no 82 pasaules valstīm un teju 13 tūkstošus bērnu "Rimi Bērnu dienas" ietvaros. Pasākums atkārtoti saņēmis prestižo Pasaules Vieglatlētikas asociācijas (World Athletics) "Zelta" kvalitātes zīmi (Gold Label). Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris – Rimi, sponsori – WESS Motors Toyota, Sportland, Nike, Live Riga, maratona sezonas notikumu centrs – t/c Alfa. Partneri – Mēness aptieka, dabiskais minerālūdens Mangaļi, Gjensidige Latvija, DPD Latvija, SIS, Lido, Garmin, Bella, Happy, Gardena, Latvijas Zaļais punkts, LSFP, LVS, Klotiņi & Serģis, VSK Noskrien. Mediju partneri – LTV, LSM, JCDecaux.

Par Ferratum grupu

Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kas izsniedz īstermiņa aizdevumus un patēriņa kredītus internetā, kā arī kredītus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Pieteikties aizdevumam un noslēgt aizdevuma līgumu iespējams, izmantojot datoru vai mobilo telefonu internetā. Ferratum dibināta 2005. gadā, un tās galvenais birojs atrodas Helsinkos, Somijā. Ferratum grupa ir strauji paplašinājusies un šobrīd darbojas 25 valstīs Eiropā, Āfrikā, Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Ferratum grupa ir kotēta

Ferratum Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums