Šodien Latvijas pludmales volejbolisti uzsāk cīņas Eiropas U-18 čempionātā Izmirā


public. foto
Turcijas pilsētā Izmirā ceturtdien ar četru Latvijas duetu līdzdalību sākas Eiropas U-18 čempionāts pludmales volejbolā. Latviju vīriešiem tajā pārstāv divi dueti – Kristians Fokerots/Kārlis Ābelītis un Sandis Bērziņš/Dāvis Teteris, bet sievietēm – Katrīna Lukstiņa/Terēze Estere Grants un Kate Vasiļjeva/Elīza Dreimane.

Ar astoto numuru Izmirā izliktie Fokerots/Ābelītis meistarsacīkstes grupā uzsāks ar cīņu pret Čehijas duetu Vojtehs Poledniks/Ondrejs Pols (25. numurs sacensībās), bet Bērziņš/Teteris (28.) tiksies ar citu čehu duetu Jakubs Maliks/Kristofs Nemecs (5.).

Latvijas sieviešu duets Lukstiņa/Grants, kas izsētas ar sesto numuru, pirmajā spēlē tiksies ar dienvidu kaimiņienēm lietuvietēm - Gabrieli Petrauskaiti/Vakari Radvilavičūti (27.), bet Vasiļjeva/Dreimane (26.) spēlēs ar Polijas duetu Melānija Marcinovska/Malgožata Čežkovska (7.).

Ceturtdien un piektdien notiks trīs grupu turnīra spēles, sestdien sāksies “play-off” etaps, bet svētdien notiks pusfināli un fināli.

Pagājušogad Eiropas U-18 meistarsacīkstēs Austrijas pilsētā Bādenē Varvara Brailko un Anete Namiķe ierindojās 5. vietā, bet Trents Jankovskis un Ralfs Namiķis ieņēma dalītu 9. vietu.

Vēl viens jaunatnes Eiropas čempionāts Izmirā norisināsies nākamnedēļ, kad tur no 23. līdz 27. septembrim notiks U-22 sacensības.

Vairāk par U-18 čempionātu lasiet šeit: https://www.cev.eu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1223&mID=2796&sID=&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod=

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums