Eiropas čempionāta pludmales volejbolā atlase notiks "ERGO Open 2020" fināla posmā Cēsīs

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) Pludmales komisijas sēdē tika nolemts, ka Latvijas dalībnieki no 15. līdz 20. septembrim Jūrmalā gaidāmajā Eiropas čempionātā tiks noskaidroti 16. augustā "ERGO Open 2020" fināla posmā.

Komisija lēma, ka pirms Latvijas čempionāta fināla posma ceļazīmi uz Eiropas čempionātu Jūrmalā jau ir nodrošinājuši trīs vadošie vīriešu un divi vadošie sieviešu pāri. Vīriešiem tie ir dueti A. Samoilovs/J. Šmēdiņš, M. Plaviņš/E. Točs un A. Solovejs/M. Samoilovs, bet sievietēm – T.L. Graudiņa/A. Kravčenoka un V. Brailko/A. Namiķe.

Tā kā vieskomandas no Lietuvas un Igaunijas fināla posmā nedrīkstēs piedalīties, tad Cēsu posmā tiks noteiktas pārējās Eiropas meistarsacīkšu ceļazīmes, atbilstoši valstij piešķirtajam vietu skaitam.

Latviju Eiropas čempionātā gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē pēc Eiropas konfederācijas (CEV) reglamenta var pārstāvēt 3 līdz 6 komandas. Pārējām dalībvalstīm var būt maksimums 4 komandas. Valstu kvotu limiti var tikt anulēti gadījumā, ja dokumentu pārbaudes/tehniskās sanāksmes laikā turnīra dalībnieku sastāvs nav nokomplektēts.

 Bez jau nosauktajiem pludmales volejbola duetiem, kurus Pludmales komisija nominējusi Eiropas čempionātam, atlikušās vietas varēs iegūt tie pāri, kuri būs izcīnījuši augstākas vietas “ERGO Open” fināla posmā Cēsīs. Lai precizētu vietu sadalījumu 5.-8. vietu ieguvējkomandām Cēsu posmā, pēc ¼ fināla to zaudētājiem būs jāizspēlē kvalifikācijas turnīrs. LVF Eiropas čempionātam pieteiks 6 pārus katrā dzimumā.

Komisija atzīst, ka šis nav ideāls pretendentu noteikšanas veids, tomēr ierobežotā laika un resursu dēļ tas šogad atzīts par racionālāko risinājumu.

 Vairāk par Eiropas čempionātu Jūrmalā lasiet šeit: https://www.cev.eu/BeachVolley-Area/BeachVolley_3BOX.aspx?ID=1245&mID=2849&sID=0&pID=0&chID=0&phaseID=0&champID=0&Mod=

Vairāk par “ERGO Open 2020” vīriešiem lasiet šeit: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/ergo-open-2020-viriesiem

 Vairāk par “ERGO Open 2020” sievietēm lasiet šeit: http://volejbols.lv/pludmales-volejbols/ergo-open-2020-sievietem

Lelde Blumberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums