16. jūlijā Grīziņkalnā norisināsies seriāla "Izskrien Rīgu 2020" ceturtais posms

Ar 4. posmu 16. jūlijā Grīziņkalnā turpināsies sestā sezona populārajam galvaspilsētas skriešanas seriālam "Izskrien Rīgu", ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Vairāk nekā pieci simti veselīga dzīvesveida piekritēji un skrējēji pulcēsies kalnainajā Grīziņkalna parkā. Dalībniekiem tiek piedāvātas 5 kilometru un 10 kilometru distances, bet bērni varēs veikt ierastos 500m un 800m skrējienus, saņemot saldumu balvu un baudot priekus sacensību vietā organizētajās aktivitātēs. Organizatori ir parūpējušies, lai bērniem un veselības distances skrējējiem nebūtu jāmaksā par dalību, piesakoties vismaz nedēļu pirms sacensībām.
Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas saitē www.izskrienrigu.lv.

Sestā sezona šim populārajam skriešanas seriālam mūsu galvaspilsētā sākās maija beigās ar pirmo posmu, kas norisinājās kā treniņš pie Māras dīķa. Otrais posms Maskavas dārzā arī norisinājās kā treniņš, kuru vadīja viens no labākajiem Latvijas skrējējiem Dmitrijs Serjogins. Šogad paredzētie posmi: 16. jūlijā Grīziņkalnā, 30. jūlijā jaunā vietā – Ēbelmuižas parkā, 13. augustā Mežaparkā un sezonas noslēgums plānots 27. augustā Dzegužkalnā.


Seriāla noslēgumā Dzegužkalnā ar balvām tiks apbalvoti arī čaklākie un labākie skrējēji kopvērtējumā 5 kilometru un 10 kilometru distancēs. Savukārt, dalībnieki, kas būs piedalījušies un ieguvuši rezultātu vismaz četros seriāla posmos, tiks pie kopvērtējuma piemiņas balvas ar pasākuma simboliku. Arī bērnu distances čaklākie censoņi ar vismaz 4 rezultātiem saņems īpašu piemiņas medaļu.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums