Latvijas badmintona Gada balvas pasākums notiks Apšuciemā SPA hotel Arkadia


public. foto
Latvijas badmintona Gada balvas ceremonija notiks 2020.gada 18.janvārī Apšuciemā, SPA hotel Arkadia. Pulcēšanās ieplānota jau no 19:30, savukārt balvas pasniegšanas ceremoniju plānots sākt no 20:30. Uz Latvijas badmintona Gada balvas ceremoniju tiek aicināts ikviens badmintona spēlētājs, treneris, vecāki, sponsori, atbalstītāji un žurnālisti, visi tie, kurus interesē satikties saviesīgos apstākļos, lai izvērtētu badmintonā notikušo 2019.gadā.

Šī vieta izvēlēta tāpēc, ka ir pa vidu starp Rīgu un Talsiem, kur 18.janvārī dienas garumā notiks arī viens no Latvijas badmintona reitinga turnīriem “Talsu kauss”. Tādējādi Latvijas badmintona Gada balvas ceremonijā varēs piedalīties gan tie, kas todien būs spēlējuši turnīrā, gan arī nebūs jāmēro pārāk tāls ceļš tiem, kas speciāli brauks uz ikgadējo ceremoniju.

Plānots, ka sākot no 19:30 sapulcējušos sagaidīs ar dzēriena glāzi, lai pēcāk kopīgi vakariņotu un skatītos 2019.gada nozīmīgāko badmintona spēļu ierakstus uz lielā ekrāna. 

Latvijas badmintona Gada balvas ceremoniju plānots sākt pēc 20:30, lai to pabeigtu līdz aptuveni 22:00, tādējādi nodrošinot savlaicīgu aizbraukšanu tiem, kas dzīvo patālāk un nepaliks nakšņot SPA hotel Arkadia.

Pēc Latvijas badmintona Gada balvas ceremonijas plānots saviesīgs vakara turpinājums ar kopīgām dejām, karaoke dziedāšanu. Darbosies bārs.

Dalība Latvijas badmintona Gada balvas pasākumā ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks piedāvāts bezmaksas uzaicinājuma dzēriens, kā arī nelielas sponsoru sarūpētas uzkodas. Taču dzērieni, tai skaitā ūdens, kafija un tēja, alus, vīns un stiprāki dzērieni būs bārā par maksu. Tāpat par maksu būs arī siltie ēdieni, kurus varēs pasūtīt tikai līdz plkst. 21:00.

SPA hotel Arkadia piedāvā nakšņošanu - divvietīgas istabas cena ir sākot no 30 eiro par nakti, trīsvietīga  istaba par 50 eiro, piecvietīgs divistabu numurs par 80 eiro.  Nākamā dienā iespējams doties uz SPA kompleksu, vai arī nesteidzīgā pastaigā uz jūru.

Numuru rezervācijai, kā arī papildus informācijai par SPA hotel Arkadia pakalpojumiem, lūdzam vērsties SPA hotel Arkadia recepcijā: Tālrunis: +371 63143130, e-pasts: mail@hotelarkadia.lv.

>>> Skatīt informāciju par Latvijas badmintona Gada balva >>> Piedalīties Latvijas badmintona Gada balva balsojumā

 

badminton.lv
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli