VK Ezerzeme/ DU sarūpē pārsteigumu Latvijas Kausa 1/4 finālā

public. foto
Šonedēļ norisinājās 1/4 fināla atbildes spēles "Latvijas Kausa" izcīņā vīriešiem. Trešdienas vakarā RTU/ Robežsardze ar rezultātu 3-1 ( 21-25; 25-20; 25-19; 25-21) pieveica komandu Vecumnieki. Savukārt, Biolars/ Jelgava pārliecinoši uzvarēja VK Ozolnieki, 3-0 (25-18; 25-21; 25-7). Abas uzvarētājkomandas jau pirmajās 1/4 fināla spēles bija pieveikušas savus pretiniekus, nodrošinot vietu 1/2 finālos.

Interesanta cīņa norisinājās ceturtdienas vakarā Daugavpilī. Atbildes spēlē starp VK Ezerzeme/DU un OC Limbaži/ MSĢ uzvaru svinēja šīs spēles mājinieki VK Ezerzeme/DU, pieveicot pretiniekus ar rezultātu 3-1 (25-18; 17-25; 25-21; 25-21). Ņemot vērā, ka pirmajā spēlē uzvaru svinēja OC Limbaži/ MSĢ, setu attiecība pēc ceturtdienas spēles bija vienāda. Latvijas Kausa nolikums paredz, ka šādos gadījumos, lai noteiktu uzvarētāju divu spēļu summā tiek spēlēts “Zelta sets”.

“Zelta setā” uzvaru svinēja VK Ezerzeme/ DU, uzvarot ar rezultātu 25-19 un nodrošinot komandai vietu Latvijas Kausa 1/2 finālā.

Ņemot vērā lielos panākumus pagājušajā sezonā, izcīnot Latvijas Čempiona titulu 2018. gadā, SK Jēkabpils Lūši jau nodrošinājuši savu dalību 1/2 finālā un līdz šim gaidīja pretinieku noskaidrošanos. Pēc šīs nedēļas spēlēm zināms, ka SK Jēkabpils Lūši 1/2 finālā cīnīsies pret Biolars /Jelgava komandu, savukārt, Ezerzeme/ DU ar RTU/ Robežsardze.

Latvijas Kausa kulminācija paredzēta 21. un 22. decembrī, Daugavas Sporta namā, Rīgā. Lielajos volejbola svētkos dienas pirmajā pusē spēles aizvadīs jaunieši un jaunietes, savukārt, dienas otrā puse tiks atvēlēta pieaugušajiem.