Pirmo reizi Latvijā: Rafaela Nadala akadēmijas treneri bez maksas apmācīs tenisa entuziastus

Tenisa treneri no Rafaela Nadala tenisa akadēmijas, kas atrodas Maljorkā – dzimtajā pilsētā vienam no pasaulē slavenākajiem tenisistiem – ieradīsies Latvijā 20. un 21. augustā. Treneri nacionālajā tenisa centrā "Lielupe" aizvadīs bezmaksas atvērtās nodarbības visu līmeņu tenisistiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Viņi individuāli strādās arī ar sportistiem, kuri vēlas veidot profesionālu karjeru tenisā.

Vizītes un apmācību mērķis ir iepazīstināt sportistus ar Rafaela Nadala tēvoča un ilggadējā trenera Tonija Nadala izstrādāto treniņu metodiku, dot padomus spēlētājiem un sniegt informāciju par iespējām Latvijas tenisistiem attīstīt savas spējas Rafaela Nadala akadēmijā Maljorkā, Spānijā.

Esam priecīgi, ka Latvijas tenisisti varēs tuvāk iepazīt Rafaela Nadala akadēmijas trenerus un saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Protams, ka visi sportisti ir ļoti ieinteresēti pasākumā – galu galā aicināts ir ikviens. Tomēr mums joprojām ir dažas vakances uz bezmaksas atklātajiem treniņiem,” atklāj Latvijas tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Uzaicināt trenerus no Rafaela Nadala akadēmijas uz Latviju bija plānā jau vairākus gadus, taču bija nepieciešams ieguldīt daudz laika un darba, lai iegūtu papildu pārliecību, padziļinātas zināšanas par akadēmijas specifiku un sadraudzētos ar pasaules līmeņa sportistiem.

Kopš 2016. gada mēs rīkojam Baltijas tenisa amatieru un profesionāļu apmācību nometnes Rafaela Nadala akadēmijā, Maljorkā. Akadēmijas vadība un treneri ir sapratuši, ka teniss ir ārkārtīgi populārs Baltijas reģionā un tenisa līmenis kļūst arvien augstāks, tāpēc mums beidzot izdevās noorganizēt ilgi gaidītās tenisa apmācības. Rafaela Nadala akadēmijas treneru ierašanās Latvijā ir unikāla iespēja visiem tenisa cienītājiem un profesionāļiem,” sacīja Rafaela Nadala akadēmijas pārstāve Baltijas valstīs Sarune Vasiliauskaite.

Latvijas Tenisa savienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums