LBL 2 finālsērijā spēlēs BK "Ķekava" un "Gulbenes Buki"


public. foto
Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā finālā cīnīsies BK "Ķekava" un "Gulbenes Buki". Bronzas sērijā tiksies BK "Jelgava/LLU" un RSU basketbolisti.

Pirmā fināla spēle notiks 1. maijā 16:00 Gulbenes sporta centrā. Finālsērija ritēs līdz vienas komandas trīs uzvarām. Savukārt bronzas sērija sāksies jau šodien plkst. 20:00, Jelgavā, kura ilgs līdz vienas komandas divām uzvarām.

Par finālsēriju BK “Ķekava” galvenais treneris Edgars Teteris: “Zinot šīs sezonas problēmas ar komandas sastāvu, iekļūt finālā otro gadu pēc kārtas ir ļoti patīkami. Mums aiz muguras ir ļoti smagas ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas, kas patērēja daudz spēka. Tomēr ir liels prieks par šo sasniegumu, neskatoties uz to, ka regulāro sezonu noslēdzām 6. vietā. Finālsērijas pretinieks “Gulbenes Buki” ir ļoti pieredzējusi komanda ar labiem spēlētājiem, kuri spēlējuši arī augstākā līmenī. Ļoti spēcīgi spēlētāji, tāpēc uzskatu, ka finālsērija būs ļoti interesanta. Finālā visu izšķirs raksturs, gribasspēks un cīņasspars!”

“Gulbenes Buki” galvenais treneris Artūrs Brūniņš: “Šogad iekļūt finālā ir dubults prieks, jo pērn situācija bija līdzīga - pusfinālā savās mājās sāpīgi zaudējām RSU komandai. Šogad spēlētājiem papildus motivācija nebija jāmeklē, visi izpildīja plānoto, lai revanšētos un iekļūtu finālā. Taču darbs ir vēl tikai pusē, svarīgākais vēl tikai priekšā. Fināla pretinieki ir ļoti ātri un fiziski spēlētāji. Salīdzinot ar mūsu komandu, viņi individuāli daudz trenējas un pārstāv Latvijas 3x3 izlasi. Arī Ķekavas līderis Nauris Miezis ir atpakaļ ierindā - tā būs pavisam cita komanda. Lielu lomu spēlē arī pieredzējušais komandas galvenais treneris. Tomēr fināls nebūs viegls ne tikai mums, bet arī pretiniekiem.”

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionāta finālsērijas BK “Ķekava” – “Gulbenes Buki” spēļu kalendārs: 

  • trešdien, 1. maijā, plkst. 16:00 – Gulbenes SC;
  • otrdien, 7. maijā, plskt. 19:30 – Ķekavas SC;
  • sestdien, 11. maijā, plkst. 14:00 – Gulbenes SC;
  • otrdien, 14. maijā, plkst. 19:30 – Ķekavas SC*;
  • sestdien, 18. maijā, plkst. 14:00 – Gulbenes SC*;

* - ja nepieciešams.

Bronzas sērijā, kura ilgs līdz vienas komandas divām spēlēm sāksies otrdien, 30. aprīlī Jelgavas SSC hallē, kur spēlēs BK “Jelgava/LLU” un RSU. Spēļu kalendārs:

  • otrdien, 30. aprīlī, plkst. 20:00 – Jelgavas SSC halle;
  • piektdien, 3. maijā, plkst. 19:00 – Hanzas vsk.;
  • otrdien, 7. maijā, plkst. 20:00 – Jelgavas SSC halle*;

* - ja nepieciešams.

Medaļu spēles būs pieejamas tiešraidē Sportacentrs.com televīzijā, papildus informācija basket.lv.

 

LBS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli