Starptautiskais 37. sporta deju festivāls BALTIC GRAND PRIX 2018 startēs jau 14. decembrī!


public. foto
Ir palikušas tikai 10 dienas, kad decembra vidū Rīgā viesosies labākie sporta deju pāri no 45 pasaules valstīm. Par pirmssvētku tradīciju kļuvušais vērienīgais un Baltijas valstīs populārākais un prestižākais sporta deju festivāls Baltic Grand Prix šogad notiks jau 37. reizi un tajā piedalīsies vairāk nekā 1500 dejotāju pāru no Japānas, Singapūras, Ķīnas, Malaizijas, ASV, Kanādas un daudzām Eiropas valstīm. Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām, un tās ir vienas no pasaulē lielākajām sporta deju sacensībām. Pirmo reizi šā prestižā sporta deju festivāla ietvaros notiks divi pasaules čempionāti.

Festivāls norisināsies trīs dienas no 14.-16.decembrim, bet centrālie notikumi paredzēti 15. un 16. decembra vakara seansos plkst. 19:00.

Sestdienas vakarā, 15. decembrī, notiks Pasaules čempionāts jauniešiem Latīņamerikas dejās un 17. Rīgas domes kauss standartdejās, kas pulcēs vairākus pasaules rangā labāko divdesmitniekā esošus sporta deju pārus.

Sacensību programmu kuplinās deju orķestris „Mirage Jazz Orchestra”.

Svētdienas vakarā, 16. decembrī, noteikti ir vērts redzēt pasaules čempionātu Standartdeju šovā, kur sacentīsies Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijas pāri. Noslēdzošajā starptautiskā sporta deju festivāla dienā tiks izcīnīts jau trešais ABORA kauss, un spēlēs Boris Magkov Band no Grodņas. Skatītājus priecēs arī deju paraugdemonstrējumi.

Starptautisko sporta deju festivālu Baltic Grand Prix 2018 rīko Deju centrs SPEKTRS sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldi. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums