"ŠKODA Latvija" uzsāk sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju


public.foto
Trešdien, 7.novembrī, Krasta ielā 5, autocentrā "Green Motors" svinīgā atmosfērā tika parakstīts sadarbības līgums starp "ŠKODA Latvija " un Latvijas Hokeja federāciju.

Šajā pasākumā piedalījās Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, “Auto 100 Latvija” vadītājs Māris Jansons un nacionālās hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.


public. foto

“ “ŠKODA” iesāktā starptautiskā līmeņa sadarbība ar hokeju bija viens galvenajiem faktoriem, kas pamudināja arī mūs uzsākt sadarbību ar Latvijas Hokeja federāciju. Kompānija “ŠKODA” pasaules čempionātam un Starptautiskajai Hokeja federācijai (IIHF) bijusi uzticīga jau 25 gadus pēc kārtas un pērn parakstījusi sadarbības līgumu vēl uz pieciem gadiem. Mēs esam ļoti priecīgi atbalstīt Latvijas hokeju, jo redzam, kādas pozitīvas pārmaiņas šobrīd notiek šajā sporta veida saimniecībā un organizācijā. Jāizceļ, kad papildus motivāciju šim solim mums deva tas, kad izlasei ir piesaistīta patiešām spilgta personība kā Bobs Hārtlijs. Augstu mērķu sasniegšana mūs motivēja būt daļai no šī visa kopuma. No šīs dienas “ŠKODA” ir oficiālais transporta nodrošinātājs Latvijas Hokeja federācijai,” sacīja “Auto 100” vadītājs M.Jansons.


public. foto

Savukārt LHF ģenerālsekretārs V.Koziols pateicās “ŠKODA” pārstāvjiem Latvijā par atbalstu un novērtēja sadarbības praktisko ieguvumu: “Mums bija iespēja “ŠKODA” automašīnas izbaudīt arī šā gada pasaules čempionātā Dānijā. Šīs ir patiešām augstākās klases automašīnas. Latvijas Hokeja federācijas darba nodrošināšanā automašīnas ļoti noderēs, jo jau šonedēļ septiņas dažādas valstsvienības piedalīsies starptautiskos turnīros. Centīsimies arī turpmāk savu darbu darīt pēc labākās sirdsapziņas, lai arī mūsu atbalstītāji būtu gandarīti.”


public. foto

Latvijas Hokeja federācijai uzticētās “ŠKODA” automašīnas rūpīgi aplūkoja arī valstsvienības galvenais treneris Hārtlijs. Kanādiešu speciālists atzina, ka jau pasaules čempionātā Dānijā pārliecinājās par “ŠKODA” spēkratu kvalitāti un komfortu.

“ŠKODA Latvija” Latvijas Hokeja federācijas rīcībā nodeva “ŠKODA OCTAVIA Combi” un “ŠKODA KODIAQ” automašīnas. Vienošanās starp “ŠKODA” un LHF parakstīta līdz 2021.gadam, kad Rīgā norisināsies pasaules čempionāta apakšgrupas spēles.

Par “Auto 100”

  • “Auto 100” Latvijas filiāle ĀKF ir Igaunijā bāzētās AS “Auto 100” filiāle Latvijā. AS “Auto 100” Igaunijā izplata un ir mazumtirdzniecības pārstāvji tādiem zīmoliem kā “ŠKODA” un “Porsche”, ir oficiālais “Lamborghini” automašīnu izplatītāji Baltijā un Somijā kā arī autorizēts “Bentley” servisa partneris Igaunijā.

  • AS “Auto 100” pieder investīciju kompānijai AS “Adole Invest”, kas ir daļa no Dānijas uzņēmuma “Semler Gruppen” AS. “Semler Gruppen” AS ir Dānijas lielākais nozares uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi, kas Dānijā pārstāv visus “Volkswagen Grupas” zīmolus.

ŠKODA AUTO

  • ir viens no vissenākajiem transportlīdzekļu ražotājiem pasaulē. Kompānija dibināta 1895. gadā – laikā, kad tika izgudrotas pirmās automašīnas. Kompānijas centrālais birojs aizvien vēl atrodas Čehijas pilsētiņā Mlada Boleslavā.

  • šobrīd piedāvā šādus modeļus: CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, KAROQ, KODIAQ un SUPERB.

  • 2016. gadā klientiem piegādāja vairāk kā vienu miljonu automašīnu.

  • kopš 1991. gada ir daļa no Volkswagen Group, kas ir viens no veiksmīgākajiem autoražotājiem pasaulē. ŠKODA, sadarbībā ar grupas uzņēmumiem, neatkarīgi ražo automašīnas, kā arī to komponentes, piemēram, dzinējus un pārnesumkārbas.

  • ražo trīs rūpnīcās Čehijas Republikā, kā arī grupas ražotnēs Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, un vietējo partneru ražotnēs Ukrainā un Kazahstānā.

  • nodarbina vairāk nekā 30 000 darbinieku vairāk nekā 100 tirgos pasaulē.

 

Latvijas Hokeja federācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli