FOTO: Eiropas labākie pludmales tenisisti ieradušies Jūrmalā


Public. foto
Vakar, 11. jūlijā, tika dots starts Latvijā vēl nebijušam turnīram – Eiropas čempionātam pludmales tenisā. Turnīrs notiks līdz pat 15. jūlijam Majoru pludmalē un to ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt pilnīgi bezmaksas, tādējādi atbalstot mūsu pludmales tenisa izlasi, kura cīnīsies gan pieaugušo, gan U18 vecuma grupā.

Turnīrs tika atklāts ar Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumu, proti, visvairāk cilvēku, kuri vienlaicīgi ar tenisa raketi gaisā driblē pludmales tenisa bumbiņu. Kopš 2015. gada 9. janvāra šis rekords pieder organizācijai Argentīnas organizācijai HAVIANAS, kur tā sasniegšanā piedalījās 342 cilvēki. Rekorda uzstādīšanai Majoru pludmalē tika aicināts ikviens interesents. Par to, vai jauns Ginesa pasaules rekords tika uzstādīts, informācija sekos.

Šogad Latvijai ir piešķirtas tiesības rīkot 11. Eiropas čempionātu pludmales tenisā, jo starp Baltijas valstīm tieši Latvija ir visaktīvākā uz šī jaunā sporta veida attīstīšanu. Šī gada pludmales tenisa Eiropas čempionātā piedalīsies rekordliels dalībvalstu skaits (21). Starp dalībniecēm būs pagājušā gada Eiropas un pasaules čempioni – Itālijas komanda, pasaules vicečempioni un Eiropas čempionāta finālisti - Krievijas komanda, ļoti spēcīgas komandas no Spānijas, Francijas, Vācijas, Sanmarīno, kā arī komandas no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas, un, protams, mūsu valsts labākie spēlētāji.

Turnīrā par uzvaru cīnīsies 21 komanda no šādām Eiropas valstīm – Latvija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kipra, Čehija, Igaunija, Francija, Vācija, Ungārija, Izraēla, Itālija, Lietuva, Moldova, Nīderlande, Polija, Portugāle, Krievija, Sanmarīno, Spānija un Šveice – sacentīsies par Eiropas čempiona titulu. Tas ir lielākais ikgadējais biedrības “Tennis Europe” pasākums, kas šogad tiks īstenots ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu.

Vienlaikus ar oficiālo Eiropas čempionātu Latvijas pludmales volejbola federācija pirmo reizi Eiropas čempionāta vēsturē organizē arī Eiropas spēles. Neoficiālais kontinenta čempionāts ietver dažādu līmeņu turnīru “AmaTOUR”, kas ir starptautiska amatieru līga neprofesionāļiem, un starptautisku turnīru bērniem vecumā līdz 12 un līdz 16 gadiem, kurā piedalīsies jaunie Latvijas pludmales tenisisti – jaunā sporta veida topošās zvaigznes, kas spēs pārstāvēt valsti nākamajās Olimpiādēs.

Visa turnīra rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Beachtennis.io (www.beahtennis.io), kas ir šobrīd pasaulē vienīgā interneta platforma, kurā apkopoti visi Latvijas un pasaules pludmales tenisa svarīgākie notikumi. Turklāt šī platforma ir Latvijas ražojums, unikāls un revolucionārs projekts, kuru radījis pasaules TOP 100 spēlētājs no Latvijas Ņikita Ribakovs, kurš arī pārstāvēs Latvijas valsts izlasi.

Šo turnīru jau 12. reizi organizē apvienība “Teniss Eiropa” (Tennis Europe). Šīs ir slēgtā tipa sacensības, kurās var piedalīties pārstāvji no 50 apvienības “Teniss Eiropa” dalībvalstīm, kuru starpā ir arī Latvija. Par turnīra galvenajiem favorītiem tiek uzskatīta Itālijas izlase, kurai šogad nāksies aizstāvēt savu pagājušajā gadā izcīnīto Eiropas čempiones titulu. Pagājušajā gadā Eiropas čempionāts, kurš norisinājās Bulgārijā, pulcēja ap 150 spēlētāju no 19 pasaules valstīm.

Fotoattēli: https://failiem.lv/u/nm6cze49

Uz Eiropas čempionātu pludmales tenisā aicina Jūrmalas pilsēta.

Ģenerālsponsori: Paf casino, Latvijas gāze

Sponsori: LSFP, VENDEN, Biotherma, Stollar, Beach arena, Lemberg, Lucky in love

Atbalstītāji: Orbsport, Nike, Sportland, Event lab, Home cafe, Užavas alus, Purified, Atlantic travel

Partneri: inbox.lv, Beachtennis.io, Radisson Blu hotel Latvia, Lido, Quicksand, Ādažu čipši, MatchScorer

 

 

Latvijas Tenisa savienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli