Fanu tikšanās ar LV izlases tenisistēm Ostapenko, Sevastovu, Marcinkēviču un Vismani


foto:Latvijas Tenisa savienība
Vakar, 8. februārī, plkst. 19.00 Tallinas viesnīcā "Swiss Hotel" FED kausa kvalifikācijas turnīra ietvaros tika organizēta Latvijas izlases tikšanās ar līdzjutējiem. Faniem bija iespēja tikties ar Latvijas izlases tenisistēm Aļonu Ostapenko, Anastasiju Sevastovu, Diānu Marcinkēviču un Danielu Vismani, kā arī LTS ģenerālsekretāru Kārli Lejnieku un Latvijas sieviešu tenisa izlases kapteini Andi Jušku. Tikšanās laikā bija iespēja fotografēties ar mūsu tenisistēm, kā arī saņemt autogrāfus uz īpašajām tenisistu kartītēm.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja uzdot mūsu tenisistēm visus sev interesējošos jautājumus, nofotografēties, kā arī saņemt īpašās tenisistu kartītes, par kuru izveidi jāpateicas “Pafcasino”, un lūgt tās parakstīt. Tenisa kartīšu kultūra ir populāra visā pasaulē, taču Latvijā tas ir kaut kas vēl nebijis. Mūsu superzvaigznes Aļonas Ostapenko parakstītai tenisa kartītei nākotnē varētu būt liela vērtība, tāpēc līdzjutēji nekautrējās lūgt viņas parakstu.

“Komanda līdz šim ir aizvadījusi divas ļoti veiksmīgas spēles. Pirmajā dienā uzvarējām Turciju ar rezultātu 2:1. Vakar meitenes aizvadīja vēl labākas spēles pret Poliju – abas vienspēles tika uzvarētas pārliecinoši divos setos. Šodien mums ir spēles pret Austriju. Meitenes ir ļoti labā formā, tāpēc ar nepacietību gaidīsim nākamās spēles,” stāsta Federāciju kausa izlases kapteinis Andis Juška.

“Latvijas izlases spēlētājas ir iemesls, kāpēc mēs varam piesaistīt jaunus atbalstītājus un līdzjutējus, kā arī bērnus, kuri grib nodarboties ar tenisu. Šīs ir mūsu galvenais mērķis, jo, pateicoties tenisa zvaigznēm, mēs varam turpināt attīstīties. Liels prieks un gandarījums, ka tenisa vilnis atkal ir aizsācies. Meitenes ir lieliskas spēlētājas un lieliski elki, kuriem sekot līdzi. Salīdzinot ar citiem sporta veidiem, mēs varam tikai lepoties, ka ir pilsētas, kuras interesējas par jaunu tenisa laukumu uzbūvi. Vecāki un seniori, kas nodarbojas ar tenisu, redz, ka viņiem pašiem teniss ir sācis patikt un tādēļ viņi gribētu arī savus bērnus vest uz šo sporta veidu,” stāsta Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Kā ziņots iepriekš, Federāciju kausa Eiropas / Āfrikas zonas pirmās grupas spēles norisinās no 7. līdz 10. februārim Tallinā (Igaunijā), tenisa centrā “Tallink”. Latvijas izlase spēkojas ar Polijas, Turcijas un Austrijas pārstāvēm. Latvijas izlase, spēlējot iespējami labākajā sastāvā, līdz šim turnīrā ir izcīnījusi divas uzvaras – pret Turciju un Poliju. Latvijas izlases spēles ir iespējams vērot Lattelecom TV kanālā “Best4Sport”. Translācijas nodrošinātājs – LTS atbalstītājs “Velve”.

Federāciju kauss (Fed Cup) ir pasaulē lielākās sieviešu tenisa izlašu sacensības, kas norisinās jau kopš 1963. gada. Ideja par Federāciju kausu ir radusies 1919. gadā, kad amerikāņu tenisa spēlētāja Hazela Hotkisa Veightmana (Hazel Hotchkiss Wightman) nāca klajā ar sieviešu sacensību konceptu. 1995. gadā Federāciju kausa nosaukumu nomainīja uz īsāku – šobrīd tas tiek dēvēts par FED kausu, kas pasaulē norisināsies jau 53. reizi. Šogad turnīrs norisinās Tallinā un tajā piedalās arī Latvijas sieviešu tenisa izlase. 

Fotogalerija: https://failiem.lv/u/gzeskrdy

Latvijas Tenisa savienība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli