Cīņa Premjerlīgā - "Chelsea" pret Mančestras komandām

Rīt, 11. augustā, ar "Arsenal" un "Leicester" spēli sāksies Anglijas Premjerlīgas jaunā sezona. "Betsafe" bukmeikeri prognozē to vai "Chelsea" arī šajā sezonā kļūs par titulētu komandu, vai Mančestras "City" komanda ar Pepi Gvardiolu priekšgalā pieteiks sevi kā spēcīgu konkurentu. Bukmeikeri piesardzīgi vērtē arī "Arsenal" izredzes Arsēna Vengera vadībā.

Visas futbola jomas vēsturē – šīs vasaras lielākais darījums notika bez pasaules bagātākās līgas Premjerlīgas līdzdalības, proti, Neimārs par 222 miljoniem eiro pārgāja no “Barcelona” uz Parīzes “Saint Germain”. Tas nenozīmē,, ka britu klubi vasarā būtu slinkojuši ar naudas tērēšanu transfēriem, taču šobrīd, kad līdz transfēru perioda beigām vēl palikušas pāris nedēļas, jāatzīst, ka patiešām milzīgas izmaiņas favorīti nav veikuši.

“Chelsea” treneris Konte savās pēdējās četrās sezonās kluba vadībā ir triumfējis četros čempionātos – trīsreiz Itālijas un vienreiz Anglijas. Tāpēc nebija nekāds pārsteigums, ka “Chelsea” atalgoja treneri, Antonio Konti ar jaunu līgumu, nodrošinot lielāku iespējamību saglabāt savu čempiones titulu. Šosezon viņu sagaida atkalapvienošanās ar spāni Alvaro Moratu, kurš uzplauka tieši Kontes vadībā “Juventus” sastāvā, bet šovasar ieradās “Chelsea” ar 80 miljonu eiro vērtu transfēru.

“Chelsea” sastāvā ir notikušas izmaiņas – šajā sezonā komandā nespēlēs ilggadējais kapteinis Džons Terijs. Viņš Kontes vadībā pie spēlēšanas tika diezgan maz reizes, nespējot izkonkurēt jaunākos aizsargus. Sporta totalizatora “Betsafe” bukmeikeri augstu vērtē iespēju, ka “Chelsea” varētu izcīnīt titulu arī bez Terija komandas ģērbtuvēs, šādu varbūtību raksturojot ar koeficientu 4,35.

Tieši tāds pats titula koeficients - 4,35, ir arī Mančestras “United”. Galvenais treneris Žuzē Morinju pagaidām nevar paļauties uz zviedru bombardiera Zlatana Ibrahīmoviča pakalpojumiem – Zlatans joprojām ārstē traumu un ir brīvā aģenta statusā, tiesa, klīst baumas, ka uzreiz pēc traumas izārstēšanas “United” ar prieku viņu pieņems atpakaļ sastāvā. Un kā nu ne, ja reiz Zlatans iepriekšējā sezonā iesita 17 vārtus Premjerlīgā, bieži vien izglābot Morinju komandu blāvi aizvadītās spēlēs.

Pārmaiņas arī “United, uz “Everton” pārgājis Veins Rūnijs, kuram spēlējot iepriekšējā komandā uz laukuma neizdevās nonākt bieži. Viens Rūnijs tika uzskatīts pa “United” desmitgades simbolu. Savukārt vieta nav stāvējusi tukša, “United” komanda ieguvusi vairāk nekā 80 miljonus vērto Romelu Lukaku, no “Chelsea” iegūts Nemaņa Matičs un talantīgais zviedrs Viktos Lindelēfs. Šie trīs papildinājumi “United” izmaksāja ap 180 miljoniem eiro, kas gan tik un tā ir mazāk, nekā PSG bosi ierakstīja Neimāra transfēra čekā.

Pēc “Betsafe” bukmeikeru domām galvenā favorīte ir cita Mančestras komanda, proti, “City”. Gvardiola izticis bez patiešām milzīgiem transfēriem, taču nolīdzis vairākus vērtīgus futbolistus kā Benžaminu Mendī, Danulu, Bernardu Silvu, Edersonu, Kailu Volkeru. Kopumā šovasar “City” iztērējusi vismaz 220 miljonus eiro transfēriem vien.

Ieguldītā nauda, protams, negarantē titulu, tāpēc šis būs brīdis, kad Gvardiolam būs jāpierāda sava slava kā trenerim-ģēnijam. Iepriekšējā sezonā vēl derēja aizbildinājumi par iejušanos Premjerlīgā un viņa taktikai varbūt ne pilnībā atbilstošo sastāvu, bet šosezon “City” priekšnieki no Gvardiolas sagaida tikai titulu. To pašu dara arī “Betsafe” bukmeikeri, novērtējot “City” iespējas ar koeficientu 2,80.

Izteiktajai favorītu trijotnei uz pēdām gatavojas mīt trīs sekotāju grupa – “Tottenham”, “Liverpool” un “Arsenal” (ar koeficientiem attiecīgi 10,00, 11,00 un 12,00). “Tottenham” bijusi trijniekā abās pēdējās divās sezonās un ar Hariju Keinu uzbrukuma smailē sen pierādījusi, ka pret britu grandiem spēj cīnīties kā līdzvērtīga. “Liverpool” joprojām cenšas atvairīt “Barcelona” piedāvājumus par Felipi Koutinju, kamēr “Arsenal” no “Lyon” ieguvusi Aleksandru Lakazetu. “Arsenal” sakarā arī īpaši jāuzsver galvenā trenera Arsēna Vengera jaunais līgums – lai arī ilgi tika runāts par Vengera aiziešanu, viņš nolēma palikt, vienojoties sadarbību uz vēl divām sezonām. Laiks rādīs, vai “Arsenal” ar Vengera maiņu nebūs krietni nokavējusi.

Betsafe” ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. “Betsafe” zīmols pieder Stokholmas fondu biržā kotētajai Betsson AB, kas ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu nozarē. “Betsafe” darbību Latvijā uzrauga Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija. “Betsafe” atbalsta azartspēļu atbildīgu spēlēšanu un aicina nepārkāpt robežu, kad tās pārstāj būt par izklaidi.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana