Olimpiskā centra "Ventspils" atlētikas zālē notiks atklātie treniņi ar pasaules čempioniem bodibildingā!

Uz sarunu par aktualitātēm atlētiskās vingrošanas nozarē pie Olimpiskā centra "Ventspils" valdes priekšsēdētāja Ulda Boitmaņa bija ieradušies trīs titulēti bodibildinga atlēti, zīmīgi, ka divi no trim savu karjeru ir uzsākuši tieši Ventspilī.

Roberts Fišers ir divkārtējs pasaules čempions bodibildingā NAC junioru kategorijā, bet Oskars Sarkans ir trīskārtējs misters Austrālija bodibildingā , kā arī pasaules čempions. Kungiem līdz bija ieradusies tikko par Eiropas čempioni titulētā Mandy Allen no Austrālijas.

Sportisti vēlās dalīties savā pieredzē ar Ventspils iedzīvotājiem un rīkos atklātos treniņus, kuros varēs piedalīties ikviens interesents.

22. jūnijā plkst. 17:00 atklāto treniņu vadīs Oskars Sarkans ar Mandy Allen. Treniņā vairāk tiks runāts par treniņu grafiku un pareizu uzturu sievietēm. Apmeklētājiem būs iespēja apgūt vingrinājumu tehniku profesionāļu uzraudzībā.

26. jūnijā plkst. 18:30 atklāto treniņu vadīs Roberts Fišers. Treniņā tiks runāts par treniņu un uztura plānu jauniešiem, kā arī tiks veikti vingrinājumu paraugdemostrējumi.

Rolands Gorškovs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi