Rīgā notiks cīņu turnīra Ghetto Fight pirmais posms

13. maijā startēja jau devita Ghetto Games sezona. Ta ir sportiska kustība, kas vāc vairākus alternatīvus sporta veidus kopā. Viens no spilgtākiem Ghetto Games projektiem ir cīņu turnīrs Ghetto Fight, informē portāls http://www.balticevents.info.

Sadarbībā ar Latvijas Pankrationa Federāciju Ghetto Games piedāvā skatītāju uzmanībai spilgtākus turnīrus ar aizraujošām cīņām būrī. 26. jūnijā pl. 17:00 Griziņkalnā notiks Ghetto Fight pirmais Rīgas posms.

"Mums bija ļoti grūti sastadīt fightkardu, jo bija pārāk daudz pieteikumu šogad, kas parsniedza 200, bet bija jāizvelas tikai 25-30 cilvēkus" – stasta projekta vādītājs Manvels Isadžaņans.

Pēc tradīcijas turnirā piedalīsies sporta kluba Sev Arch cīkstoņi, kas cīnīsies gan ar citu klubu sportistiem, gan ar citu valstu parstāvjiem. Starp tiem ir, kā savu valstu čempioni, tapat arī starptautīsko turnīru uzvaretāji. Šogad pirmo reizi Ghetto Fight vēsturē notiks gran pri par Latvijas Čempiona jostu Pankrationā starp vēcākiem junioriem (18-19gadi) svaru kategorijā līdz 71kg.

Organizātoriem sanāca atlasīt cīkstoņus no vairākām Latvijas pilsētām. Būs dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Daugavpils, Saldus, Tukuma, Liepajas, Ventspils un Kuldīgas. Būrī iznāks tādi sportisti, kā Rihards Bigis, Igors Zauers, Marijus Bagdonas un daudzi citi.

"Mūsu galvenais mērķis ir paradīt skaistas cīņas, lai skatītājiem būtu intersanti un jau pēc tam nāk šovs... "- turpina Manvels.

Ieja uz pasākumu ir brīva.

Lеvs Berezins
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija