Rīgas domē suminās izcilākos sportistus un labākos sporta klubus

Trešdien, 19. aprīlī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē plkst. 15.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniegs naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvos galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

Rīgas dome jau vairākus gadus pasniedz naudas balvas Rīgas sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem un izcīnītajām godalgotajām vietām pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās. Šogad balvas saņēmēju vidū ir tādi sabiedrībā zināmi sportisti kā šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska, karatists Igors Lesnikovs, snovbordists Toms Petrusevičs un daudzi citi. Rīgas pašvaldības naudas balvas kopskaitā saņems vairāk nekā 40 sportisti un treneri.

Savukārt Rīgas pašvaldības finansējumu treniņu procesa organizēšanai, dalībai sacensībās, kā arī veselības nostiprināšanas nodarbību organizēšanai un talantīgu jauno sportistu meistarības pilnveidošanai saņems konkursa „Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs 2016”gadā” laureāti.

Konkursu „Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs” organizē un sportistu sveikšanas pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Gan konkursa laureātu, gan naudas balvu ieguvēju – sportistu saraksts tiks publicēts interneta vietnē: www.sports.riga.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana