Ziņas | Sports


5 iemesli, kādēļ pusaudžiem aktuālas ir mūsdienu dejas – īpaši Hip Hop?

Mūsdienu deju nodarbību apmeklētāji galvenokārt sākuši dejot skolas pirmajās klasēs, bet pusaudžiem aktuālākajos deju stilos, piemēram, Hip Hop raksturīgi, ka regulāri pievienojas arī jauni dejotāji bez iemaņām, liecina Latvijas mūsdienu deju skolas "Dance of street" direktora Oļega Pavlova vērojumi.

Neilands izcīna spožu solo uzvaru Valonijas velobraucienā

Trešdien lielisku panākumu paveicis "Israel Cycling academy" un Latvijas elites izlases riteņbraucējs Krists Neilands, kurš spoži triumfēja Beļģijā notiekošajā UCI 1. kategorijas viendienu velobraucienā "GP de Wallonie". Neilands uzbruka 9 kilometrus pirms finiša, tā arī paliekot konkurentiem nenoķerams.

LTV7 tiešraidē pārraidīs 42 no 48 Pasaules kausa spēlēm

Jau šonedēļ sāksies Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs, un Latvijas Regbija federācija var oficiāli apstiprināt, ka tiešraidē LTV7 kanālā būs vērojamas 42 no 48 turnīra spēlēm. Turpmāko pusotru mēnesi atceries rītus sākt ar regbiju!

Valmieras maratonā uzvar Vīksne un Sokunova

Svētdien, 15. septembrī lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija, spītējot lietum un vējam, pulcēja ap trīs ar pus tūkstošiem aktīva dzīvesveida piekritējus 7. posmā Valmieras maratonā. No laikapstākļiem nenobijās un skrējienu izbaudīja Latvijā spēcīgākie garo distanču skrējēji, piedaloties 42,195 kilometru skrējienā, tāpat arī pusmaratonisti, sešu, divpadsmit kilometru skrējēji, 7,5 km soļotāji un arī paši mazākie - Bērnu skrējiena un Mazuļu rāpošanas dalībnieki.

Blūms pēc uzvaras Turcijā pasaules MTB XCO rangā paceļas uz 51. vietu

Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms ("CST Sandd Bafang") izcīnīja uzvaru Turcijā notiekošajās UCI 1. kategorijas MTB XCO krosa sacensībās "Skarya MTB". Gūtā uzvara ļāvusi cēsiniekam pasaules MTB rangā pacelties uz 51. vietu.

Aicina reģistrēties Nakts peldējumam

Jau piekto gadu pēc kārtas notiks Latvijā vērienīgākais aktīvā dzīves veida pasākums peldbaseinā – Nakts peldējums, kas īpašā atmosfērā risināsies Eiropas Sporta nedēļā.

Rīgā norisināsies tradicionālie futbola svētki bērniem. Dalība ir bez maksas

28. septembrī no plkst.10.00 līdz plkst.12.30 "Elektrum" Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, uz mākslīgā seguma laukuma risināsies tradicionālie Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētie un Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Rīgas domes atbalstītie Rīgas Futbola svētki, kuros bez maksas pieaugušo (vecāku, treneru vai sporta skolotāju) pavadībā aicinātas piedalīties 2011.-2012. gadā dzimušo bērnu komandas 4-5 cilvēku sastāvā.

Eiropas Sporta nedēļas forums SportsComm’19 – 24. septembrī

24. septembrī Jēkaba ielā 24, Rīgā (Pullman Old Town Riga), Eiropas Sporta nedēļas ietvaros notiks sporta forums SportsComm’19 – sponsorēšanas un mārketinga tendences, kurā par digitālā mārketinga virzību, zīmola vēstnešiem un to iekļaušanu komunikācijā, ilgtermiņa sadarbības veidošanu, piesaistot finansējumu, runās Latvijā un starptautiski atzīti nozares profesionāļi.

"OLIMPISKĀ DIENA 2019" VISĀ LATVIJĀ JAU ŠO PIEKTDIEN

Jau šo piektdien, 20.septembrī visā Latvijā 768 norises vietās norisināsies tradicionālā "Olimpiskā diena 2019", kas pulcēs vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

FIFA piešķir papildus finansējumu LFF treneru izglītībai

Starptautiskā futbola asociāciju federācija (FIFA) apstiprinājusi 47,475 tūkstošu ASV dolāru finansējuma piešķiršanu Latvijas Futbola federācijai (LFF) dažādu treneru izglītības kursu organizēšanai.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri  granulu katli