Ziņas | Sports


Guntis Indriksons apstiprina LFF valdei savu pilnvaru nolikšanu 2018. gada LFF kongresā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons trešdien, 19. aprīlī, notikušajā LFF valdes sēdē apstiprināja valdes locekļiem lēmumu 2018. gada LFF kongresā nolikt savas darba pilnvaras, kas 2018. gada martā nozīmēs ārkārtas LFF prezidenta vēlēšanu kongresa organizēšanu.

SEB MTB maratona pirmajā posmā startēs arī pasaules TOP līmeņa kalnu riteņbraucēji

Jau 30. aprīlī ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēs 16. SEB kalnu divriteņu maratona sezona, kurā savu dalību apstiprinājis arī aizvadītā gada pasaules U23 čempionāta piektās vietas ieguvējs MTB XCO krosā Arnis Pētersons un viņa komandas biedrs no "ZZK" vienības Mārtiņš Blūms, kurš ir iepriekšējās sezonas SEB MTB maratona čempions. Pieteikšanās sezonas pirmajam posmam mājaslapā www.velo.lv turpinās līdz 26. aprīļa pusnaktij.

LATVIJAS OLIMPISKĀ KOMITEJA ATZĪMĒS 95.GADU JUBILEJU, DĀVINOT GRĀMATAS LATVIJAS NACIONĀLAJAI BIBLIOTĒKAI

Pirms 95 gadiem, 1922.gada 23.aprīlī tika dibināta Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), kura patlaban pilda vadošās sporta organizācijas lomu Latvijā un nodrošina Latvijas sportistu gatavošanos un startus Olimpiskajās spēlēs.

Baltijas Akadēmiju orķestris uzsāk simtgades koncertciklu 3 gadi, 7 valstīs, 12 pilsētās

Baltijas Akadēmiju orķestris, kas apvieno jaunos talantus no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas mūzikas akadēmijām, aprīlī uzsāk koncertciklu Baltijas valstu simtgadei. Trīs gados viesojoties septiņās valstīs un 12 pilsētās, jaunie mūziķi ar skanisku piedzīvojumu popularizēs klasikas vērtības un mūsdienu Baltijas komponistu mūziku.

Rīgas domē suminās izcilākos sportistus un labākos sporta klubus

Trešdien, 19. aprīlī, Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē plkst. 15.30 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane pasniegs naudas balvas izcilākajiem Rīgas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvos galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

Latvijas simtgades stāstu izdzīvo pūtēju orķestru koncertā "Vienā elpā"!

Ja vēlies baudīt pozitīvas emocijas un krāšņu priekšnesumu gluži kā Dziesmu un deju svētkos – nāc uz VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojuma koncertu "Vienā elpā"! Jau 5. maijā plkst. 17.00 Ķīpsalas hallē vienā varenā orķestrī apvienosies 37 Latvijas labākie skolēnu pūtēju orķestri – 1500 jaunie mūziķi, kuri stāstīs Latvijas simtgades vēstures stāstu mūzikā.

Pārventas sporta kompleksā noris apjomīgi rekonstrukcijas un būvniecības darbi

Šī gada pavasaris Pārventā sagaidīts ar ievērojamiem rekonstrukcijas un būvniecības darbiem sporta objektos, kas iepriecinās sportiskos Pārventas iedzīvotājus. Pārventas sporta kompleksā top jauna, ilgi gaidīta, atlētikas un fitnesa zāle un tiek mainīts mākslīgais futbola lakuma segums.

Prezentēs Latvijas sieviešu futbola jauno identitāti un gaidāmo sezonu

Ievadot gaidāmo Latvijas sieviešu futbola turnīru sezonu, 20. aprīlī norisināsies īpašs pasākums un preses konference, kurā tiks prezentēta jaunā Latvijas sieviešu futbola identitāte un izklāstītas sieviešu futbola turnīru sezonas aktualitātes. Sākums plkst. 12:00 Elektrum Olimpiskā centra otrā stāva preses konferenču zālē, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Prezentēta jaunā komanda.lv 1. līgas futbola čempionāta sezona

Tuvojoties jaunās komanda.lv 1. līgas futbola čempionāta sezonas pirmajām spēlēm, trešdien, 12. aprīlī, viesnīcas Mercure Riga Centre telpās norisinājās sacensību prezentācija un preses konference, kurā par jaunās sezonas plāniem un iecerēm izteicās gan Latvijas Futbola federācijas (LFF) un čempionāta titulsponsora pārstāvji, gan visu sacensību dalībnieku vadības cilvēki.

Rīgas dome un Rietumu Banka turpina atbalstīt spīdveju Latvijā

Šo pirmdien Rīgā tika prezentēti desmit jauni spīdveja sacīkšu motocikli, kas tika uzdāvināti Rīgas jauniešu centram "Auseklis". Šo tehniku iegādājās un centram uzdāvināja Rīgas dome.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti