Ziņas | Sports


Baltijas Līgā sievietēm Latvijas komandas uzvar un iekļūst turnīra tabulas četriniekā.

Nedēļas nogale Baltijas Līgā izvērtusies veiksmīga Latvijas komandām. 5 uzvaras 5 spēlēs un visas trīs Latvijas komandas turnīra tabulā "ielauzušās" četriniekā. Līderpozīcijas joprojām saglabā TalTech/Tradehouse komanda no Tallinnas.

Eiropas BMX čempionāts Latvijas un Vidzemes reģiona ekonomikai piesaistījis vairāk nekā 800 000 eiro

2019. gada Eiropas BMX čempionāts, kas no 11. līdz 14. jūlijam notika Valmierā, Latvijas valsts ekonomikai piesaistīja 815 000 eiro, Latvijas valsts ekonomikai piesaistīja 815 000 eiro, tajā skaitā 501 000 eiro ārvalstu naudas līdzekļu. To apliecina veiktais pētījums par šī sporta notikuma ietekmi uz valsts un Valmieras ekonomiku, ko pēc Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) iniciatīvas sagatavoja SIA "KEKonsultācijas".

Uzreiz trīs Latvijas šosejas riteņbraucēji sezonu noslēdz pasaules ranga TOP 200

2019. gada sezonu šosejas riteņbraukšanā noslēguši pasaules tūres un pro kontinentālo vienības pārstāvošie Latvijas sportisti. Aizvadot savu sekmīgāko sezonu karjerā, UCI pasaules rangā visaugstāk no latviešiem sezonas izskaņā atrodas Krists Neilands, kurš ieņem 115. vietu. TOP 200 skaitā ir arī Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš.

Aizvadītas cīņas Austrumu un Rietumu divīzijās Nacionālajā volejbola līgā vīriešiem

Drēgnās brīvdienas tika aizvadītas, norisinoties aizraujošām volejbola spēlēm. Austrumu divīzijā, Jēkabpilī norisinājās spēle, kurā Jēkabpils juniori ar rezultātu 3:0 pārliecinoši uzvarēja MSĢ/Jaunsardzes komandu. Pirmie divi seti tika uzvarēti vieglā, pārliecinošā spēlē, savukārt, trešā seta galotne "pakutināja nervus" gan komandām, gan arī līdzjutējiem. Spēles rezultatīvākais spēlētājs, ar 14 gūtiem punktiem (tajā skaitā 5 netveramām servēm) bija Pāvels Jemeļjanovs.

Gorkšs: futbola infrastruktūra ir vajadzīga ne tikai futbolistiem, bet arī reģionu attīstībai

Latvijas Futbola federācija (LFF) saņēmusi apstiprinājumu no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) par to, ka valsts budžeta projektā atvēlēts finansējums futbola infrastruktūras attīstīšanai reģionos.

Verpakovskis un Žigajevs pārstāvēs Latvijas izlasi Pasaules kausā

Visu laiku Latvijas futbola valstsvienības rezultatīvākais spēlētājs Māris Verpakovskis un ilggadējais izlases pussargs Jurijs Žigajevs pārstāvēs Latvijas minifutbola izlasi Pasaules kausa izcīņā, kas šogad no 12. līdz 20. oktobrim norisināsies Krētā. Latvijas izlases spēles tiks translētas Sportacentrs TV.

Risināsies Latvijas kausa izcīņas sacensības džudo

Sestdien, 12. oktobrī, V. Zeļonija sporta skolas zālē, E. Birznieka-Upīša ielā 21e risināsies Latvijas kausa izcīņas sacensības džudo.

LIELAIS VĪRIEŠU TENISS ATGRIEŽAS LATVIJĀ – PAVASARĪ NOTIKS DEIVISA KAUSA SPĒLES

Ir kļuvis zināms, ka nākamgad no 6. līdz 7. martam Latvijā notiks Deivisa kausa Pasaules II grupas spēles. Latvijas izlasei pretī stāsies Ēģiptes valstvienība, pret kuru pēdējo reizi tika spēlēts 2012. gadā. Pēc jaunā Deivisa kausa izspēles formāta Latvijas izlase šobrīd atrodas Pasaules 2. grupā un uzvaras gadījumā septembrī cīnīsies izslēgšanas spēlēs par iekļūšanu Pasaules 1. grupā.

Sākas Nacionālā Līga 2019/2020 vīriešiem!

Jau rītdien ar spēlēm Rīgā un Talsos tiek dots starts jaunajai Nacionālās Līgas volejbola sezonai! Rīgā plkst. 13:00 tiksies SK RTU un Jelgavas novada komandas, bet plkst. 18:00 Talsu sporta namā norisināsies spēle starp Talsiem un Kuldīgas novada sporta skolu. Svētdien tiks aizvadītas vēl 4 spēles – Daugavpilī, Rīgā, Kuldīgā un Ozolniekos.

Rīgā risināsies starptautiskās sēdvolejbola kausa izcīņas sacensības

Oktobra pirmās nedēļas nogalē, 5. un 6. oktobrī, Pludmales klubā "Palms", Rīgā, Mūkupurva ielā 1 risināsies starptautiskais sēdvolejbola turnīrs "Riga beach sitting volley Cup 2019", kurā piedalīsies 14 komandas no Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas, kopskaitā ap 60 dalībnieki.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri