Ziņas | Sports


Eiropas čempionātam badmintonā kvalificējas 3 Latvijas spēlētājas

No 25. lidz 30.aprīlim Dānijas pilsētā Koldingā notiks Eiropas čempionāts badmintonā. Latvija būs pārstāvēta divas kategorijās ar trim sportistēm: Ieva Popi sieviešu vienspēlēs, kā arī sieviešu dubultspēļu pāri Katja Romanova & Liāna Lencevica.

Bukmeikeri: Latvijas izlase Šveicē uzvaru negūs

Sestdien, 25. martā Šveicē norisināsies Pasaules kausa (PK) atlases cikla posms. Latvijas izlase sacenšoties ar Šveices izlasi, aizvadīs piekto spēli. "Triobet" sporta totalizatora pārstāvji uzskata, ka Latvijas izlasei neizdosies gūt uzvaru. Bukmeikeru prognozes apliecina esošā situācija – Šveice ieņem pirmo vietu grupā, savukārt Latvija ir priekšpēdējā pozīcijā un pašlaik ir maz izredzes uz augstu vietu grupā un ceļazīmes iegūšanu uz PK.

Atsāc kustēties šodien, skrien Liepājā svētdien: TRENIŅPROGRAMMA NEDĒĻAI

Pavasara svaigais gaiss no mājām un sporta zālēm velk ārā teju katru - kā iesācējus un apņēmības pilnos, tā arī regulāru fizisko aktivitāšu cienītājus. Piedāvājam sākt jau šodien! Un negaidīt mēnešiem ilgi līdz pirmajām sacensībām, bet jau šajā nedēļas nogalē, 26. martā doties uz Liepājas pusmaratonu un izaicināt sevi kaut vai piecu kilometru distancē.

Angelīna Kučvaļska Ventspilī gatavojas pasaules čempionātam!

Ventspilī treniņnometni aizvadījusi nopelniem bagātā Latvijas daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska.

Sporta ārsts Jānis Kvēps: Ja mums būtu vairāk brīvdienu, sabiedrība būtu veselīgāka

Daudzi mūsu sabiedrībā nemaz nedzīvo tik veselīgi, kā cenšas iestāstīt. Lai gan medijos var lasīt, ka it kā esot jāsatraucas par plastmasas kaitīgumu, par kūpinājumu kaitīgumu, ka jācenšas dzīvot veselīgāk un vēl daudz ko citu. Šajā sakarā gribētos teikt, ka satraukums, kas valda par plastmasu un citām kaitīgām lietām, radīts ar mērķi novērst mūsu uzmanību no patiesajām problēmām. No it kā kaitīgās plastmasas neviens nav nomiris, bet cik cilvēku ir pametuši Latviju bezdarba un ienākumu trūkuma dēļ?

Jauktais koris DOMINO mīlestības mūzikas programmā "Sirdsnots"

2017. gada pavasarī jauktais koris DOMINO nu jau tradicionāli kā ik gadu piedāvā klausītājiem jaunu tematisko koncertprogrammu "Sirdsnots". Šoreiz programma veltīta mīlestības tēmai, izvēlētajā muzikālajā materiālā aptverot plašo sajūtu gammu starp vientulību un satikšanās brīdi, starp jūsmu un neziņu, starp lēnprātību un kaisli, starp kopābūšanas laimi un šķiršanās sāpēm, starp cerībām un beznosacījumu paļāvību. Kā atzīst kora mākslinieciskais vadītājs Eduards Fiskovičs, "mīlestības tēma, lai cik tā varbūt neliktos jau nodeldēta, patiesībā sniedz ļoti plašas iespējas arvien jaunu un daudzveidīgu gan emocionālo, gan muzikālo nianšu atklāšanai, kuras mūsu programmā esam ietvēruši izvēlētajā sirdsnots jēdzienā".

Kā uzturēt čempiona cienīgu formu? Iesaka Martins Dukurs

Uzcītīgs treniņu režīms, uzturs, kas nodrošina enerģiju, kā arī kvalitatīvs miegs un atpūta – tie ir svarīgākie daudzkārtējā pasaules čempiona skeletonā Martina Dukura nosacījumi, lai nodrošinātu panākumus. Lai gan īpaši svarīga ir šo nosacījumu ievērošana, tieši gatavojoties sacensībām, būtiski, ka tie netiek aizmirsti arī ikdienā.

Bukmeikeri: Juns ir favorīts savā trasē, bet Dukurs kopvērtējumā uzvarēs

Piektdien, 17. martā, Dienvidkorejas olimpiskajā trasē noslēgsies Pasaules kausa sezona skeletonā. Lai arī savā trasē izteikts favorīts ir dienvidkorejietis Sunbins Juns, "Triobet" sporta totalizatora pārstāvji uzskata, ka Martinam Dukuram ir labas izredzes nosargāt pirmo vietu sezonas kopvērtējumā.

Latvijas U-21 izlase startēs starptautiskā turnīrā Lietuvā, paziņots kandidātu saraksts

Latvijas U-21 jauniešu futbola izlase galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā marta nogalē satiksies uz treniņnometni, kuras no 25. līdz 28. martam komanda startēs starptautiskā turnīrā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Kopā ar Latviju šajā turnīrā spēlēs tā mājinieki Lietuva un kaimiņvalsts Baltkrievijas futbolisti. Visas spēles risināsies Lietuvas Futbola federācijas (LFF) mākslīgā seguma stadionā, Viļņā.

SEB MTB maratona jaunajā sezonā tiks noteikts "DPD" aktīvākais braucējs

30. aprīlī ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēs 2017. gada SEB kalnu divriteņu maratonu jaunā sezona. Šajā gadā sacensību rīkotāji dalībniekus "Toyota Hybrid" distancē izaicina cīnīties par "DPD" aktīvākā braucēja titulu. Izveidota arī jauna distance Pilnā sparā pieteikšanās jaunajai sezonai turpinās mājaslapā www.velo.lv.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja