Ziņas | Sports


100 dienas līdz Pasaules čempionātam hokejā: Tet un Latvijas Televīzija jau gatavojas gada lielāko hokeja notikumu...

100 dienas līdz Pasaules čempionātam hokejā: Tet un Latvijas Televīzija jau gatavojas gada lielāko hokeja notikumu piedāvāt Latvijas skatītājiem


Pasaules čempionāts hokejā šogad norisināsies Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā no 2020. gada 8. maija līdz 24. maijam, taču Latvijas hokeja izlase dalību čempionātā sāks dienu vēlāk – 9. maijā ar spēli pret Norvēģiju. Lai arī Latvijas hokeja izlases sastāvu uzzināsim tikai īsi pirms čempionāta, jau tagad ir zināms, ka Tet un Latvijas Televīzija arī šogad pilnīgu visu čempionāta spēļu tiešraides nodrošinās trīs kanālos– LTV7, 360TV un īpaši čempionātam izveidotajā kanālā 360TV Hokejs, kas jau no 5. maija fanus iesildīs ar iepriekšējā gada labāko spēļu atkārtojumiem. Turklāt tikai Helio iTV un Shortcut skatītājiem spēles visos trīs kanālos būs pieejamas HD kvalitātē, un Latvijas izlases spēļu tiešraides būs vērojamas LTV7.

Latviju Baltijas valstu čempionātā treka riteņbraukšanā pārstāvēs 46 sportisti

8. un 9. februārī Lietuvas pilsētā Paņevežā esošajā "Cido" arēnā notiks Baltijas valstu čempionāts treka riteņbraukšanā un atvērtās sacensības U17, kā arī junioru grupu sportistiem. Kļuvis zināms, ka vēsturiskajās sacensībās Latviju pārstāvēs 46 sportisti.

KANDAVAS KARTINGA TRASE BEIDZOT UZSĀK PILNVĒRTĪGU DARBĪBU

Pēc vairāk nekā piecu gadu ilgas absurdu tiesas procesu un iesniegumu cīņas Augstākā tiesa noraidījusi pēdējo kasācijas sūdzību pret Kandavas kartinga trases īpašniekiem SIA Kartodroms, kas ļauj trasei uzsākt pilnvērtīgu darbību. Kopš trases rekonstrukcijas 2008.  gadā trases īpašnieki bijuši nepārtraukti iesaistīti tiesas procesos, kuru iniciatore bijusi viena un tā pati privātpersona no Rīgas. Tiesvedību un vairāk nekā  500 dažādu sūdzību un iesniegumu mērķis bija trases darbības traucēšana un slēgšana.

Noskaidroti Latvijas čempioni daudzcīņās un soļošanā telpās

25. un 26. janvārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā tika noskaidroti pirmie Latvijas 2020. gada čempioni – daudzcīņās un soļošanā.

RTA studentam Edgaram Ozolam 2. vieta Latvijas studentu čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā

Pērnā gada decembrī Valmierā notika Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā dažādās vecuma grupās, bet paralēli tam arī 2019. gada Latvijas studentu čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā – Latvijas Universiādes posms. Savā svara kategorijā 2. vietu izcīnīja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) akadēmiskā bakalaura studiju programmas "Tiesību zinātne" 3. kursa students Edgars Ozols.

PĀVELS ŠTEINBORS ATZĪTS PAR LATVIJAS GADA FUTBOLISTU

Par Latvijas gada futbolistu 2019 nosaukts Latvijas izlases un Polijas kluba Gdiņas "Arka" vārtsargs Pāvels Šteinbors, kurš pirmoreiz karjerā ieguvis vislielāko atbalstu Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētajā atklātajā balsojumā.

Jelgavai un Rīgai cīņa ar tiešo konkurenti, bet uz Jēkabpili dosies jaunie murjānieši

Rīgas un Jelgavas volejbolistiem nedēļas nogalē svarīgas spēles savā laukumā, dalot sesto vietu ar Tallinas "TalTech". Visas trīs komandas turnīra tabulā satilpst divu punktu robežās. Jēkabpilī "lūši" rīkos jau ierasti siltu sagaidīšanu, šoreiz – jaunajiem murjāniešiem, bet ne mazāk interesantas cīņas ar latviešu piedalīšanos gaidāmas arī labāko Igaunijas komandu starpā.

Pasaules čempions Uģis Gross atgriežas badmintonā

Badmintonu spēlēt pēc 35 gadu pārtraukuma ir atsācis Pasaules čempions ūdens motosportā Uģis Gross. Viņš savulaik 10-13 gadu vecumā badmintonā trenējās Ozolniekos, sākumā pie trenera Žaņa Poļa, vēlāk pie Gunāra Meinharda. Pēc tam notikusi liktenīgā pievēršanās ātrumlaivām, taču tagad Uģis Gross ir atsācis spēlēt badmintonu Ozolniekos un Emburgā.

Olimpiskā BMX sezona februāra pirmajās dienās startēs ar PK posmiem Austrālijā

1. un 2. februārī Austrālijas pilsētā Šepartonā ar pirmajiem diviem UCI Pasaules kausa superkrosā posmiem tiks dots starta šāviens olimpiskajai BMX sezonai. Pirmajiem posmiem no Latvijas sportistiem pieteikti – Kristens Krīgers, Helvijs Babris, Mikus Strazdiņš, Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska.

Latvijas badmintona Gada balvas saņem Reinis Krauklis un Jekaterina Romanova

Sestdien, 2020.gada 18.janvārī Apšuciemā notika Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonija. Balvu kā 2019.gada spēlētājs un spēlētāja saņēma Reinis Krauklis un Jekaterina Romanova. Zīmīgi, ka abi šie spēlētāji pirms tam tik godināti arī kā Latvijas reitinga līderi 2019.gadā gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli