Ziņas | Sports


Pirmo reizi Latvijā notiks Bērnu vieglatlētikas festivāls

"Bērnu vieglatlētikas festivāls" ir pirmais šāda veida vieglatlētikas pasākums jeb sporta svētki bērniem, kas pulcēs teju 200 otrās klases skolēnus no visiem Latvijas novadiem. Ar "Bērnu vieglatlētikas festivālu" Latvijā tiks dots starts Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) īstenotajai programmai "Bērnu vieglatlētika", kuras ieviešanu Latvijā atbalsta veikalu tīkls MAXIMA un Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP). Programmas mērķis ir radīt prieku, aizrautību un interesi bērnos un jauniešos, nodarbojoties ar vieglatlētiku, kas ir visu sporta veidu pamats.

Šogad starptautiskās olimpiskā krosa kategorijas sacensības "Sigulda Cup 2018" pulcē jaunu dalībnieku rekordu

Svētdien, 16.septembrī Fischer Slēpošanas centrā, Siguldā norisinājās starptautiskas olimpiskā krosa (UCI XCO C2) kategorijas sacensības kalnu divriteņiem "Sigulda Cup". Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, Latvijā šāda mēroga sacensības notiek jau ceturto gadu. Šogad sacensības pārstāvēja teju 60 dalībnieki no sešām nācijām – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Rumānijas un Baltkrievijas.

4 fakti, ko tu vēl nezināji par rallijkrosa čempionātu Neste World RX of Latvia

Jau šajā nedēļas nogalē, 15. un 16. septembrī, CSDD Biķernieku trasē norisināsies gada gaidītākais autosporta pasākums – rallijkrosa čempionāta devītais posms Neste World RX of Latvia. Pasākuma organizatori gadu no gada rūpējas par to, lai katrs nākamais posms būtu ar kaut ko īpašs un ievērojams gan skatītājiem, gan arī pašiem sacensību dalībniekiem. Šogad pirmo reizi auto sacensību vēsturē visi ģeneratori tiks darbināti ar 100% atjaunojamo resursu dīzeļdegvielu Neste MY, kurā nav ne piles naftas, līdz ar to pasākuma dalībnieki elpos tīrāku gaisu, jo CO2 emisijas būs samazinātas līdz 90% salīdzinājumā ar fosilo dīzeļdegvielu.

Atklāta dalībnieku reģistrācija Jūrmalas MTB velomaratonam

Nākammēnes, 6. oktobrī, riteņbraukšanas sezonu noslēdzot, Majoru pludmalē norisināsies ikgadējais Jūrmalas MTB velomaratons, kurā aicināti piedalīties kā profesionāli riteņbraucēji, tā visi šī sporta veida entuziasti un tostarp arī ģimenes ar bērniem no Pierīgas un citiem Latvijas reģioniem. Ikvienam sacensību dalībniekam tā būs iespēja pārbaudīt spēkus kādā no četrām velo distancēm, sacenšoties par vērtīgām balvām un pavadot rudenīgo sestdienu sportiski uzlādējošā gaisotnē.

Rīgas "Dinamo" pirms Tālo Austrumu izbraukuma mainījusi bukmeikeru noskaņojumu

Rīgas "Dinamo" sezonas ievadā ieguvusi septiņus no maksimālajiem desmit punktiem, daļēji laužot savu reputāciju kā vienai no vājākajām aizvadītās sezonas komandām KHL. Rīgas klubu tagad sagaida fiziski smagais triju spēļu izbraukums Tālajos Austrumos, taču sporta totalizatora "Betsafe" bukmeikeri savās prognozēs "Dinamo" izredzes šobrīd vērtē krietni pozitīvāk nekā pirms sezonas sākuma.

Kravčenoka un Lece uzvar Batumi

Sezonas priekšpēdējā Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) posmā pludmales volejbolā Batumi uzvaras laurus plūca Anastasija Kravčenoka un Alise Lece, bet Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins ieņēma 5. vietu.

IRLAVĀ NOTIKS VIRSDIRIĢENTU SVĒTKI

2018.gada 15.septembrī Irlavā notiks Virsdiriģentu svētki, kas veltīti I latviešu Dziedāšanas svētku virsdiriģenta Jāņa Bētiņa piemiņai.

Svētdien uz pirmspēdējo Bigbank Skrien Latvija skrējienu Valmierā

Kā ierasts septembris skrējējus ved uz Vidzemes viduci - sporta meku Valmieru. Tā arī šogad, jau šajā nedēļas nogalē 16. septembrī notiks 12. Valmieras maratons. Tas ir viens no diviem populārā skriešanas seriāla posmiem, kur garo distanču skrējēji var izaicināt sevi pilnajā maratona distancē un skriešanas prieku baudīt 42 kilometru garumā.

Ventspils pilsētas dome piešķir papildu finansējumu hokeja klubam "Venta 2002"

Ventspils pilsētas dome pieņēmusi lēmumu par papildu finansējuma piešķiršanu 36 513 EUR apmērā bērnu un jauniešu hokeja klubam "Venta 2002".

Ventspils pilsētā hokeja attīstību un darbību nodrošina hokeja klubs "Venta 2002", kas kopā ar atbalstītājiem un vecākiem ikdienā rūpējas, lai nodrošinātu atbilstošus treniņa apstākļus un sportisko izaugsmi kluba audzēkņiem.

Prezentēts pētījums par futbolā veikto investīciju ietekmi uz Latvijas tautsaimniecību

Otrdien, 11. septembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Latvijas Futbola federācija (LFF) un Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) prezentēja pētījumu par futbolā veikto investīciju pozitīvo ietekmi uz visas Latvijas tautsaimniecību.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana