Ziņas | Sports


Latvijas ģimeņu kauss Jaunolainē pulcē 60 dalībniekus

23.februārī jau trešo gadu pēc kārtas notika Latvijas ģimeņu kauss badmintonā, Jaunolaines sporta namā pulcējot 60 dalībniekus no Liepājas, Auces, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Jēkabpils, Salaspils, Ogres, Valkas, Valmieras, Cēsīs, Siguldas un Rīgas. Latvijas ģimeņu kausā varēja piedalīties tikai ģimeņu pāri, tai skaitā vīri un sievas, kopā dzīvojošo pāri, mātes un meitas, tēvi un dēli, brāļi un māsas.

Baltijas līgā sievietēm būs jaunas čempiones – RVS izslēdz Alītas klubu

No trim ceturtdaļfināla dueļiem Baltijas līgā ar Latvijas komandu – RVS, VK "Jelgava"/LLU un VK "miLATss" – līdzdalību kā uzvarētājas finālčetriniekā iekļuva rīdzinieces.

Latvijas volejbolisti "Credit24" Meistarlīgā noskaidro ceturtdaļfināla pāru pretiniekus

Pēc pēdējām "Credit24" Meistarlīgas pamatturnīra spēlēm svētdien kļuva zināms, ka SK "Jēkabpils Lūši" ceturtdaļfinālā tiksies ar "Parnu VK", RTU/"Robežsardzes" puiši spēlēs ar Tallinas "Selver", bet VK "Biolars"/Jelgava pretinieki būs pamatturnīra uzvarētāja "Saaremaa VK".

OLIMPISKO SPORTA VEIDU FEDERĀCIJAS IZVIRZĪJUŠAS 71 KANDIDATŪRU UZ LATVIJAS OLIMPISKĀS KOMITEJAS VĒLĒTAJIEM AMATIEM

Vakar, 20.februārī noslēdzās Olimpisko sporta veidu federāciju pieteikumu iesniegšanas termiņš uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vēlētajiem amatiem. LOK biedri ievēlēšanai par individuālajiem locekļiem, prezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī par Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļiem ir izvirzījuši 71 kandidatūru.

Kuldīgā notiks 50. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

29. februārī un 1. martā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notiks Latvijas čempionāts telpās.

Notiks SAND-BAND Rīgas pludmales tenisa kauss

Pludmales teniss Latvijā kļūst arvien populārāks un iekaro savu vietu starp aktīva brīvā laika pavadīšanas veidiem. Arī amatieru kustība pludmales tenisā kļūst arvien pamanāmāka, tādēļ biedrība "Šmēdi" aicina visus pludmales tenisa mīļus, kā arī pilnīgus iesācējus piedalīties SAND BAND Rīgas pludmales tenisa kausā.

"Credit24" Meistarlīgā noskaidros ceturtdaļfinālistus, Baltijas līgā – finālčetrinieku

Nedēļas nogalē vīrieši "Credit24" meistarlīgas turnīra tabulā sarindosies izslēgšanas cīņām, bet sievietēm Baltijas līgā ceturtdaļfinālā atlikušas divas spēles, lai iekļūtu labāko četru vienību skaitā.

LFF aicina diskutēt par izmaiņām sporta skolu sistēmā

Latvijas Futbola federācija (LFF) un tās biedri aicina diskutēt par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto priekšlikumu kopumu saistībā ar profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu finansēšanas modeļa pilnveidi, lai nodrošinātu prasību atbilstību sporta veidu specifikai un realitātei.

Latvijas U-20 zēnu izlases volejbolisti par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīrā cīnīsies Talsos

Eiropas U-20 čempionāta volejbolā kvalifikācijas turnīra otrā kārta no 23. līdz 25. aprīlim notiks Talsos. Latvijas U-20 zēnu izlases pretinieki būs Polija, Slovākija un Izraēla.

96. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Šī gada februāra nogalē RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisināsies Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā (50m), kurā pašmāju un kaimiņvalstu labākajiem sportistiem būs iespēja cīnīties par ceļazīmēm uz XXXII Vasaras Olimpiskajām spēlēm Tokijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli