Ziņas | Sports


ERGO Open 2020 Jūrmalas posma vēstneši – Tīna Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs

Jau šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. jūlijam Jūrmalā notiks Latvijas čempionāta ERGO Open 2020 otrais posms. Otrā posma vēstneši ir Aleksandrs Samoilovs un Tīna Graudiņa, kuri gatavojas startēt arī septembra otrajā pusē Jūrmalā notiekošajā Eiropas čempionātā, neslēpj, ka Jūrmala ir labākā vieta ne tikai pludmales volejbolam, bet arī atpūtai un brīvā laika pavadīšanai.

Vadims Ļašenko: Saglabājam mieru un rīkojamies atbildīgi

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko pēc izskanējušās informācijas par COVID-19 saslimšanas gadījumu vienai personai, kas 3. jūlijā apmeklēja LFF kongresu, aicina futbola sabiedrību saglabāt mieru, apzinoties, ka pēc pirmajām indikācijām saslimšanas risks citām kongresā iesaistītajām personām ir zems. Tajā pašā laikā LFF prezidents apliecina, ka tiek veiktas gan LFF iekšienē izdiskutētas, gan ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) saskaņotas darbības, lai pēc iespējās ātrākā termiņā pārliecinātos par kopējo situāciju.

LOK apstiprina 2020.gada ieņēmunu – izdevumu tāmi 8,01 miljonu eiro apmerā

Šodien, 10.jūlijā Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2020.gadam 8 012 177 eiro apmērā, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīti Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

Jūrmalā septembrī norisināsies Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

Latvijas Volejbola federācija (LVF) un Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) vienojušās par Eiropas 2020. gada čempionāta organizēšanu Jūrmalā no 16. līdz 20. septembrim.

Sestdien "Avotos" startēs jaunā "SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona

Ar pirmā posma sacensībām Burtnieku novada "Avotu" trasē sestdien tiks atklāta astotā "SMScredit.lv BMX čempionāta" sezona. Jaunajā sezonā iekļauti kopumā pieci posmi.

16. jūlijā Grīziņkalnā norisināsies seriāla "Izskrien Rīgu 2020" ceturtais posms

Ar 4. posmu 16. jūlijā Grīziņkalnā turpināsies sestā sezona populārajam galvaspilsētas skriešanas seriālam "Izskrien Rīgu", ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Jaunie volejbolisti uzsākuši gatavošanos EČ kvalifikācijas turnīriem

Latvijas volejbola U-15 meiteņu un U-16 puišu izlases šonedēļ Rēzeknē aizvada pirmās nometnes, gatavojoties Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīriem. Pirmā pārbaude kaujas apstākļos izlasei būs jau oktobrī, kad abas izlases cīnīsies Baltijas kausa izcīņā.

Noskaidroti Gulf of Riga Regatta 2020 uzvarētāji un Latvijas jūras burāšanas čempioni.

Nedēļas noslēgumā Kuivižos tika noskaidroti Rīgas līča regate jeb Gulf of Riga Regatta (GoRR) laureāti 47 jahtu konkurencē. Visa sacensību flote tika sadalīta četrās ORC un LYS grupās, no kurām divās grupās uzvaras laurus plūca komandas no Latvijas – ROCCABELLA (kapteinis Valters Romans) un BLONDY (kapteinis Andris Zubrickis), bet pārējās divās komanda no Lietuvas COOL WATER (kapteinis Raimondas Šiugždinis) un Igaunijas komanda SUGAR (kapteine Marjaliisa Umb).

Par uzvarētājiem Ventspilī kļūst Samoilovs/Šmēdiņš un Graudiņa/Kravčenoka

Svētdienas vakarā Ventspilī noslēdzās "ERGO Open 2020" Latvijas čempionāta pirmais posms. Sieviešu zelta finālā Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa līdzīgā cīņā pārspēja Varvaru Brailko/Aneti Namiķi. Vīru finālā tikmēr Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš pieveica lietuviešus Patriku Stankeviču/Audrju Knašu.

Jansons karjeru turpinās Kipras klubā Nikozijas APOEL

Latvijas izlases volejbolists Jānis Jansons pieņēmis lēmumu karjeru turpināt Kipras čempionāta klubā Nikozijas APOEL. Gados jaunajam cēlājam šī būs pirmā pieredze ārzemju klubā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums