Ziņas | Sports


21.janvārī tiks pasniegtas Latvijas badmintona Gada balvas

2017.gada 21.janvārī Latvijas badmintona federācija svinīgā atmosfērā pasniegs Latvijas badmintona Gada balvas, šādi rezumējot aizvadīto 2016.gadu. Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonija notiks Vecrīgā, muzikālajā klubā "Četri Balti Krekli" no plkst. 21.00.

Artūrs Šketovs paziņo Latvijas izlases sastāvu UEFA EČ kvalifikācijas turnīram Jelgavā

Latvijas telpu futbola izlases galvenais treneris Artūrs Šketovs paziņojis valstsvienības sastāvu, kas laika posmā no 26. līdz 29. janvārim Jelgavā startēs 2018. gada UEFA Eiropas telpu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā. Kā jau ziņots iepriekš, cīņā par iekļūšanu kvalifikācijas pamatturnīrā, Latvijas telpu futbola izlase savu skatītāju priekšā tiksies ar Igauniju, Vāciju un Armēniju. Komandas pieteikumā iekļauti 14 spēlētāji.

Latvijas sporta veidu tops 2016...

Latvijas sporta veidu tops 2016: vieglatlētika un skriešana, Laura Ikauniece-Admidiņa, Lattelecom Rīgas maratons.

Populārākais sporta veids Latvijā 2016.gadā bija vieglatlētika un skriešana, liecina mediju aģentūras Mindshare veiktā pētījuma rezultāti. Tālāk topā seko 2014.gada līderis futbols, trešajā vietā nemainīgi ir volejbols un pludmales volejbols, kam seko basketbols. TOP5 noslēdz riteņbraukšana (t.sk. BMX), pirmo reizi kopš 2009.gada atstājot hokeju ārpus populārāko sporta veidu piecinieka. Jāpiebilst gan, ka hokejs arvien ir skatītākais sporta veids Latvijā.

Jānis Leitis un Līga Velvere labo Latvijas rekordus 300m un 600m telpās

Sestdien Kuldīgā notika pirmās lielākās Latvijas vieglatlētu sacensības – "Sportland kauss vieglatlētikā". Neraugoties uz tikai sezonas sākumu, rezultāti priecē. Laboti divi Latvijas rekordi telpās.

Sezonas pirmā LBL klasika - bukmeikeri uzvaru prognozē komandai "Venstpils"

Šodien, plkst. 17:00 Ventspils Olimpiskajā centrā norisināsies spēle starp divām ilglaicīgām Latvijas Basketbola līgas favorīt komandām – "Ventspils" un "VEF Rīga". Šajā sezonas savstarpējā cīņā "Triobet" bukmeikeri iespaidīgas izredzes dod mājiniekiem.

Biķerniekos notiks Baltijas valstu čempionāts trases automodelismā

No 14. līdz 15. janvārim Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) birojā S.Eizenšteina ielā 4 notiks 2017.gada Baltijas valstu čempionāta trases automodelismā pirmais posms. Čempionāts kopumā notiek astoņos etapos dažādās trasēs Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Liepājā pulcēsies ziemas peldētāji no visas Latvijas

21. janvārī, Liepājā, atpūtas vietā "Beberliņi", no plkst. 12:00 norisināsies jau piektais Liepājas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts un XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms garajās distancēs. Šobrīd sacensībām pieteikušies jau teju 80 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī Lietuvas un Igaunijas.

Vairāk nekā 700 sportistu piedalīsies sacensībās "Sportland kauss vieglatlētikā"

Sestdien, 14. janvārī, Kuldīgā notiks sacensības "Sportland kausa vieglatlētikā", kurā piedalīsies vairāki vadošie Latvijas vieglatlēti.

30 dienas līdz rallijam Sarma 2017

Līdz tradicionālajam un Baltijā populārākajam ziemas rallijam ir atlikušas 30 dienas. Līdz ar to ir publicēts rallija nolikums un ir sākusies dalībnieku pieteikšanās, kā arī notiek aktīvi sagatavošanās darbi sportistu un skatītāju uzņemšanai Gulbenes pusē 2017. gada 11. februārī.

Siguldas posmā brāļiem Šiciem paredz vietu pieciniekā un cīņu par pjedestālu

Šajā nedēļas nogalē Siguldā tiks aizvadīts FIL Pasaules kausa posms kamaniņu sportā, kurā līdzjutēju priekšā par augstām vietām cīnīsies arī Latvijas sportisti. "Triobet" bukmeikeri paredz, ka brāļu Andra un Jura Šicu izredzes divnieku ekipāžās ir spīdošas.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss