Ziņas | Sports

Blūms izcīna cienījamo 19. vietu Pasaules kausa posmā MTB XCO krosā

Svētdien Francijā aizvadīts Pasaules kausa MTB Olimpiskā (XCO) krosa ceturtais posms elites vīriem. Tajā 19. vietu izcīnīja "CST Sandd Bafang" komandas Latvijas sportists Mārtiņš Blūms. Uzvarēja pasaules čempions Nino Šurters.

Eiropas BMX čempionāta noslēdzošajā dienā latviešiem astoņas godalgas

Svētdien Māra Štromberga trasē Valmierā ar jauniešu un amatieru sacensībām noslēdzās Eiropas BMX čempionāts. Latvijas sportisti izcīnīja kopumā astoņas godalgas. Uzvaras laurus plūca Edvards Emīls Liberts, Klāvs Lisovskis, Edgars Langmanis un Paula Kibare.

Latvijas vīru trio uzvar pirmajā Eiropas BMX komandu braucienā

Svētdien Valmierā notiekošā Eiropas BMX čempionāta ietvaros notika pirmās komandu sacensības. Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Latvijas vienība ar Kristenu Krīgeru, Helviju Babri un Filipu Kristu Rozīti sastāvā. Mūsējie aiz sevis atstāja Krievijas un Beļģijas sportistus.

Latvijas jaunāko grupu braucējiem Eiropas čempionātā piecas godalgas

Sestdien Māra Štromberga BMX trasē Valmierā aizvadītas jaunāko grupu sacensības vecumā no 7 – 12 gadiem. Latvijas jaunie sportisti savās mājās izcīnīja piecas godalgas. Uzvaras laurus plūca Kristers Apels, Ramona Bāre un Kristaps Klāvs Elbrets.

Ostapenko iespēja atkal kļūt par Vimbldonas čempioni

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko svētdien, 14, jūlijā, aizvadīs jaukto dubultspēli kopā ar pieredzējušo Zviedrijas spēlētāju Robertu Lindstedu, Vimbldonas "Grand Slam" sacensību finālā sacenšoties ar Taivānas un Horvātijas spēlētājiem Latišu Čanu un Ivanu Dodigu. Sporta totalizators "Betsafe" norāda, ka Ostapenko pārstāvētais pāris nebūs favorīts uz uzvaru, taču Ostapenko tik un tā ir laba iespēja otro reizi karjerā triumfēt Vimbldonā.

Piektdien Valmierā sākas Eiropas BMX čempionāta sacensības

Piektdien pulksten 18:15 ar krūzeru sacensībām Māra Štromberga tasē Valmierā sākas 2019. gada Eiropas BMX čempionāts. Par godalgām pirmajā sacensību dienā krūzeri sacentīsies kopumā 11 vecuma grupās.

LSFP rosina prioritizēt divus sporta politikas virzienus

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) izvērtējusi un iesniegusi izskatīšanai Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas vadītajai darba grupai priekšlikumus noteikt divus prioritāros sporta politikas virzienus – tautas sportu, ietverot bērnu un jauniešu sportu, un augstu sasniegumu sportu.

15. EIROPAS JAUNATNES OLIMPIĀDĒ BAKU NO LATVIJAS STARTĒS 34 SPORTISTI

Eiropas Jaunatnes Olimpiāde notiek katru otro gadu un šoreiz labākos jaunos sportistus no visas Eiropas uzņems Azerbaidžānas galvaspilsēta Baku, kur pirms četriem gadiem risinājās I Eiropas Spēles. Latvija, šajā jauniešu sporta festivālā, būs pārstāvēta ar plašu komandu – 34 sportistiem, kuri piedalīsies septiņos no desmit Olimpiādes sacensību programmā iekļautajiem sporta veidiem.

Biķerniekos norisināsies aizraujošas spīdveja sacensības

Sestdien, 13. jūlijā, Biķernieku spīdveja stadionā notiks Baltijas spīdveja līgas 2. posma sacensības spīdvejā jauniešiem. Šogad šīs ir otrās Baltijas spīdveja līgas sacensības, kurās piedalās Rīgas spīdveja kluba "Auseklis" jaunie spīdvejisti – Ričards Ansviesulis, Rūdolfs Sproģis un Kristers Lumanis.

Liepiņš izcīna otro vietu Austrijas tūres posmā un pārņem vadību kopvērtējumā

Svētdien augsto otro vietu Austrijas daudzdienu velobrauciena pirmajā posmā izcīnīja Beļģijas komandas "Wallonie – Bruxelles" komandas un Latvijas izlases šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš, kurš pārņēmis vadību arī sacensību kopvērtējumā.