Ziņas | Sports


Aicina uz bezmaksas hokeja spēli: HS "RĪGA" – HK "Kurbads"

Sestdien, 13. janvārī HS "RĪGA" aizvadīs kārtējo "Optibet Hokeja līgas" regulārās sezonas spēli, savā laukumā sacenšoties ar pašreizējiem Latvijas čempioniem HK "Kurbads" hokejistiem.

Porziņģis tēmēs uz divām uzvarām divās agrajās spēlēs pēc kārtas

14 un 15. janvāra vakaros Kristaps Porziņģis un Ņujorkas "Knicks" aizvadīs divas spēles, kas abas sāksies Latvijas līdzjutējiem daudz parocīgākā laikā nekā ierasti nakts vidū. Vakarā 22:00 svētdien Porziņģis sacentīsies ar "Pelicans" zvaigznēm, bet pirmdien tajā pašā laikā gaidāma spēle pret Bruklinas "Nets", un "Betsafe" bukmeikeri divas uzvaras uzskata par reāli gūstamu panākumu.

Latvijas badmitnona fedeŗacija kā pirmā pievienojas valsts programmai "3+ Ģimenes karte"

Latvijas badmintona federācija ir pirmā no Latvijas sporta federācijām, kas pievienojusies valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm "3+ Ģimenes karte", kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Turpmāk bērni no daudzbērnu ģimenēm saņems Latvijas badmintona federācijas spēlētāju licences bezmaksas, kā arī saņems 50% atlaide no dalības maksas Latvijas badmintona reitinga turnīros.

Mēnesis līdz rallijam Sarma 2018 – uzsākta dalībnieku reģistrācija

Līdz rallijam Sarma 2018 atlicis vien mēnesis, un līdz ar oficiālo dokumentu publicēšanu ir uzsākta arī dalībnieku reģistrācija Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu, kā arī Latvijas rallijsprinta un vēsturisko automobiļu kausa otrajam posmam, kas Gulbenes novada ceļus pieskandinās 10. februārī.

30 dienas līdz olimpiskajām spēlēm – būtiskākais, lai tās skatīties būtu īpaši aizraujoši

Tieši 30 dienas pirms olimpisko spēļu sākuma, Lattelecom, kopā ar olimpisko sporta veidu pārstāvjiem un sporta komentētāju Anatoliju Kreipānu, apkopoja galveno, ko vērts zināt, lai olimpiskās spēles vērot būtu vēl aizraujošāk. Savos ieteikumos dalījās kamaniņu, kērlinga, snovborda, kalnu slēpošanas un biatlona disciplīnas pārstāvji, iepazīstinot ar aktualitātēm šajās disciplīnās. Šogad tieši Lattelecom Interaktīvās TV un Shortcut klientiem būs plašākās iespējas sekot līdzi olimpiskajām spēlēm – piecos Eurosport kanālos HD kvalitātē.

Īsteno savu gada sportisko mērķi kopā ar Sportland

Tev ir padomā šim gadam kāds pilnīgi traks, aizraujošs, jautrs un izaicinājumiem pilns sportiskais mērķis? Ik pa laikam acu priekšā iemirdzas uzvaras gandarījums, kādu izjustu, ja sasniegtu to? Piedalies konkursā un kļūsti par vienu no pieciem, kuram skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija sadarbībā ar Sportland sniegs atbalstu mērķa īstenošanai.

Izsludina konkursu par finansiālu atbalstu pasaules un Eiropas čempionātu organizēšanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu par finansiālu atbalstu pasaules un Eiropas čempionātu sacensību organizēšanai Rīgā, lai sekmētu augsta līmeņa sacensību norisi Rīgas pilsētā. Konkursā aicinātas piedalīties Latvijā atzītās Nacionālās sporta federācijas, kas organizē augsta līmeņa sacensības.

Izveidota Baltijā pirmā eSporta līga Latvijas, Lietuvas un Igaunijas labāko komandu cīņa noslēgsies maijā ar EXPO

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Lattelecom un viena no vadošajām eSporta organizācijām Baltijā GOEXANIMO ir apvienojuši spēkus un izveidojuši Baltijas eSporta līgu (BESL PRO), kas ir pirmais šāda līmeņa eSporta pasākums reģionā. Pirmajā sezonā komandas, kas dalībai līgā var pieteikties līdz 4. februārim, sacentīsies divās pasaulē un Baltijā populārākajās disciplīnās: League of Legends un Counter-Strike: Global Offensive.

Brieža boksa cīņu ar Usiku varēs skatīties kafejnīcās, viesnīcās un restorānos, kuras būs iegādājušās attiecīgo licenci

Tuvojoties grandiozam notikumam sportā – boksa cīņai starp Mairi Briedi un Oleksandru Usiku, kura šī gada 27. janvārī tiks ekskluzīvi translēta tiešraidē, biedrība "Par legālu saturu" aicina komersantus atcerēties, ka šī sporta notikuma rādīšanai publiskā telpā ir nepieciešams iegādāties licenci no cīņas translācijas oficiālā nodrošinātāja.

Aktuālās ziņas