Tiks atjaunots regulārais starptautiskais autobusa reiss starp Tartu un Rīgu

Sākot no 8. jūlija ar Lux Express var katru rītu plkst. 6:25 doties no Tartu uz Rīgu un vakarā plkst. 18:45 atpakaļ. Autobuss abos virzienos apstājas arī Valgā.

Pēc Lux Express starptautiskā biznesa vadītāja Raita Remmela teiktā, tiks atjaunota autobusu līnija ar galapunktu Rīgas lidostā. „Iespēja ērti nokļūt lidostā „Rīga” padara braucienu uz lidostu „Rīga” ievērojami patīkamāku un bez stresa cilvēkam, kurš sāk ceļojumu no Tartu vai Dienvidigaunijas, nekā to darīt caur Tallinu vai ar personīgo transportu.”

No rīta autobuss, kas izbrauc no Tartu, Rīgā ierodas plkst. 10:20, kas nozīmē, ka atiešanas laiki ir ļoti piemēroti arī vienas dienas izbraucienam uz Latvijas galvaspilsētu. „Pa to laiku jūs varēsiet atklāt Rīgu no dažādajām pusēm, bet, ja vēlaties, Jūs noteikti atradīsiet aktivitātes vairākām dienām. Turklāt autoostas tuvuma jūs varat doties braucienā ar vilcienu tieši uz Latvijas vasaras kūrortu - Jūrmalu, kas nozīmē, ka Dienvidigaunijai paveras jauna un ērta iespēja doties brīvdienās pie dienvidu kaimiņiem,” atzīmēja Remmels.

Sākotnēji reisi starp Tartu un Rīgu ir plānoti līdz vasaras beigām, taču, ja būs pieprasījums, līnija var būt atvērta visu gadu. „Maršruts Tartu-Rīga ir tieši saistīts ar mūsu izlidošanu uz Krieviju, lai pasažieri varētu nokļūt no Rīgas caur Tartu uz Sanktpēterburgu vai Maskavu. Tā kā austrumu robeža nezināmu laiku paliks slēgta, mēs ceram, ka starp Rīgu un Tartu būs pietiekami daudz pasažieru pat bez iespējas turpināt braucienu uz austrumiem,” piebilda Remmels.

Populārākais no Lux Express starptautiskajiem reisiem pēc ārkārtas situācijas ir maršruts Tallina-Rīga, kam seko autobusu līnija starp Rīgu un Viļņu. „Maršrutā Viļņa – Varšava, kas pirms divām nedēļām tika atvērts pēc ārkārtas situācijas, pasažieri ir sākuši aktīvāk ceļot, taču starptautiskajā biznesā atjaunošanās līdz pirms ārkārtas stāvokļa līmenim var aizņemt pat ilgāku laiku, nekā gaidīts. Mēs ceram, ka cilvēki arvien vairāk dod priekšroku ērtam, bez stresa un videi draudzīgam autobusu transportam starp pilsētām. Tādā veidā mēs varam piedāvāt arī vairāk maršrutu un elastīgākas ceļošanas iespējas,” atzīmēja Remmels.

Autobusa reiss Rīga-Tartu no Rīgas starptautiskās autoostas atiet 18.45 un Tartu autoostā ierodas 22.45. Autobusa reiss Tartu-Rīga no Tartu autoosta atiet 6.25 un Rīgas starptautiskajā autoostā ierodas 10:50.

“Lux Express”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums