Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi Miera un Matīsa ielās

Sakarā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 22.augusta līdz 24.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 metru garā posmā no Brīvības ielas un Matīsa ielā , 50 metru garā posmā no Brīvības ielas.

Slēgs satiksmi "Rīga Retro 2018"parādes brauciena laikā

Saistībā ar "Rīga Retro 2018" ikgadējo parādes braucienu 18.augustā pa maršrutu: Rīgas Motormuzejs–Sergeja Eizenšteina iela – Šmerļa iela – Brīvības gatve – Brīvības iela – Kalpaka bulvāris, no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kalpaka bulvāra posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Elizabetes ielai.

Sakarā ar izstādes demontāžu Doma laukumā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar "United Buddy Bears Riga 2018" demontāžu no 22.augusta plkst. 20.00 līdz 24.augusta plkst. 24:00 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Doma laukumā, Herdera laukumā un Bīskapa gātē.

Ierobežos satiksmi Tērbatas ielas posmā

Saistībā ar veikala atklāšanas pasākumu 17.augustā no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām izsniegtām atļaujām) Tērbatas ielā, 20 metrus garā posmā pie ēkas Tērbatas ielā 2c.

Ierobežos satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielā

Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietas remontdarbiem no 22.augusta līdz 25.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā pie sabiedriskā transporta pieturvietas "Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris".

Slēgs satiksmi Rīdzenes ielā

Saistībā ar ēkas rekonstrukcijas darbiem Vaļņu ielā 47 no 26.augusta līdz 25. februārim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīdzenes ielā, posmā no 13. janvāra ielas līdz ēkai Vaļņu ielā 47.

Slēgs satiksmi Vagonu ielā

Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no 21.augusta līdz 24.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Vagonu ielā, posmā un virzienā no Pērnavas ielas līdz ēkai Vagonu ielā 36.

Slēgs satiksmi Stagaru ielā

Saistībā ar kanalizācijas tīklu pārbūves darbiem Stagaru ielā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme no 20.augusta līdz 26.oktobrim, posmā no Ķemmdziju ielas līdz ēkai Stagaru ielā 3.

Rīgas svētku laikā būtiski ierobežos satiksmi

Rīgas svētku laikā tiks būtiski ierobežota satiksme pilsētas centra ielās. Jau no 16. augusta plkst. 5.00 līdz 20. augusta plkst. 15.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai (arī velorikšas, elektromobiļi un zirgu pajūgi).

Īslaicīgi slēgs satiksmi Merķeļa ielas posmos, kā arī Arhitektu un Inženieru ielā

Saistībā ar asfalta ieklāšanu 14. augustā no plkst. 00.40 līdz plkst. 5.00 tiks slēgta satiksme Merķeļa ielā, posmā no Marijas ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles