Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Salaspils ielā

Sakarā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 19. septembra līdz 19. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme (viena braukšanas josla katrā virzienā) Salaspils ielas posmā no Slāvu ielas līdz sabiedriskā transporta pieturvietai "Ķengarags" saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmām.

Slēgs transportlīdzekļu satiksmi Līves ielā 18. un 19. septembrī

Sakarā ar ūdensvada un kanalizācijas pieslēguma darbiem 18. un 19. septembrī tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Līves ielā 10A. Par darbu veikšanu atbild SIA "AJOR".

Par satiksmi FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma laikā

Sakarā ar FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta posma "Neste World RX of Latvia" norisi ņemt vērā, ka no 16. septembra plkst. 7.00 līdz 17. septembra plkst. 18.00 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm un operatīvo transportu):
- Biķernieku ielas abās pusēs posmā no Ieriķu ielas līdz Sergeja Eizenšteina ielai;
- Sergeja Eizenšteina ielā 50 metrus garā posmā pirms un pēc iebrauktuvēm (divām) Biķernieku kompleksās sporta bāzes teritorijā;
- Šmerļa ielas posmā no iebrauktuves Kinostudijā līdz Sergeja Eizenšteina ielai.

Satiksmes ierobežojumi Kanādas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā

Sakarā ar Kanādas parlamenta priekšsēdētāja Džordža Fērija (Georga J.Furey) vizīti tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

Slēgs satiksmi Ērgļu ielas posmā

Sakarā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem 13. un 14. septembrī no plkst. 9.00 līdz 16.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ērgļu ielas posmā no A. Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Ierobežos satiksmi Baznīcas ielas posmā

Sakarā ar siltumtīkla būvniecības darbiem no 11. līdz 30. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Baznīcas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Lāčplēša ielai.

Pasākuma laikā slēgs satiksmi Hospitāļu un Ierēdņu ielas posmā

Sakarā ar publisku pasākumu "Hospitāļu ielas svētki" svētdien, 10. septembrī no plkst. 14.30 līdz 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Hospitāļu ielas posmā no Zirņu ielas līdz Ieroču ielai un Ierēdņu ielas posmā no Hospitāļu ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības centra "Rimi Valdemārs" stāvvietā.

Ierobežos satiksmi Deglava un Ilūkstes ielas krustojumā

Sakarā ar siltumtīkla būvniecības darbiem no 11. līdz 18. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielas un Ilūkstes ielas krustojumā.

Pasākuma laikā slēgs satiksmi Peldu ielas posmā

Sakarā ar publisku pasākuma "Peldu ielas ražas svētki" no 8. septembra plkst. 19.00 līdz 10. septembrim plkst. 3.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Peldu ielas posmā no nama Nr.17 līdz ēkai Nr.21

Ierobežos satiksmi Viestura prospekta posmā

Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 11. septembra līdz 8. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Viestura prospekta posmā un virzienā no ēkas Nr.35 līdz ēkai Nr.16.

Aktuālās ziņas