Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Slēgs satiksmi Sīmaņa ielas posmā

Sakarā ar kanalizācijas tīkla cauruļvadu remontu no 24. līdz 30. novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Sīmaņa ielas posmā un krustojumā no Alekša ielas līdz Duntes ielai.

Slēgs satiksmi Jūrkalnes ielas posmā

Sakarā ar ielu segumu atjaunošanas darbiem 23. un 24. novembrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jūrkalnes ielas posmā un krustojumā no Irlavas ielas līdz Apuzes ielai.

Rīt uz valsts ceļiem satiksmes uzraudzību sāks 12 jaunie Valsts policijas pārvietojamie fotoradari

No rītdienas, 21.novembra, papildus stacionārajiem fotoradariem, tiks uzsākta ceļu satiksmes uzraudzība ar Valsts policijas 12 jaunajiem pārvietojamajiem fotoradariem. Tie uz Latvijas ceļiem tiks uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība.

Slēgs satiksmi Ūdensvada ielā

Sakarā ar kabeļu tīkla būvniecību no 21. līdz 24. novembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ūdensvada ielā pie Peldu ielas.

Slēgs satiksmi Mazirbes ielā

Sakarā ar būvniecības darbiem no 21. novembra līdz 6. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mazirbes ielā.

Par satiksmi filmēšanas laikā Vecrīgā

Sakarā ar Rīgas reklāmas kampaņas "Rīga pirms 100 gadiem" filmēšanu Doma laukumā un Jēkaba ielas un Smilšu ielas krustojumā tiks noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:

Festivāla "Staro Rīga" skrējiena laikā būs slēgta pieturvieta "Elizabetes iela"

"Rīgas satiksme" informē, ka 19. novembrī, saistībā ar festivāla "Staro Rīga" skrējienu, no aptuveni plkst. 18:00 līdz pasākuma beigām būs slēgta 1., 19., 24. maršruta trolejbusa un 2., 24. maršruta autobusa pieturvieta "Elizabetes iela" (Kalpaka bulvāris).

18. novembra svinīgo pasākumu laikā Rīgā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp transportlīdzekļiem slēgs 11

Valsts svētku svinīgo pasākumu laikā nedēļas nogalē Rīgā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi.

Ierobežos satiksmi "Staro Rīga" skrējiena laikā

Sakarā ar festivāla "Staro Rīga" skrējienu svētdien, 19. novembrī no plkst. 19.00 līdz 20.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme skrējiena maršrutā un to šķērsojošajās ielās. Skrējiena maršruts: Kongresu nams – Kalpaka bulvāris (viena josla) – Elizabetes iela – Rūpniecības iela (līdz Hanzas ielai) – Valkas iela – Vīlandes iela – Elizabetes iela – Kronvalda parks. Satiksme pakāpeniski tiks ierobežota jau no plkst. 18.00.

Par satiksmi Marijas ielā no 14. novembra līdz 8. decembrim

Sakarā ar ūdensvada tīkla remontdarbiem no 14. novembra līdz 8. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielas labajā braukšanas joslā, posmā no Merķeļa ielas līdz Raiņa bulvārim saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu.

Aktuālās ziņas