Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Līgo svētku pasākumu laikā

Saistībā ar pasākuma "Līgo, Rīga! Līgo, Latvija" norisi Rīgā no 19.jūnija plkst. 23.00 līdz 25.jūnija plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (arī alus velosipēda, velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme):

Ierobežos satiksmi Miera ielā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem līdz 29.jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Miera ielā, 50 m garā posmā no Brīvības ielas.

CSDD darba laiki vasaras saulgriežu dienās

Informācija par CSDD klientu apkalpošanas centru darba laikiem 2018.gada vasaras saulgriežu dienās:

Ierobežos satiksmi Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica" laikā

Saistībā ar Starptautiskā folkloras festivāla "Baltica" atklāšanu no 15.jūnija plkst. 20.00 līdz 17.jūnija plkst. 2.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Ierobežos satiksmi Īrijas prezidenta vizītes laikā

Saistībā ar Īrijas prezidenta Maikla Daniela Higinsa ar pavadošo delegāciju valsts vizīti Latvijā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi.

Skanstes ielas nakts brauciena laikā ierobežos satiksmi

Saistībā ar Skanstes ielas nakts braucienu no 16. jūnija plkst. 9.00 līdz 17. jūnija plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme:

Bruņinieku ielas posmā ierobežos satiksmi

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 16. jūnija plkst. 7.00 līdz 20. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielas posmā no Tērbatas ielas līdz Brīvības ielai.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Maskavas ielā 257

Saistībā ar būvniecības darbiem no 14. jūnija līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Maskavas ielā 257.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Elizabetes ielā 103

Saistībā ar torņa celtņa montāžas darbiem no 25. jūnija līdz 27. jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Jaunpils ielā 26

Saistībā ar ielas rekonstrukcijas darbiem no 18. jūnija līdz 22. jūnijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jaunpils ielā, pie ēkas Jaunpils ielā 26.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana