Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Vecrīgā reklāmas klipa filmēšanas laikā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Pagarināti satiksmes ierobežojumi pie ēkas Ropažu ielā 6

Pagarināti satiksmes ierobežojumi saistībā ar kanalizācijas kolektora avārijas remontdarbiem Ropažu ielā 6.

Atklās satiksmei dzelzceļa pārbrauktuvi zem Brasas pārvada

Trešdien, 11.decembrī, plkst.5.00 satiksmei tiks atklāta divvirziena dzelzceļa pārbrauktuve zem Brasas pārvada, kas savienos Kluso ielu ar Gaujas ielu.

Ierobežos satiksmi Baltijas Ministru padomes premjerministru sanāksmes laikā

Saistībā ar Baltijas Ministru padomes premjerministru formālo sanāksmi 6. decembrī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:

Lāču un Straumes ielas posmos slēgs satiksmi

Saistībā ar ūdensvada būvniecības no 6. decembra līdz 20. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lāču ielā, posmā no Upes ielas līdz Invalīdu ielai, un Straumes ielā, posmā no Invalīdu ielas.

Skanstes ielā ierobežos satiksmi

Saistībā ar autotransporta novietošanu 30. novembrī, 4., 17. un 26. decembrī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Skanstes ielā, posmā un virzienā no Mālpils ielas līdz Jāņa Dikmaņa ielai.

Slēgs satiksmi pie ēkas Ropažu ielā 6

Saistībā ar kanalizācijas kolektora avārijas remontdarbiem no 3. decembra plkst. 00.00 līdz 10. decembra plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju) Ropažu ielā, pie ēkas Ropažu ielā 6.

Ierobežos satiksmi Satekles un Elizabetes ielas krustojumā

Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem no 3. decembra līdz 6. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Satekles ielas un Elizabetes ielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Slovākijas premjerministra vizītes laikā

Saistībā ar Slovākijas premjerministra Petera Pelegrinī oficiālo vizīti Latvijā tiks ierobežota satiksme vairākās Rīgas ielās.

Ierobežos satiksmi Lietuvas un Igaunijas amatpersonu vizītes laikā

Saistībā ar Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja Viktoras Pranckietis un Igaunijas Republikas priekšsēdētāja Henn Polluaas darba vizīti Latvijā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākās Rīgas ielās.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli