Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Riharda Vāgnera ielas posmā ierobežos satiksmi

Saistībā ar filmas "Kur vedīs ceļš" filmēšanu no 26. augusta plkst. 8.00 līdz 28. augusta plkst. 21.00 un no 31. augusta plkst. 8.00 līdz 1. septembra plkst. 21.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Riharda Vāgnera ielas labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Gleznotāju ielai.

Slēgs satiksmi Antenas ielas posmā

Saistībā ar pasākuma "Tehniskās apskates nakts" rīkošanu 25. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 23.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Antenas ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz izbrauktuvei no tehniskās apskates teritorijas.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Lāčplēša ielā 25

Saistībā ar būvdarbiem no 23. augusta līdz 20. septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.

Ierobežos satiksmi Rātslaukumā un Kaļķu ielā

Saistībā ar pasākumu par godu "Baltijas ceļa" 30. gadadienai 23. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Rātslaukumā un Kaļķu ielā, posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Baltijas ceļa atceres pasākumu laikā ierobežos satiksmi Lucavsalā

Saistībā ar Baltijas ceļa trīsdesmitgades atceres pasākumiem no 21. augusta līdz 24. augustam tiks ierobežota satiksme Lucavsalā.

Slokas ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar ceļa seguma atjaunošanas darbiem no 21. augusta līdz 27. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Slokas ielā, pie zemes gabala Slokas ielā Nr.86.

Krišjāņa Valdemāra ielas posmā ierobežos satiksmi

Saistībā ar remontdarbiem no 19. augusta līdz 20. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā, posmā no Oskara Kalpaka bulvāra līdz Zirņu ielai.

Ierobežos satiksmi Indijas viceprezidenta vizītes laikā

Saistībā ar Indijas viceprezidenta M.Venkaia Naidu ar pavadošo delegāciju vizīti Latvijā 19. un 20. augustā tiks ierobežota satiksme vairākās Rīgas ielās.

Slēgs satiksmi pie ēkas Mednieku ielā 7

Saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem 17. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 18.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Mednieku ielā, pie ēkas Mednieku ielā 7.

Valkas ielas posmā slēgs satiksmi

Saistībā ar ūdensvada pārbūves darbiem no 20. augusta līdz 23. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Valkas ielā, posmā no Ausekļa ielas līdz Veru ielai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli