Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Albānijas Eiropas un ārlietu ministra vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar Albānijas Eiropas un ārlietu ministra Ditmira Bušati oficiālo vizīti Latvijā no 20.februāra plkst. 21.00 līdz 21.februāra plkst. 9.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) pie ēkas Jēkaba ielā 24.

Ierobežos satiksmi Ata un Vagonu ielā

Saistībā ar rekonstrukciju no 21.februāra līdz 14.jūlijam Ata ielā un Vagonu ielā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja Viktora Pranckieša darba vizīti Latvijā no 19.februāra plkst. 7.00 līdz plkst. 19.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) Amatu ielas abās pusēs un stāvlaukumā pie Lielās Ģildes.

Ierobežos satiksmi Elijas ielas posmā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūvi no15.februāra līdz 23.martam Elijas ielā, posmā no Turgeņeva ielas līdz Jēzusbaznīcas ielai tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.

Lielbritānijas un Ziemeļīrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja vizītes laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāja Džona Berkova oficiālo vizīti Latvijā 14.februārī tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot ar speciālām caurlaidēm) šādās vietās:

Ierobežos satiksmi Elijas ielā

Saistībā ar kanalizācijas pārbūvi no 8.februāra līdz 10.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme vairākos Elijas ielas posmos:

Ierobežos satiksmi Doma laukumā un Pils ielā

Saistībā ar spēlfilmas "Homo Novus" filmēšanu 6.februārī no plkst. 4.00 līdz plkst.16.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Doma laukumā un Pils ielā, posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam.

CSDD turpina bezmaksas ziemas drošas braukšanas konsultācijas Biķernieku trasē

Ņemot vērā cilvēku interesi un atbilstošus laika apstākļus, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) turpina ikvienam autovadītājam piedāvāt bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Pieteikšanās konsultācijām Biķernieku trasē, zvanot uz tālruni 20777222 (darba dienās no plkst. 9:00-17:00).

Ierobežos satiksmi Maskavas ielā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 4. februāra līdz 4. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielā, pie ēkas Maskavas ielā 257.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Cēsu ielā 9

Saistībā ar kanalizācijas izbūvi no 5. februāra līdz 14. februārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme pie ēkas Cēsu ielā 9.

Aktuālās ziņas