Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Ierobežos satiksmi Daugavgrīvas ielas posmā

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvi no 25. aprīļa līdz 3. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielā, posmā no Pulka ielas līdz Mazajai Ūdens ielai.

Ierobežos satiksmi Jaunciema gatves posmā

Saistībā ar rakšanas darbiem no 25. aprīļa līdz 23. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jaunciema gatvē, posmā no Arāju ielas līdz pagriezienam uz Carnikavu (P1), darbus veicot pa posmiem.

Slēgs satiksmi pie ēkas Elizabetes ielā 103

Saistībā ar torņa celtņa demontāžas darbiem no 3. maija līdz 5. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielā, pie ēkas Elizabetes ielā 103.

Slēgs satiksmi uz Brasas tilta virzienā uz centru

Saistībā ar remontdarbiem no 24. aprīļa līdz 20. augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā transporta) uz Brasas tilta virzienā uz pilsētas centru.

Latvijas Spēļu biznesa asociāciju vadīs tās ilggadējais padomnieks Arnis Vērzemnieks

Par Latvijas Spēļu biznesa asociācijas (LSBA) prezidentu ievēlēts Arnis Vērzemnieks, kurš iepriekš vairākus gadus LSBA strādājis par padomnieku komunikācijas un interešu pārstāvniecības jautājumos. A. Vērzemniekam ir ilggadēja pieredze publisko attiecību un interešu pārstāvniecības jomā.

Slēgs satiksmi Torņakalna ielas posmā

Saistībā ar būvniecības darbiem no 23. aprīļa līdz 12. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Torņakalna ielā, pie Ojāra Vācieša ielas virzienā uz Vienības gatvi.

Lieldienu pasākuma laikā atļaus novietot automašīnas Brīvības gatvē

Saistībā ar Lieldienu pasākumu 21. aprīlī un 22. aprīlī tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam, un Brīvības gatvē, posmā un virzienā no Berģu ielas līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Ierobežos satiksmi Krasta ielas posmā

Saistībā ar remontdarbiem no 15. aprīļa līdz 13. jūlijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielā, posmā no Salu tilta līdz Ogres ielai.

Marijas ielas posmā ierobežos satiksmi

Saistībā ar ūdensvada remonta darbiem no 16. aprīļa plkst. 00.01 līdz 17. aprīļa plkst. 15.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielā, posmā no Merķeļa ielas līdz Dzirnavu ielai.

Ierobežos satiksmi pie ēkas Lāčplēša ielā 25

Saistībā ar būvdarbiem no 16. aprīļa līdz 15. jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli