Ziņas | Latvija | Satiksme un ierobežojumi


Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Lejas ielas posmā

Saistībā ar filmas "Sarkanais mežs" filmēšanu no 23. aprīļa plkst. 14.00 līdz 24. aprīļa plkst. 8.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Lejas ielas posmā no Kazarmu ielas līdz Ieroču ielai.

Vairākās Rīgas centra ielās ierobežos satiksmi Norvēģijas kroņprinča vizītes laikā

Saistībā ar Viņa Karaliskās Augstības Norvēģijas kroņprinča Hokona un Viņas Karaliskās Augstības kroņprinceses Metes Māritas ar pavadošo delegāciju oficiālo vizīti Latvijā 22. aprīlī no plkst. 21.00 līdz plkst. 23.00 un 23. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00, un 24. aprīlī no plkst. 7.00 līdz plkst. 10.30 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Teātra ielas abās pusēs, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Vaļņu ielai.

Ierobežos satiksmi Firsa Sadovņikova ielā

Saistībā ar asfalta seguma atjaunošanas darbiem no 23. aprīļa līdz 28. aprīlim un no 2. maija līdz 5. maijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Firsa Sadovņikova ielas posmā no Jēkabpils ielas līdz Katoļu ielai.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi vairākās Rīgas centra ielās

Saistībā ar filmas "Hero" filmēšanu no 21. aprīļa līdz 26. aprīlim tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās Rīgas ielās:

Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatvē

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju Jūrmalas gatvē no 19. aprīļa līdz 29. jūnijam un no 9. jūlija līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatvē, posmā no Slokas ielas līdz apgriešanās vietai Imantas virzienā.

Ierobežos satiksmi Augusta Deglava ielas un Augšielas krustojumā

Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no 21. aprīļa plkst. 23.50 līdz 23. aprīļa plkst. 5.00 un no 27. aprīļa plkst. 23.50 līdz 2. maija plkst. 5.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augusta Deglava ielas un Augšielas krustojumā.

Ierobežos satiksmi Buļļu ielā

Saistībā ar komunikāciju izbūvi no 20. aprīļa plkst. 10.00 līdz 23. aprīļa plkst. 16.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Buļļu ielas posmā no Saldus ielas līdz Dzegužu ielai virzienā uz pilsētas centru.

Ierobežos satiksmi Salaspils ielas posmā

Saistībā ar daudzfunkcionālā centra "Akropole" būvniecības darbiem no 17. aprīļa līdz 18. maijam tiks ierobežota gājēju satiksme Salaspils ielas posmā no Slāvu ielas līdz sabiedriskā transporta pieturvietai "Ķengarags".

Ierobežos satiksmi pie ēkas Zalves ielā 46a

Saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 17. aprīļa līdz 18. aprīlim pie ēkas Zalves ielā 46a tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu 17. aprīlī no plkst. 9.00 līdz plkst.14.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana pie ēkas Grēcinieku ielā un Kungu ielas labajā pusē, posmā no Peldu ielas līdz Mārstaļu ielai.

Aktuālās ziņas