Cilvēks slimo, palīdzēt nav kam – SLP nelaimē neatstās

Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldēs sociālās palīdzības nodaļā pie sociālā darbinieka griezās kliente ar lūgumu piešķirt materiālo palīdzību medikamentu iegādei, izskaidrojot situāciju tika konstatēts, ka kliente ir pensionāre, saņem nelielu pensiju, apmaksājot komunālos rēķinus nepietiek līdzekļu iegādāties nepieciešamos medikamentus veselības stāvokļa uzlabošanai un uzturēšanai. Klientei ir meita, bet līdzekļu trūkuma dēļ atbalstīt māti nevar, jo viena audzina bērnus.

Izklausoties klientes situāciju, pārbaudot personas datus un ienākumus, sniegtās receptes nepieciešamo medikamentu iegādei un ģimenes ārsta izsniegto izziņu par klientes veselības stāvokli tika pieņemts iesniegums, kurā lūgts piešķirt materiālo palīdzību medikamentu iegādei.

Tika veikta dzīves apstākļu apsekošana, lai konstatētu, ka klientei tiešām ir nepieciešama materiālā palīdzība.

Iesniegums tika sagatavots izskatīšanai Daugavpils domes materiālo pabalstu piešķiršanas komisijā, komisijas locekļi izklausījās klientes situāciju un piešķīra izņēmumu kārtā materiālo palīdzību medikamentu iegādei. Pēc medikamentu iegādes kliente sniedza apliecinošos čekus no aptiekas par medikamentu iegādi.

Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde

     
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  esta