Šodien tiks dots starts "Tele2" pasaules sarunu rekordam

Mediju pārstāvji un visi interesenti ir aicināti uz "Tele2 Pasaules sarunu rekorda" fināla pasākumu, kas notiks šodien, 9.martā, plkst. 15:30 tirdzniecības parkā "Alfa" (pie informācijas centra), Rīgā. Pasākumu vadīs aktieris Andris Bulis, un tā ietvaros tiks dots starts 5 dalībnieku pāriem, kuri ar "Tele2" atbalstu centīsies uzstādīt jaunu pasaules rekordu par garāko telefonsarunu.

Lai pārspētu pašreizējo Ginesa Pasaules rekordu, dalībniekiem vajadzēs sarunāties vairāk nekā 43 stundas 8 minūtes un 55 sekundes. Kopējais balvu fonds ir 10 000 latu.

"Tele2 pasaules sarunu rekorda" uzstādīšana norisināsies no 9. līdz 11.martam t/p "Alfa", Rīgā. To varēs vērot klātienē no plkst. 10:00-22:00, kā arī tiešraidi skatīties internetā http://www.sarunurekords.lv.

Dalībnieki, kuri centīsies uzstādīt jaunu Ginesa Pasaules sarunu rekordu, ir četri pāri no Latvijas un viens no Lietuvas: jelgavniece Tatjana Fjodorova (23 gadi) un rīdzinieks Leonīds Romanovs (31), rīdzinieki Patriks Zvaigzne (22) un Kristaps Štāls (28), rīdzinieces Zanda Seņkova (20) un Anete Šica (20), rīdzinieki Toms Bļodnieks (22) un Renārs Astra (21), kā arī lietuvieši Jevgenijus Tiurinas (46) un Robert Jacek Nadtočij (48).

Leonīds Romanovs un Tatjana Fjodorova iepazinās internetā "Tele2" pasaules sarunu rekorda dēļ. Tatjana savā blogā paziņoja, ka meklē partneri rekorda uzstādīšanai un no visiem kandidātiem izvēlējās tieši Leonīdu. Leonīds ir skolotājs, Daugavpils teātra aktieris, kā arī mākslinieciskais redaktors. Tatjana ir studente un ārsta palīgs. Abiem ir kopīgs hobijs – kulinārija. Uzstādot rekordu un saņemot naudas balvu, Tatjana pabeigs mājas celtniecību vai dzīvokļa remontu, savukārt Leonīds plāno vest ģimeni ceļojumā.

Rīdzinieki Patriks Zvaigzne un Kristaps Štāls ir saistīti ar mākslu – Patriks ir gleznošanas privātpasniedzējs, savukārt Kristaps veido produktu dizainu un ir sociālās komunikācijas lektors. Iegūstot naudas balvu, Patriks atjaunos savu antīko Porsche, savukārt Kristaps brauks uz Zviedriju nirt Ziemeļjūrā un iemācīs to darīt arī savai mammai.

Zanda Seņkova un Anete Šica ir pazīstamas jau septiņus gadus. Zandai ir aktiermeistarības pieredze, viņa organizē pasākumus bērniem un palīdz producēt izrādes. Anete studē ekonomiku, vada aktiermeistarības nodarbības bērniem un nodarbojas ar improvizācijas mākslu. Tā kā abu meiteņu draugi bieži smejas par to, cik daudz un nepārtraukti abas runā, tad, piedaloties saruna rekorda uzstadīšanā, rīdzinieces gan sev, gan saviem draugiem vēlas pierādīt, ka viņas runā visvairāk no visiem cilvēkiem pasaulē. Iegūstot naudas balvu, abas dosies ceļojumā.

Toms Bļodnieks un Renārs Astra ir pazīstami trīs gadus un studē politikas zinātni. Abi nodarbojas ar sportu un kā vienu no saviem hobijiem min runāšanu. Jaunieši nolēmuši, ka daļu no iegūtās naudas balvas ziedos bērniem, kam nepieciešama palīdzība, bet pārējo – sadalīs un katrs izmantos, kā uzskatīs par pareizu tajā brīdī.

Dalībnieku pāris no Viļņas Jevgenijus Tiurinas un Robert Jacek Nadtočij uzzināja, ka Latvijā notiks mēģinājums uzstādīt pasaules sarunu rekordu un izlēma pieteikt savu dalību. Abi ir draugi jau 25 gadus, un rekorda uzstādīšanas laikā runās krievu valodā. Roberts raksta dzeju, savukārt Jevgenijus iet pārgājienos un katru nedēļu noskrien 10 km. Abi dalībnieki apgalvo, ka viņiem ir īpašas attiecības ar laiku, jo viņi prot to neskaitīt.

Lai iekļūtu "Tele2 pasaules sarunu rekorda" finālā, dalībniekiem bija jāpārvar trīs atlases kārtas. Kopumā vairāk nekā 1000 cilvēki pieteica savu dalību. Labāko anketu autori tika aicināti uz pusfināliem, kuri notika Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rīgā un Valmierā. Fināla atlases pēdējā kārtā iekļuva 33 dalībnieku pāri. Pagājušajā sestdienā, 3.martā, šie pāri apliecināja savas sarunas uzturēšanas prasmes aptuveni 2 stundu garumā. Par finālistiem kļuva 5 dalībnieku pāri, bet papildus vēl ir atlasīti rezervistu pāri, kas rekorda uzstādīšanā piedalīsies gadījumā, ja kāds no pamatsastāva pāriem tiks diskvalificēts.

"Tele2" ir uzslavētākais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā, kura pakalpojumus ir izvēlējušies lietot puse Latvijas iedzīvotāju. Kopš "Tele2" dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi pārsniedz 155 miljonus latu, un "Tele2" tīkls ir pieejams 99% iedzīvotāju.

Egita Māliņa
Tele2 sabiedrisko attiecību konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi