VID: aicinām piedalīties aptaujā par reģistrācijas pakalpojumiem


foto;plz.lv
Viens no biežāk lietotajiem Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumiem ir iedzīvotāju reģistrēšanās, piemēram, kādā no saimnieciskās darbības veidiem, nodokļu režīmiem, nodokļu atvieglojumiem un citiem mērķiem. Lai noskaidrotu, cik klientiem šis process ir ērts un saprotams, un kādi uzlabojumi tajā būtu veicami, VID šī gada septembrī veic elektronisku aptauju "Novērtē VID sniegtos reģistrācijas pakalpojumus!".

Plānots, ka aptauja norisināsies no šī gada 10. septembra līdz 23. septembrim. Saite uz aptaujas anketu tiks nosūtīta tiem īpaši atlasītiem VID klientiem, kuri pēdējo 12 mēnešu laikā ir izmantojuši kādu no VID pakalpojumiem, kas saistīti ar reģistrācijas procesu.

Taču vienlaikus aptaujā varēs piedalīties ikviens, kurš ir izmantojis šos pakalpojumus un vēlas izteikt viedoklis vai ieteikumi saistībā ar reģistrācijas procesu VID, aizpildot aptaujas anketu VID profilā sociālajās platformās “Facebook”, “Twitter”, “Instagram” un “LinkedIn”: https://www.visidati.lv/aptauja/1616052048/.

Aptauja ir anonīma, un iegūtie dati tiks analizēti tikai apkopotā veidā un izmantoti tikai pētījuma vajadzībām.

Aicinām piedalīties šajā aptaujā - anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 4–6 minūtes, taču sniegtās atbildes un ierosinājumi ļaus VID novērtēt un uzlabot sniegto reģistrācijas pakalpojumu kvalitāti. 

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību! Ja, aizpildot aptaujas anketu, rodas kādas neskaidrības vai problēmas, lūdzam rakstīt savu jautājumu uz VIDaptaujas@vid.gov.lv.

Valsts ieņēmumu dienests
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums