TOP 10 valstis, uz kurām visvairāk zvanīts Vecgada vakarā


foto;Newsyou
Lai arī mūsdienās arvien biežāk Jaungada apsveikumi tiek sūtīti, izmantojot sociālos tīklus un dažādas mobilās lietotnes, joprojām populāra ir arī tradīcija Vecgada vakarā sazvanīties ar saviem tuviniekiem un draugiem. Mobilo sakaru operatora "Tele2" apkopotie dati liecina, ka Vecgada vakarā visbiežāk zvanīts uz Lielbritāniju, Krieviju un Vāciju.

Aizvadītā gada pēdējā dienā pēc plkst. 21:00 Lielbritānijā, Krievijā un Vācijā dzīvojošie saņēmuši aptuveni 52% no visiem “Tele2” mobilajā tīklā reģistrētajiem izejošajiem zvaniem. Aiz TOP 3 valstīm seko Īrija, Lietuva, Baltkrievija, Norvēģija, Nīderlande, Igaunija un Ukraina.

Kopumā tika veikti zvani uz 74 dažādām pasaules valstīm. Ārpus Eiropas “Tele2” klienti visvairāk zvanīja uz ASV, Kanādu un AAE.

“Mobilās tehnoloģijas sniedz mums iespēju visdažādākajos veidos sazināties ar draugiem un tuviniekiem, lai kurā pasaules valstī viņi atrastos. Piemēram, viens mobilo sakaru lietotājs, zvanot no Latvijas uz ārzemēm, norunā aptuveni 30 minūtes mēnesī jeb vienu minūti dienā. Vienlaicīgi ” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts. “Pozitīvi vērtējama tendence, ka cilvēki svētkos vairāk laika pavada kopā ar ģimeni un draugiem, nevis viedtelefonā – gan Ziemassvētku, gan Vecgada vakarā bija par aptuveni 10% mazāks datu patēriņš telefonos nekā parastā dienā.”

Par Tele2

Tele2 ir mobilo sakaru līderis Latvijā – uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, Tele2 nodrošina vidēji ātrāko mobilo internetu Latvijā un 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. Tele2 ir daļa no Tele2 AB grupas un ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Tele2
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli