Aicina jūrmalniekus paust viedokli par gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus paust viedokli par SIA "Jūrmalas ūdens" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 15.novembrī plkst. 12.00 Jūrmalas pilsētas pašvaldības administrācijas ēkas zālē (1.stāvs), Jomas ielā 1/5, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 1,09 EUR/m³ apmērā, savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts – 1,78 EUR/m³. Tarifus plānots piemērot Jūrmalas pilsētā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. 

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “Jūrmalas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA “Jūrmalas ūdens” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Jūrmalas ūdens” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 14.novembrim, rakstot uz dace.burtniece@sprk.gov.lv vai zvanot 67097271. 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA “Jūrmalas ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/68f9

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums