Omniva: cilvēki Latgalē vēlas strādāt, bet sagaida adekvātu un taisnīgu atalgojumu


public. foto
Turpinot īstenot sociāli atbildīgu biznesa un cilvēkresursu vadības politiku, no 9. septembra Omniva ir atvērusi klientu apkalpošanas centra filiāli Rēzeknē. Neskatoties uz bažām par iespējamajām problēmām ar kvalificēta darbaspēka piesaisti, uzņēmums saskāries ar pārsteidzoši lielu vietējo interesi par iespējām strādāt uzņēmumā, kurš viņiem nodrošina līdzvērtīgu atalgojumu un sociālās garantijas kā Rīgā nodarbinātajiem speciālistiem.

“Neskatoties uz publiskajā telpā nereti izskanējušajiem skaidrojumiem par augsto bezdarba līmeni Latgalē, adekvāta un līdzvērtīgu darba nosacījumu piedāvājuma gadījumā interese ir milzīga. Vietējie iedzīvotāji labprāt vēlas strādāt, taču sagaida, ka potenciālais darba devējs būs taisnīgs un par līdzīgu amata pienākumu veikšanu nemaksās ievērojami mazāk speciālistam tikai tāpēc, ka viņš ģeogrāfiski strādā citur, nevis Rīgā,” norāda Omniva vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.

Kopumā konkurence uz vakancēm sasniedza vairākus desmitus cilvēku uz vienu amata vietu. Rēzeknes klientu apkalpošanas centrā strādājošie īstenos tieši tās pašas funkcijas kā Rīgā strādājošie darbinieki – apkalpos ienākošos klientu zvanus, e-pastus un ziņas sociālajos tīklos, kā arī sniegs aktuālo informāciju par sūtījumiem un citiem klientiem būtiskiem jautājumiem.

Omniva ir svarīgi saviem klientiem nodrošināt maksimāli ātru sūtījumu piegādi, tāpēc uzņēmumam jau šobrīd ir atvērti vairāki reģionālie sūtījumu apstrādes centri – Liepājā, Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā, Gulbenē un Jēkabpilī. Tajos kopumā ir nodarbināts 21 vietējais iedzīvotājs.

“Ņemot vērā pozitīvo pieredzi Rēzeknē, arī nākotnē vērtēsim iespējas īstenot daļu biznesa atbalsta funkciju ārpus reģioniem. Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas to ļauj darīt ērti un efektīvi. Aicinām arī citus uzņēmumus īstenot atbildīgu atalgojuma politiku ģeogrāfiskā ziņā, jo domāju, ka tas būtu labs impulss visas valsts ekonomiskās integritātes stiprināšanai,” uzsver B.Krauze-Čebotare.

Omniva arī iepriekš īstenojusi cilvēkresursu procesa vadības aktivitātes, kas balstītas uz dažādas vadības principiem, piemēram, nodarbinot Latvijā studējošos ārvalstu studentus, pensionārus, kā arī vasaras periodā nodrošinot darbu skolēniem. u.tml.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un nodrošina, sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 162 pakomāti, kas izvietoti 79 apdzīvotās vietās Latvijā.

 

SIA Omniva Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums