AS "TĪRĪGA" aicina "Rīgas apkaimju aliansi" uz tikšanos

Ņemot vērā biedrības "Rīgas apkaimju alianse" publiskos izteikumus, AS "Tīrīga" aicina biedrību uz tikšanos, lai viestu skaidrību un veicinātu vienotu izpratni par Rīgas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizācijas projekta ieviešanas gaitu un izdiskutētu neskaidros jautājumus.

Pārmaiņu process nebūt nenāk viegli! Vienmēr ir jautājumi, kas prasa plašākas diskusijas. Ņemot vērā ažiotāžu sabiedrībā, vēlamies klātienē izrunāt neskaidros jautājumus un viestu skaidrību par līgumu pārslēgšanas procesu. Mūsu mērķis ir tīra un sakārtota Rīgas pilsētvide, kur ikvienam rīdziniekam ir pieejams moderns un eiropeisks atkritumu apsaimniekošanas modelis, kas ietver daudz plašākas atkritumu šķirošanas iespējas, nekā tas bijis līdz šim,” norāda “Tīrīga” AS valdes priekšsēdētājs Guntars Levics.

Jau ziņots, ka saskaņā ar Rīgas pašvaldības atklātā konkursa rezultātiem, no 2019.gada 15.septembra Rīgā būs jauns atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošinās vienādus nosacījumus visiem iedzīvotājiem.

Līdzšinējo atkritumu apsaimniekošanas līgumi beidzas 14.septembrī -, tas nozīmē, ka atkritumu izvešana no 15.septembra tiks nodrošināta tiem iedzīvotājiem, kas ir pārslēguši jaunos līgumus. Proti, lai saņemtu pakalpojumu ir jābūt noslēgtam jaunam līgumam ar pašvaldības izvēlēto pakalpojuma sniedzēju, to nosaka Atkritumu apsaimniekošanas likums un Rīgas domes normatīvi akti. Pretējā gadījumā nevienam citam uzņēmumam nav tiesiska pamata izvest atkritumus - tas savukārt var radīt atkritumu haosu Rīgas ielās,” skaidro G.Levics.

Lai Rīgas iedzīvotājiem nodrošinātu ērtu pāreju un nepārtrauktu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma nodrošināšanu Rīgas pilsētā, “Tīrīga” aicina iedzīvotājus savlaicīgi pārslēgt līgumus, jo līdzšinējie līgumi beidzas 14.septembrī. Ikviena iedzīvotāja pienākums ir iesaistīties pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu ar pašvaldībā izvēlēto pakalpojuma sniedzēju, šajā gadījumā ar “Tīrīga”.

Saskaņā ar starptautiska publiskā iepirkuma rezultātiem no šā gada 15.septembra visā Rīgā atkritumu apsaimniekošanu sāks AS “Tīrīga”. AS “Tīrīga” publiskais partneris ir “Getliņi EKO”, kas nodrošina publiskās-privātās partnerības projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Savukārt privātais partneris ir SIA “CREB Rīga”, ko dalībai publiskās-privātās partnerības konkursā izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji – SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide”.

Maija Dulle-Sūniņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli