TĪRĪGA AS aicina Rīgas iedzīvotājus savlaicīgi noslēgt līgumus un laimēt videi draudzīgu elektroskūteri


Rīgas namu pārvaldnieks
Jau 15.septembrī saskaņā ar starptautiska publiskā iepirkuma rezultātiem visā Rīgā atkritumu apsaimniekošanu uzsāks "Tīrīga" AS. Uzņēmums turpina aktīvi gatavoties darba sākšanai Rīgā, lai normatīvajos aktos noteiktajos termiņos nodrošinātu rīdziniekam modernu un eiropeisku atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, tā ļaujot Rīgai ilgtermiņā kļūt par zaļāk domājošo visā Latvijā un Eiropā. Lai pāreja uz jauno apsaimniekošanas modeli ritētu raiti, "Tīrīga" AS aicina visus klientus nekavēties ar līgumu noslēgšanu. Visi Rīgas privātmāju iedzīvotāji, kas pārslēgs atkritumu apsaimniekošanas līgumu ar "Tīrīga" AS no 5.augusta līdz 31.augustam, automātiski piedalīsies loterijā, kurā tiks izlozēti trīs elektroskūteri.

Saskaņā ar starptautiska publiskā iepirkuma rezultātiem no šā gada 15.septembra visā Rīgā atkritumu apsaimniekošanu sāks AS “Tīrīga”. Uzņēmums turpina aktīvi gatavoties darba sākšanai Rīgā, lai normatīvajos aktos noteiktajos termiņos nodrošinātu rīdziniekam modernu un eiropeisku atkritumu apsaimniekošanas sistēmu.

Mūsu mērķis ir tīra Rīga, tāpēc jau no 15.septembra “Tīrīga” AS piedāvās jaunas un ērtas iespējas, kā šķirot atkritumus ikvienā mājsaimniecībā visā Rīgā, kā arī būs citi ieguvumi visiem iedzīvotājiem, tostarp jaunas, videi draudzīgas atkritumu savākšanas automašīnas, sakoptāka Vecrīga ar pazemes konteineriem un visiem iedzīvotājiem ērti pieejami atkritumu šķirošanas punkti. Arī tad, ja atkritumu šķirošana vēl nav kļuvusi par ieradumu, ir vērts sākt to darīt jau tagad, jo ieguvumu jutīs arī maciņš. Līdz ar atkritumu šķirošanu aicinām rīdziniekus domāt par vidi ilgtermiņā un ikdienā ietaupīt dabas resursus, piemēram, pārvietojoties ar videi draudzīgu transportu vai dodot lietām otro elpu,” aicina “Tīrīga” AS valdes priekšsēdētājs Guntars Levics.

“Tīrīga” AS aicina visus klientus savlaicīgi pārslēgt līgumus par atkritumu apsaimniekošanu – visi esošie līgumi spēku zaudēs 15.septembrī. Turklāt iespējams, ka pēdējās dienās pirms termiņa beigām līgumu slēgšana nenotiks raiti, jo klientu apkalpošanas centros iespējami sastrēgumi. Savlaicīga līgumu slēgšana ir svarīga arī no pakalpojumu pieejamības viedokļa. Tā, piemēram, ja atkritumu šķirošanas konteineru izvietošana būs pieteikta līgumā jau augustā, speciālos konteinerus varēs uzstādīt jau septembra otrajā pusē. “Tīrīga” AS arī atgādina, ka, šķirojot atkritumus, kopējo maksu par atkritumu apsaimniekošanu iespējams samazināt pat uz pusi.

Loterijā piedalās visi “Tīrīga” AS klienti - fiziskas personas, kas pārslēgs līgumu par atkritumu apsaimniekošanu ar “Tīrīga” AS laika posmā no 5.augusta plkst.9:00 līdz 30.augusta plkst.14:00. Dalība loterijā notiek automātiski. Kopumā paredzētas trīs izlozes: 16.augustā, 23. augustā un 30.augustā, katrā datumā izlozējot vienu elektroskūteri Xiaomi MI Scooter Black M365, izloze notiks starp visām fiziskajām personām, kuras līdz attiecīgā datuma plkst.14:00 būs noslēgušas līgumu. Paziņojumi par laimesta ieguvēju tiks izplatīti trīs dienu laikā pēc konkrētās izlozes veikšanas mājaslapā www.tiriga.lv, tur atradīsiet arī vairāk informācijas par izlozi. Loterijas atļaujas nr. 5878.

AS “Tīrīga” publiskais partneris ir “Getliņi EKO”, kas nodrošina publiskās-privātās partnerības projekta uzraudzību un vietas atkritumu laukumu izveidei. Savukārt privātais partneris ir SIA “CREB Rīga”, ko dalībai publiskās-privātās partnerības konkursā izveidojuši divi vides pakalpojumu sniedzēji – SIA “Clean R” un SIA “Eco Baltia vide”.

MRS grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums